ورزشی

پیست اسکی توچال بازگشایی شد

این پیست امروز با 75 مهمان و 29 اتاق آماده خدمت رسانی به اسکی بازان و کوهنوردان این پیست بازگشایی شد.

به گزارش شفاف و مدیر عامل مجموعه ورزشی توچال با تشریح موقعیت و جزئیات پیست گفت: در پیست اسکی توچال 2 دستگاه تله کابین داریم و اسکی بازان به راحتی می توانند از بالا تا پایین پیست را طی کنند. استفاده از تله اسکی راحت است.

از چند روز گذشته پس از بارندگی ها راه را به صورت رسمی باز کرده ایم. اول کسانی که به تحصیل علاقه داشتند آمدند و استفاده کردند.

وی افزود: سالن ورزشی توچال را از امروز به طور رسمی افتتاح کرده ایم و علاقه مندان زیادی برای استفاده از آن اینجا هستند. مجموعاً 1200 نفر در پیست اسکی توچال داریم و 2 تله اسکی مختلف اینجا هستند. قبلاً یک دستگاه داشتیم و سال گذشته یک دستگاه دیگر اضافه کردیم.

مدیرعامل مجموعه ورزشی توچال گفت: این صف تمدید شد تا علاقه مندان بتوانند در شب دوباره از محل برگزاری استفاده کنند. سال گذشته 20 شب برنده 20 چالش شد، کسانی که در هتل اقامت دارند می توانند از آن استفاده کنند، امسال یک صف طولانی 670 با همین چالش ها ایجاد و ساخته شد. این کمک می کند تا رویدادهای ما را به حداقل برسانیم، زیرا آنها در یک منطقه بزرگ پخش می شوند و اگر با هم برخورد کنند، این رویدادها کاهش می یابد.

امداد در خصوص موقعیت مکانی این هتل گفت: این هتل سه ستاره یکی از مجلل ترین هتل های کوهستانی کشور محسوب می شود و در واقع یکی از مجلل ترین هتل های جهان است که دارای 30 اتاق و حدودا می باشد. 75 نفر. ما دارای انواع قابلیت های پشتیبانی هستیم. ما رستوران ها، کافی شاپ ها و مکان های دیگری داریم که عاشقان می توانند در تابستان و زمستان از آنها لذت ببرند. در زمستان که هوا سرد است، اسکی بازان روی آب این فرصت را دارند که بیایند و از دنیای پر از برف استفاده کنند. اگر فردی بلیط تله کابین بخرد، بعضی جاها رایگان می شود و نیازی به پرداخت جداگانه نیست.

دکمه بازگشت به بالا