اتفاقات

تمهیدات ترافیک پلیس راهور پایتخت در اطراف شعب اخذ رای/ ممنوعیت پارک دوبل در محل‌های رای گیری

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از استقرار ماموران پلیس راهور در اطراف شعب اخذ رای در سراسر پایتخت خبر داد و از شهروندان خواست که از توقف دوبله در اطراف این مراکز پرهیز کنند.

به گزارش اخبار ایران من، سرهنگ فیروز کشیر درباره تمهیدات ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ برای برگزاری انتخابات  ریاست جمهوری گفت: پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص روانسازی ترافیک و تامین نظم عبور و مرور در اطراف مراکز اخذ رای تمهیدات ویژه دارد که با همراهی شهروندان طبیعتاً این امر تسهیل می‌شود. همچنین تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ  امروز از حدود دو ساعت قبل از شروع رسمی رای‌گیری،در اطراف شعب و مراکز پر رفت و آمد اخذ رای مستقر  و مشغول روان سازی و مدیریت ترافیک هستند .

وی با بیان اینکه اینکه استقرار ماموران تا ساعات پایانی شب و اتمام زمان رای‌گیری ادامه خواهد داشت، گفـت: لازم است شهروندان برای شرکت در انتخابات به نزدیک‌ترین شعبه و مرکز اخذ رای در محل زندگی و کار  خود مراجعه کنند. اما اگر به هر دلیلی قصد مراجعه با خودروی شخصی به اطراف شعب اخذ رای را دارند، حتما توجه داشته باشند که از پارک دوبله و توقف در محل‌های ممنوع و به طورکلی ارتکاب تخلفات ساکن پرهیز کنند.

معاون اجتماعی پلیس راهور تهران بزرگ در پایان از همراهی شهروندان تهرانی با پلیس راهور تهران بزرگ  در ایجاد شهری منظم و کم  تخلف و حادثه به خصوص در اطراف شعب اخذ رای در معابر پایتخت تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا