ورزشی

نویدکیا: هر کسی سپاهان را دوست ندارد برود/ حواشی برایم مهم نیست

سرمربی سپاهان می گوید در ساحل به اخبار نگاه نمی کند اما هرکس سپاهان را دوست ندارد می تواند برود.

به گزارش اخبار ایران من، محرم نویدکیا در نشست خبری پیش از آغاز دیدار تیمش با شهر خودرو اظهار کرد: بازی که راحت به نظر برسد برایم اهمیت زیادی دارد. برای ما مهم است که بتوانیم به طور موثر کار کنیم. شهرخودرو گروه محترمی است. آنها در پنج هفته گذشته فقط یک بار شکست خورده اند و با شرایط خود نتایج مثبتی کسب کرده اند. فاصله بین تیم ها به قدری کم است که تیم می تواند با بازی سقوط کند و به همین دلیل بازی بسیار مهم است. ما تلاش می کنیم از فرصت های خود برای پیروزی استفاده کنیم. روز سختی خواهد بود و باید تمام تلاش خود را برای کسب سه امتیاز این بازی انجام دهیم.

درباره ادامه عملیات در سپاهان گفت: در این خصوص با مسئولان باشگاه صحبت کردم و آنها تصمیم گرفتند بازی ما تمام شده و بعد تصمیم گرفتند. بهتر است لیگ را تمام کنیم و بعداً در مورد آن بحث کنیم. بعد از لیگ در مورد وضعیت تیم صحبت خواهیم کرد و به اوج خواهیم رسید.

سرمربی سپاهان درباره شایعه جدایی امید نورافکن گفت: این مسائل برای من مهم نیست. برای من مهم نیست که کدام بازیکن تیم را ترک کرده است. من همیشه می گویم اینجا باید افرادی باشند که تیم را دوست داشته باشند. هرکس سپاهان را دوست نداشت می تواند برود.

وی همچنین با اشاره به غیر اعضای تیمش گفت: جلال علی محمدی برکنار شده و محمدرضا مهدی زاده مصدوم شده است.

نویدکیا در پایان افزود: از تیم جوانان هم بابت قهرمانی در لیگ تشکر می کنم. من سعی می کنم همه بازی های آنها را با همه کسانی که حق حضور در تیم بزرگ را دارند تماشا کنم.

دیدار تیم های سپاهان و شهرخودرو از هفته بیست و هشتم لیگ برتر فردا (پنجشنبه) از ساعت 19:30 در ورزشگاه نقش جهان برگزار می شود.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا