ورزشی

گل‌محمدی: سه بازیکن دیگر نیاز داریم/ بعد از تکمیل تیم تمرینات را شروع می‌کنیم

سرمربی تیم پرسپولیس گفت: تمرینات این تیم با ورود مربیان خارجی و جذب بازیکنان باقی مانده آغاز شد.

به گزارش اخبار ایران من، یحیی گل محمدی درباره آغاز تمرینات پرسپولیس برای فصل جدید گفت: قرار بود تمریناتمان را از فردا آغاز کنیم که به دلیل کمبود تیم کارمان به حالت تعلیق درآمد. سایر تیم ها هنوز در تهران نیستند و منتظریم تا تیم با حضور آنها کار را تمام کند و شروع کنیم.

گل محمدی درباره واکنش پرسپولیس در دوران انتقالی گفت: از آقای درویش و همه مدیران باشگاه که تا الان زحمت کشیده اند و همانطور که قبلا هم گفتم شروع خوبی در نقل و انتقالات داشتیم تشکر می کنم، اما کار برای این انتقال نیست. ما هنوز و در پست ها به بازیکنان نیاز داریم امیدوارم تا چند روز دیگر کار در این زمینه به خوبی پیش برود.

گل محمدی در پاسخ به این سوال که بازیکن می خواهید؟ وی گفت: قبلا هم گفته بودم که بازیکن داخلی و خارجی می خواهیم. اکنون بدون گزینه های داخلی، دو جنگنده خارجی می خواهیم. همچنین به دنبال بازیکنانی هستیم که مانند مدافعان باشند و در این پست درخواست کردم توسط رضا اسدی اضافه شوند. تاخیر دیگر در شروع تمرین این بود که این بازیکنان هنوز ثبت نام نکرده بودند و ما می خواهیم همه تیم ها در کنار هم باشند تا تمرینات را شروع کنیم و شروع به مشارکت دادن همه بازیکنان کنیم.

سرمربی پرسپولیس اگر منافع بازیکنان و مسائل مالی هم تحت تاثیر قرار می گرفت تا او کورس را شروع نکند؟ وی گفت: در جلسات اخیر موضوع را با درویش در میان گذاشته ام و از گروه خواسته ام که در دوره جدید به بحران مالی نگاه نکنند و درویش نیز قول داده است که امسال مسائل مالی کاهش پیدا کند و تیم هم نخواهد داشت. نگران این موضوع باشید.” دلیل تاخیر این است که موضوع شکایت نیست، اگرچه می دانم که مدیران در تلاش هستند تا به زودی مشکل را حل کنند.

وی ادامه داد: متاسفانه در دو سال اخیر نتوانستیم در یک بازی هجومی خوب تیم را تقویت کنیم. گزینه های دیگر تایید نشده اند. ما دیگر آزادی جذب بازدیدکنندگان را نداشتیم. از آقای درویش خواستم که امسال این مشکل را حل کند و هر کاری از دستش بر بیاید انجام می دهد. این برای ما بسیار مهم است.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا