ورزشی

واکنش حسن روشن به شادی خاص بیرانوند

آفتاب‌‌نیوز :

حسن روشن، پیشکسوت استقلال در خصوص شکست آبی‌پوشان مقابل پرسپولیس اظهار کرد: استقلال بازی خوبی انجام نداده است. بزرگترین اشتباه ساپینتو این است که یامگا را در دفاع می گذارد و همین باعث می شود کیفیتش پایین بیاید. در این بازی قایدی خودش به پشت ۱۸ قدم می‌آمد و دربیل می زد که هیچ ایده‌ای نداشت. این حرکت استقلال باعث شده بود خیال پرسپولیس از یامگا راحت باشد.

وی در خصوص اینکه با این نتیجه استقلال از کورس قهرمانی عقب افتاد تصریح کرد: قبل از بازی گفته بودم برنده این بازی قهرمان خواهد شد زیرا مطمئن بودم سپاهان امتیاز از دست خواهد داد. آنها بازی مقابل ملوان را راحت گرفته بودند و همین باعث شد با غرور در زمین ظاهر شوند.

روشن در خصوص حرکت بیرانوند پس از پایان بازی بیان کرد: فوتبال قهرمانی بالا و پایین دارد. جنبه در فوتبال چیز خوبی است. بیرانوند در فوتبال به خوبی رشد کرده و باید در رفتارش احتیاط کند تا ضرر نکند.

پیشکسوت استقلال در خصوص اینکه خیلی می‌گویند قرارداد ساپینتو باید تمدید شود هم گفت: باید ببینیم آن‌هایی که می‌گویند بماند چه کسانی هستند. بنده اگر الان حرفی بزنم می‌گویند با مربی بد است. مربی تیم را باید کمیته فنی انتخاب کند اما در ایران متاسفانه باشگاه‌ها کمیته فنی را جدی نمی گیرند و عوابقش این می شود که باید خسارت زیادی را به مربیان خارجی پرداخت کنیم.

روشن در خصوص اظهارات قربان‌زاده در خصوص تغییرات هیات مدیره دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: به قربان‌زاده مربوط نیست که چه کسانی در استقلال و پرسپولیس فعالیت می‌کنند. وظیفه ایشان کنترل پولی است که در این دو باشگاه در جریان است. در انتخاب هیات مدیره نباید ایشان دخالت کند. بهتر است قربان‌زاده چند هفته با استقلال کاری نداشته باشد تا تمرکزش را حفظ کند. ایشان بهتر است به مسائل خصوصی سازی برسد.

دکمه بازگشت به بالا