ورزشی

چرا نیاز به تغییر و تحول در سیاست هستیم؟

عبدی یادداشتی را مطرح کرد.

این فعال رسانه ای اصلاح طلب با بیان اینکه امروز در شرایطی به سر می بریم که شرایط انسانی در ایران مانند گذشته نیست، نوشت: بنابراین تغییر و تحول در سیاست و رهبری ضروری است.

به گزارش گروه سیاسی سازمان روزنامه آنا، عباس عبدی در بخشی از مطالب امروز (چهارشنبه) خود در روزنامه اصلاحات به تشریح اهمیت تغییر و تحولات سیاسی پرداخت و نوشت: تحول در ایران بسیار مهم بوده است. در گذشته 44 سال. چندین نسل وجود داشته است که هر کدام دنیایی متفاوت و ارزش های متفاوتی داشته اند.

وی تاکید کرد: از طرفی دنیا هم خیلی تغییر کرده، دنیای رسانه تغییر کرده و وارد عصر دیجیتال شده است. در ایران تحول سازمان خانواده چشمگیر بوده است. شهرنشینی، آموزش و تحصیلات عالی، حضور زنان بسیار زیاد است.

این روزنامه نگار با بیان اینکه وضعیت ایران نسبت به کشورهای همسایه تغییر کرده است، نوشت: به عبارتی امروز در شرایطی زندگی می کنیم که نه همکاری بین المللی، نه سیستم های رسانه ای، نه فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی و مهمتر از آن وجود ندارد. به طور کلی شخصیت یک فرد در ایران مثل قبل نیست و همه اینها لازم بوده است که با تغییر سیاست و رهبری تغییر کند، اما درست است که همه چیز تغییر کرده است جز سیاست.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا