تارتار: گفته بودم باید به همه چیز بدبین باشیم

سرمربی تیم فوتبال ملوان گفت: امشب واقعا روی بازی مسلط بودیم و هوادار کاملا تدافعی بازی کرد.

به گزارش اخبار ایران من، مهدی تارتار، سرمربی تیم فوتبال ملوان در نشست خبری بعد از بازی با هوادار اظهار کرد: از هواداران تیمم عذرخواهی می‌کنم. دوست داشتم برنده بازی باشیم. تساوی اصلاً راضی کننده نیست و ما باید از موقعیت‌هایمان استفاده می‌کردیم و برنده می‌شدیم. از نظر فنی غافلگیر شدیم و خیلی زود گل خوردیم. تمرکزمان کم بود ضمن اینکه هوادار در نیم فصل دوم در خط حمله خیلی خوب کار کرده و گل‌های زیادی به ثمر رسانده است.

 سرمربی تیم فوتبال ملوان گفت: هشدار داده بودم که باید به همه چیز بدبین باشیم و متاسفانه غافلگیر شدیم و گل اول را دریافت کردیم. در ادامه موقعیت‌های زیادی خلق کردیم و فکر می‌کنم فرعباسی، دروازه‌بان تیم ما به جز صحنه‌ای که گل دریافت کرد، دیگر هیچ عکس‌العملی نداشت که ما زیر فشار قرار گرفته باشیم. واقعا کم دقت بودیم و ۱۰ موقعیت داشتیم که می‌توانستیم به گل برسیم.

او خاطرنشان کرد: علاوه بر صحنه‌ای که داور پنالتی اعلام کرد، در دقیقه ۲۵ بازی نیز یک صحنه صد درصد پنالتی وجود داشت که داور اگر آن پنالتی را می‌گرفت ما می‌توانستیم خیلی راحت‌تر بازی را به تعادل بکشانیم و حتی در نیمه دوم برنده باشیم و این حق ما بود که داور آن را به ما نداد.

تارتار بیان کرد: ضمن احترام به گروه داوری باید بگویم به ویژه از داور وسط راضی نبودم. داور حتی در صحنه‌ای می‌توانست با دادن کارت دوم، بازیکن تیم حریف را جریمه کند که رضا جعفری بازیکن تیم ما توپ را دزدید و داور هم آمد سوت بزند ولی وقتی متوجه شد بازیکن حریف یک کارت دارد، فکر می‌کنم بازی را ادامه داد. من همیشه برای داوران احترام خاصی قائل هستم اما از آقای میثم حیدری راضی نبودم و امیدوارم بازی کارشناسی شود و حتی من اشتباه کرده باشم اما آنچه من دیدم داور در برخی صحنه‌ها خوب کار نکرد.

سرمربی تیم فوتبال ملوان تاکید کرد: این بازی برای ما تمام شد و خدا را شکر می‌کنیم که امسال ملوان به جایگاهی رسیده که از تیم هواداری که سال گذشته در رفت و برگشت ملوان را شکست داده بود، امسال چهار امتیاز گرفتیم. امشب واقعا روی بازی مسلط بودیم و هوادار کاملا تدافعی بازی کرد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا