ورزشی

لایق: به دنبال قهرمانی جهان در کشتی آزاد ناشنوایان هستیم

دبیرکل بازی های ناشنوایان گفت: افرادی که به اردوگاه ناشنوایان دعوت شده اند آخرین نماینده ترکیه نیستند و با پایان اردوی سوم ، فعالان پس از تأیید کادر فنی شناسایی می شوند.

رضا لایق در گفت وگو با اخبار ایران من ، اظهار کرد: برای معرفی اعضای مسابقات کشتی قهرمانی جام جهانی به تیم بزرگسالان که در تاریخ 29 جولای در استانبول برگزار می شود ، یک رقابت انتخابی برگزار کردیم تا مبارزان خود را در گروه حذف کنیم.

وی همچنین با بیان اینکه جنگنده های اردوگاه بین المللی اعضای هیأت اعزامی به ترکیه نیستند ، گفت: برای تعیین عضویت اعزامیان به ترکیه ، آموزش خلبانی برای اردوگاه بین المللی پس از چند مرحله آزمایش می شود.

لایق ادامه داد: تا امروز دو تیم اردوی تیم ملی ناشنوایان در تیم بزرگسالان داشته ایم و اردوی سوم نیز در تاریخ 25 اردیبهشت در تهران برگزار می شود.

“متأسفانه به دلیل کمبودهایی که از دو سال گذشته از جام جهانی در حال انجام بوده است ، باید تصمیم می گرفتیم بهترین نفرات را شناسایی کنیم. پس از چندین اردو و ارزیابی کارمندان و خبرگان ، نامزدهای نهایی اعلام می شوند.

وی همچنین درباره وضعیت تیمی که برای شرکت در جام بین المللی ترکیه با ایران می جنگد ، اظهار داشت: این گروه به دلیل محدودیت های قانونی یک سال و نیم است که به طور کامل آموزش ندیده است و فضای محدودی داشته است. در بین دو بخش اردوگاهی که در اردبیل و قزوین داشتیم سعی کردیم رزمندگان را به سطح مناسب برسانیم و سپس در انتخاب تیم ملی اطمینان حاصل کنیم که افراد به ترکیه اعزام می شوند. ما الان تیم خوبی داریم و امیدواریم در ترکیه در مسابقات پیروز شویم.

سرانجام وی افزود: اگرچه گروهی از ناشنوایان در ترکیه در این مسابقات شرکت می کنند ، اما ما ناامید نیستیم و با توجه به اینکه دو سال پیش کارشناس کلاس جهانی بودیم ، می خواهیم ناشنوایان را در سه اردوگاه دیگر ترمیم کنیم. “

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا