ورزشی

عبدی: می‌خواهیم یک رکورد رویایی ثبت کنیم

به گزارش خبرگزاری اخبار ایران من؛ پرسپولیس در یکی از سخت ترین بازی های هفته بیستم موفق شد میهمان مس رفسنجان را سه یا یک نتیجه شکست دهد. مهدی عبدی با زدن دو گل ستاره تیمش بود. این مهاجم جوان که در سه بازی اخیر خود موفق به گلزنی نشده است، تعداد خود را در لیگ به 21 رساند.

عبدی درباره از سرگیری گلزنی در پرسپولیس گفت: قبل از بازی 5 گل زدم و متأسفانه سه هفته گل نزدم، دو گلی که زدم به خصوص اینکه توانستم برای برد تیمم اقدام کنم. در این بازی توانستم کارم را آنطور که مربیان می خواستند انجام دهم.

برنده هت تریک اضافه کرد: نتوانستم گل سوم را بزنم و هت تریک کنم اما خوشحالم که با این وجود پیروز شدیم و کارمان را با پیروزی کامل کردیم. هدف اصلی تیم ما برد بود که با دو گل من و کمال کامیابی نیا در دل همه جا افتاد.

مهاجم پرسپولیس که با گلزنی های زیاد هم فاصله چندانی ندارد، اعتقاد قوی دارد که آقای … گل برد. وی با اشاره به اینکه مهم ترین کار رفع نیاز کادرفنی مدرن است، اما امید زیادی به حضور آقای گل دارد، گفت: من چهار گل با نفر اول فاصله دارم، اما امیدوارم آقای گل. گلی موفق می شود.» بله، راه سختی دارم و برای رسیدن به این هدف هر کاری از دستم بربیاید انجام خواهم داد. 10 هفته دیگر باقی مانده و به نظر می رسد بازی برای رسیدن به گل و رسیدن به گل آماده است. با این حال اولویت اول من رفع نیاز کادرفنی بازی است و بعد از آن به آقای گلی فکر می کنم.

بیشتر بخوانید:

آمارها نشان می دهد که تیم ما بهترین و تهاجمی ترین تیم لیگ است.» وی با تاکید بر اینکه تیمش بهترین تیم لیگ بیست و یکم است، گفت: ما یک تیم هستیم و فعالیت های فنی به خوبی بین بازیکنان توزیع شده است. فقط یک یا دو بازیکن در گلزنی نقش ندارند.

کاهش اختلاف امتیاز با استقلال به شماره سه و بازی بعدی پرسپولیس آخرین سوال عبدی بود که او به یک گل رویایی اشاره کرد و گفت: معتقدیم هر بازی سخت است و بازی آسانی نداریم، بنابراین فقط سعی می کنیم. پیروزی.” در پایان فصل، هر بازی برای ما یک بازی پایانی است و باید سخت تلاش کنیم تا پیروز شویم. ما نباید از هیچ واقعیتی غافل شویم. ما هنوز سالم هستیم و به سختی کار می کنیم. ما کاری به رقابت نداریم. تمام تمرکز و علاقه ما روی بازی خودمان است. ما به دنبال کسب دو هت تریک هستیم و می خواهیم رویایی را در فوتبال ایران محقق کنیم. به همین دلیل است که ما روی نتایج و عملکرد تیم خود تمرکز می کنیم نه روی رقبای خود.

257 256

دکمه بازگشت به بالا