ورزشی

نکونام: هر بازی در آسیا برای ما خاص است/ سرمربی الغرافه محبوبیت بالایی دارد

سرمربی تیم فوتبال فولاد ایران در خصوص حضور تیمش در لیگ قهرمانان آسیا گفت: ما مسابقاتی را تجربه می کنیم که هر روز و هر بازی برایمان خاص است.

به گزارش اخبار ایران من، جواد نکونام عصر چهارشنبه در نشست خبری بازی قبل از الغرافه گفت: از میزبانی عربستانی ها تشکر می کنم. ما با تیم خوبی با برند الغرافه بازی می کنیم که بازیکنان خوبی دارد. می دانیم که اگر چیزها را نادیده بگیریم، برایمان سخت می شود. حریف و بازیکنان خوبی که در اختیار دارد می توانند بازی را تغییر دهند و اوضاع را برای ما بدتر کنند.

وی در ادامه گفت: باید با علاقه و شخصیت بازی کنیم. منتقد معلم خوب و سرشناسی دارد که بسیار محبوب است. می دانیم فردا بازی سختی خواهیم داشت و رفتار بازیکنان و سرمربی الغرافه کار ما را سخت می کند.

سرمربی تیم فوتبال فولاد ایران گفت: عزت اللهی که امیدوارم در جام جهانی برای ایران بدرخشد در الغرافه بازی خواهد کرد. امیدوارم بازی تمام شود تا بتوانیم حریفان را اصلاح کنیم و از نقاط ضعف آنها استفاده کنیم و بتوانیم بهتر عمل کنیم.

وی گفت: تیم ما سخت ترین تیم مسابقات است و تیم ها به هم نزدیک هستند. ما هیچ دشمنی را تحقیر نمی کنیم و با آن مخالفت نمی کنیم و بازی به بازی پیش می رویم. باید با تمام توان وارد بازی شویم. بازیکنان ما با تلاش و تمرکز می توانند عملکرد خوبی داشته باشند.

نکونام گفت: ما مسابقاتی را تجربه می کنیم که هر روز و هر بازی برای ما خاص است. ما سال گذشته اینجا بودیم و تمام تلاشمان را کردیم تا به تیم برسیم اما بازی های سختی که در تیم داشتیم برایمان سخت بود. امسال دوباره توانستیم در آسیا زندگی کنیم و سابقه داریم و از سال گذشته درس گرفته ایم و آماده ایم از اشتباهات گذشته درس بگیریم و موفق شویم. امسال سال متفاوتی خواهد بود و ما برای پیروزی خواهیم جنگید.

او گفت: ما تیم متفاوتی هستیم. دو سال است که نتوانستیم بازیکنان جدیدی به تیم خود اضافه کنیم اما امسال توانستیم بازیکنان جدید و بهتری جذب کنیم. بله، عده ای رفته اند و حالا قدرت جدیدی داریم و باید شخصیت خود را در مسابقه نشان دهیم.

نکونام گفت: سال گذشته در آسیا به دلیل کمبود بازیکن نتوانستیم از نفرات بیشتری استفاده کنیم و به بازیکنان خود استراحت بدهیم. سال گذشته که تیم جوانان بودیم، اکثر بازیکنان ما برای اولین بار در آسیا بازی می کردند، اما اکنون باتجربه تر هستیم و دانش در این مسابقات کمک زیادی به ما می کند.

وی گفت: در این سه سالی که در فولاد بودم سعی کردیم در لیگ ایران تیم قابل احترامی باشیم که به نظرم موفقیت بزرگی بوده است. حالا بازیکنان ما باید فقط به بازی فکر کنند و از حضور در مسابقات و بازی با تیم های خوب لذت ببرند و بتوانند عملکرد خوبی داشته باشند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا