ورزشی

گرشاسبی: حضور نکونام از جاذبه‌های فولاد است / در سکوت بازیکن گرفتیم

اخبار ایران من/خوزستان سرپرست باشگاه فولاد خوزستان معتقد است حضور نکونام یکی از جذابیت های این تیم برای حضور بازیکنان سرشناس به باشگاه فولاد است.

حمیدرضا گرشاسبی در نشست خبری امروز 28 مرداد ماه در باشگاه فولاد خوزستان با بیان این مطلب گفت: راستش آقای ابراهیمی سرپرست شرکت فولاد خوزستان کمک زیادی به ما کرده و اگر اینطور نبود. با حمایت او، تیم با مشکلاتی روبرو می شد زیرا در دو سال اخیر فولاد با محرومیت بزرگی مواجه شد تا اینکه به دلیل بسته بودن پنجره نتوانست تیم جوانان ما را به جمع بزرگان ما برساند اما کارها مدیریت شد و نکونام. او همچنین تیم را رهبری و مدیریت کرد.

ما یک بازیکن بی صدا داشتیم

به گزارش اخبار ایران من، وی با بیان اینکه امسال بی سر و صدا حرکت کردیم، ادامه داد: این پروژه با موفقیت انجام شد. شما هم دیدید که پاتوسی از او پست خداحافظی کرد اما ما فاش نکردیم که برای ادامه همکاری با این بازیکن قرارداد بستیم و اینطور بود که او از تیم های دیگر پیشنهادات بسیار گران قیمت داشت و او هم بود. به دنبال اوست اما در نهایت فولاد دارد و با روش هایش او را به خاطر دیر رسیدن به اردوی تیم جواد نکونام تنبیه کرد.

انتقال مانند یک بازی شطرنج است

سرپرست باشگاه فولاد خوزستان گفت: نقل و انتقالات مانند بازی شطرنج است و اگر اشتباه کنیم مصدوم می شویم.

تولید انرژی در جام خوزستان و نکونام

گرشاسبی گفت: با جام هایی که جواد نکونام برای کسب آن زحمت کشید، شادی خوبی در خوزستان ایجاد شد. در عین حال از هواداران مان تشکر می کنم که همیشه در حاشیه هستند و ما را به جلو نگه می دارند.

سرپرست باشگاه فولاد خوزستان گفت: با توجه به اینکه همه می دانند فولاد در دو سال اخیر دچار مشکل بود، فولاد در این فصل به خون تازه ای نیاز دارد. در این دو سال مردم خوزستان پشت در ماندند و این را کنار گذاشتند، اما الان گروه های پایه ما بومی هستند و در درون خودمان هستیم. بله، آنها باید خودشان را ثابت کنند تا ارتقا پیدا کنند.

آنها نباید به فلز ضربه بزنند

وی گفت: بارها گفت چرا فولاد خوزستان تیم قدرتمندی نمی سازد و اکنون همه انتظارات به سمت موفقیت فولاد در آسیا است و همه باید کمک کنند. خدا را شکر فولاد توانست سهم فوتبال ایران را در آسیا حفظ کند و حالا برای ادامه بدون شکست نیاز به کمک داریم. به هر حال ما نمی توانیم گروهی را که قوی نیستند و قابل چالش هستند تعطیل کنیم. علاوه بر این، تعصب نکونام از من خیلی بزرگتر است و می توانم حرص آهنین او را ببینم.

به گزارش اخبار ایران من، گرشاسبی گفت: مدیریت تیمی با بازیکنان درجه یک سخت است و من در پرسپولیس به دنبال باز کردن پنجره هستم، برونکو گفت که نیمکت پر است، سخت است. با این حال، همه دوست داشتند در آسیا مشهور شوند.

فصل گذشته هوای بدی داشتیم

وی افزود: فولاد فصل گذشته هم بد بود وگرنه جزو سه تیم برتر بودیم. هدف ما این است که در بین مدعیان برتر لیگ برتر باشیم و نه تنها در آسیا. ضمن اینکه همین گروه الفیصلی حریف ما در حذف آسیا مبلغ قرارداد بازیکنانش 60 درصد کل بودجه ما است. پس همه باید به ما کمک کنند تا با روحیه دوگانه در آسیا حضور داشته باشیم.

یک فروشگاه کلوپ تأسیس شد

سرپرست باشگاه فولاد خوزستان درباره افتتاح فروشگاه باشگاه فولاد و ورود به مرحله جمع آوری کمک های مالی گفت: برای بخش برنامه داریم و با چند اسپانسر جلسه داشتیم اما بازی های باشگاه فولاد با تیم های دیگری مانند استقلال. و پرسپولیس از شبکه سوم سیما پخش نمی شود. مددکاران سر کار نمی آیند. همچنین برای راه اندازی فروشگاه با چالش هایی مانند کپی رایت مواجه بودیم، در حالی که می خواهیم در این بخش فعال باشیم، البته با کمک جمعی از طرفداران فروشگاهی راه اندازی شده است و ما هم اینجا هستیم. به دنبال چالش های مالی برای تیم است.

وجود نکونام یکی از خوشی های فولاد است

وی گفت: سال گذشته با نکونام قراردادی دو ساله بستیم و او گفت اگر شرایط تیم آن طور که می خواهند باشد ادامه می دهم و به نظر من حضور نکونام یکی بود. درباره درخواست تیم فولاد برای آمدن بازیکنان سرشناس به این تیم.

گرشاسبی در خصوص حضور اخیر خود در راس مدیریت ورزش و جوانان خوزستان نیز گفت: پنج نفر از مدیران من اکنون در کشور مدیرکل هستند. الان هم خوزستان استعدادهای زیادی در فوتبال دارد و همه باید کمک کنند. ما اشتباهات زیادی داریم و باید سعی کنیم آنها را اصلاح کنیم.

وی گفت: جواهر باشگاه فولاد تیم بزرگ آن است که خدا می داند به خاطر سختی هایی که در دو سال گذشته با آن مواجه شدیم. اما خوشحالیم که مشکل پشت سرمان است، از نظر شاخص نسبت به فصل گذشته بهتر شده ایم، از تیم های پایه گرفته تا بزرگسالان. البته ما کاملا راضی نیستیم.

جذب سه بازیکن در تیم اصلی فوتبال

سرپرست باشگاه فولاد خوزستان در خصوص اضافه شدن چند بازیکن از تیم های اول به تیم اصلی تیم گفت: طبق برنامه ای که داشتیم اولین مهارت ها نوشته شد و در اردوی تهران تیم اصلی بود. معاینه شدند و دو یا سه نفر مشغول به کار شدند. بنابراین جذب استعدادهای برتر یکی از برنامه های ماست و این افراد آینده ساز فوتبال خوزستان و کشور هستند.

بازیکن خوزستانی در تور گذشته مفقود شد

وی همچنین با اشاره به اهمیت بازیکنان بومی خاطرنشان کرد: فصل گذشته یکی از بازیکنان بومی همراه تیم بود و زمانی که پیشنهاد همراهی با تیم داده شد متاسفانه در حین پرواز ناپدید شد و با تیم همراه نشد بلکه جواد. نکونام در تیم فولاد برای تیم بومی بسیار مهم است و اگر بازیکن بومی 40 درصد و غیر بومی 60 درصد شانس حضور در تیم فلزی داشته باشد بازیکن بومی درفت می شود.

گرشاسبی همچنین گفت: امسال پنج هزار و 168 نفر گروه های اول را امتحان کردند که 68 نفر انتخاب شدند اما اکنون پنج هزار و صد نفر مقابل ما هستند.

ما همچنان پیگیر کارهای رضاوند هستیم

وی درباره جذب وریا غفوری نیز گفت: غفوری بازیگر مشهور و با استعدادی است و یکی از مهم ترین چیزهای نکونام بود و بازیگری است که از ویژگی های گروه فولاد حمایت می کند. رضاوند هم جزو گزینه های نکونام است و همه راه ها را برای جذب او امتحان کردیم اما به نوعی توافق در این زمینه ضعیف شد و باشگاه استقلال یک عدد داد یعنی خیر اما همچنان پیگیر هستیم.

سرپرست باشگاه فولاد خوزستان در پایان درباره تیم در سایر رده ها گفت: در لیگ کشتی کشور تیم خواهیم داشت و در حال بحث هستیم که تیمی برای بهتر شدن بازی داشته باشیم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا