اتفاقات

آغاز ممنوعیت‌های تردد در مسیر‌های راهپیمایی ۲۲ بهمن در تهران و اعلام مسیر‌های جایگزین

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ آز آغاز ممنوعیت‌های ترافیکی ویژه راهپیمایی ۲۲ بهمن در تهران خبر داد و شش مسیر جایگزین خیابان انقلاب و آزادی در طول برگزاری این راهپیمایی را تشریح کرد.

آغاز ممنوعیت‌های تردد در مسیر‌های راهپیمایی ۲۲ بهمن در تهران و اعلام مسیر‌های جایگزین
آفتاب‌‌نیوز :

سرهنگ احسان مومنی درباره تمهیدات ترافیکی راهپیمایی روز ۲۲ بهمن ماه گفت: با توجه به برگزاری جشن پیروزی انقلاب اسلامی در میدان آزادی و حضور شهروندان از مسیرهای ۱۳گانه، تمهیدات ترافیکی ویژه ای برای امروز در نظر گرفته شده است که از حوالی ساعت هشت صبح امروز این تمهیدات آغاز شده و تردد در محور خیابان انقلاب و آزادی و دیگر مسیرها راهپیمایی تا پایان مراسم ممنوع شده است.

مومنی درباره مسیرهای جایگزین  ادامه داد: شهروندان برای تردد می تواند از مسیرهای جایگزین شامل اتوبان امام علی (ع)، زیرگذر مفتح، خیابان سپاه پل چوبی، تونل توحید، زیرگذر استادمعین و بزرگراه شهید ستاری استفاده کنند.

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه ماموران پلیس راهور در طول مسیرهای راهپیمایی در آماده‌باش کامل هستند، گفت: تمهیدات راهور تا پایان مراسم ادامه خواهد داشت لذا از شهروندان می‌خواهیم که در این زمینه همکاری لازم را با پلیس راهور تهران بزرگ داشته باشند.

 

کارگروه خبری مقالات حوادث

نویسنده حوادث با توانایی انتقال احساسات و امواج رویدادها به خوانندگان هستم. از طریق زبان زنده و روان، مخاطبان را در قلب رویدادها قرار می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا