ورزشی

پیغام آبی‌ها از صدر جدول به پرسپولیس/ ساز استقلال برای دربی کوک شد

به گزارش اخبار ایران من؛ در اواسط هفته دهم لیگ برتر فوتبال ، تیم های استقلال تهران و آلومینیوم اراک از ساعت 16:30 امروز در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری 2 بر صفر شاگردان محمود فکری به پایان رسید ، بنابراین آبی ها 18 امتیاز کسب کردند. در نقاط مختلفی از گروه نفت آبادان برای صعود به بالای جدول.

در آغاز نیمه اول بازی با پیروزی استقلال همراه بود و آبی ها صاحب توپ و بازی بودند و سعی در ایجاد موقعیت هایی روی دروازه دشمن داشتند اما تلاش شاگردان محمود فکری در اوایل بازی به جایی نرسید. اولین موقعیت بد بازی در دقیقه 9 به ثمر رسید و ارسلان مطهری برای بازیکن آلومینیوم اراک خطا کرد و وارد خاک دشمن شد اما حسین پورحمیدی به راحتی شوت بازیکن را گرفت. بازی در وسط زمین باقی ماند و استقلال سعی کرد دروازه آلومینیوم را تهدید کند. محمد دانشگر به تنهایی به منطقه پذیرایی رسید اما شوت بازیکنان برای ادامه بازی و تیراندازی بی هدف به جایی نرسید.

در دقیقه 26 آلومینیوم یک موقعیت خطرناک در محوطه جریمه استقلال ایجاد کرد و پاکدل از نظر دشمن موقعیت خطرناکی داشت اما محمد رشید مظاهری موفق شد ضربه بازیکن را مهار کند. آلومینیوم در دقیقه 28 دوباره وارد استقلال شد و حامد پاکدل به دو طرف شلیک کرد و دوباره دروازه را بست. استقلال در دقیقه 36 هم موقعیت خوبی داشت و اسماعیلی با استفاده از پاس عرضی وارد محوطه جریمه شد اما ضربه او از کنار دروازه آلومینیوم عبور کرد و کمی متفاوت بود.

دقایقی بعد ، استقلال نوشت. ارسلان مطهری در ضربات پنالتی آلومینیوم یک نقطه خوب پیدا کرد و این بازیکن موفق شد دروازه شاگردان خطیبی را باز کند و یک ضربه غافلگیرکننده را به ثمر برساند و استقلال در این دیدار 1-0 برتری پیدا کند. استقلال سعی در بهبود بازی داشت و تلاش های آلومینیوم برای پس گرفتن گل اول بدون نتیجه بود تا اینکه نیمه اول با برتری تیم آبی پوشان آبی پوش به پایان رسید.

500

دور دوم نیز جذابیت های خود را داشت و هر دو تیم سعی در گلزنی داشتند. استقلال که به نظر می رسد از زشت ترین اتفاقات گذشته بهره می برد ، موقعیت ها را برای میهمان اراکی ایجاد کرد اما او خیلی خوب موفق به گلزنی نشد. مهدی قائدی که به نظر می رسید از بازی های قبلی از سلامتی بالاتری برخوردار است ، قصد داشت چندین بار دروازه دشمن را باز کند اما در زدن ضربه آخر از دقت لازم برخوردار نبود و نتوانست به اهداف خود برسد.

در دقیقه 68 آلومینیوم به استقلال نزدیک به یک گل نزدیک شد و موقعیت خوبی برای گلزنی داشت اما ضربه بازیکن تیم به بدن مدافع استقلال برخورد کرد و با گل به گل ادامه داد تا نبرد دو تیم را ادامه دهد تا به نتیجه برسد. رشید مظاهری یکی از محبوب های استقلال مقابل آلومینیوم بود و چندین بار دروازه خود را حفظ کرد. در دقیقه 70 محمود فکری بازیکن جدیدی را برای مصدومیت برای دربی آماده مصدومیت کرد. شیخ دیاباته که به دلیل مصدومیت هفته ها از میادین دور بود ، در دیداری برابر پرسپولیس جانشین احمد موسوی شد.

3 دقیقه مانده به حضور شیخ دیاباته ، استقلال گل دوم را به ثمر رساند. در این تظاهرات ، قذافی با بلیطی که شیخ دیابات برای او صادر کرده بود ، به منطقه پذیرایی رفت و با ضربه ای که به توپ برخورد کرد ، دوباره در آلومینیوم را برای پیروزی آبی ها باز کرد. در دقایق پایانی استقلال سعی در بهبود بازی داشت و یک پیروزی شیرین و ارزشمند به دست آورد که به دست آمد و او موفق شد سه امتیاز بازی قبل از دربی را بدست آورد. استقلال با این پیروزی 18 امتیازی شد و به دلیل اختلاف گل در صنعت نفت و بازی های کمتر از تیم در قله سنگ ها باقی ماند.

مدافع: او علی اصغر مومنی شد

مفید: رحیم شاهین و علی اکبر عظیم پور

کارت زرد: مصطفی احمدی (آلومینیوم اراک) حنیف عمران زاده (مدرس) استقلال

استقلال: رشید مظاهری ، محمد دانشگر ، محمد حسین مرادمند ، عارف غلامی ، احمد موسوی (70-شیخ دیاباته) ، مسعود ریگی (82-فرشید باقری) ، مهدی مهدی پور (82-داریوش شجاعیان) ، فرشید اسماعیلی (66-آرش رضواند) ، مهدی گید و ارسلان مطهری.

مدیر ارشد اجرایی: محمود فکری

این زباله ها از طریق: حسین پورحمیدی ، رامتین سلیمان زاده (46-عزیز معبودی) ، سید مهدی حسینی ، مصطفی احمدی (69-امید سینگ) ، محمد عالی نژاد (43-جابر انصاری) ، شاهین توکلی ، پوریا آریاکیا (80-سید مهدی سجاد هوش ، امیر مratحرات ، حامد پاکدل و سعید باقرپسند (80-میثم آقایی)

مدیر ارشد اجرایی: رسول خطیبی

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا