شهید رئیسی پایه گذار خدمت میدانی در کشور بود

اخبار ایران من/گلستان رئیس کل دادگستری گلستان با اشاره به اینکه حضور حماسی مردم در تشییع پیکر شهید رئیسی تسلی خاطر رهبر معظم انقلاب بود، گفت: شرکت در انتخابات ادای دین به رئیس جمهور شهید است.

حیدر آسیابی شامگاه پنجشنبه، در مراسم بزرگداشت مقام شهید رئیسی در مصلی آزادشهر اظهار کرد: مردم با خروش تاریخی و حضور باشکوه خود  در مراسم تشییع شهید رئیسی و همراهان ایشان،  به ولی امر مسلمین مقام معظم رهبری تسلی دادند.
وی افزود: حتی کسانی که در انتخابات شرکت نکرده بودند به پاس قدردانی از خدمات رییس جمهور در مراسم‌ تشییع ایشان‌ حضور داشتند زیرا به چشم خویش اخلاص و صداقت کار ایشان را دیدند.
رئیس کل دادگستری گلستان گفت: آن‌ شهید با شعار ایران قوی جلو رفتند و در دولت رئیسی  به جایی رسیدیم که دولت آمریکا به اسرائیل توصیه کرد با ایران درگیر نشود و پاسخ ندهد.
وی ادامه داد: امروز به جایی رسیده‌ایم که بیش از ۷۰ کشور علیرغم تحریم‌ها برای تسلیت به ایران می آیند و دولت آمریکا هم پیام تسلیت می دهد.

وی ادامه داد: شهید رئیسی فاصله بین مردم و مسئولان را برداشت و  ایشان در دورترین روستاها حاضر می شد و  مشکلات مردم را از نزدیک بررسی می کرد

آسیابی گفت: همینطور که شهید سلیمانی،  مکتب مقاومت را پایه گذاشت، شهید رئیسی هم در دوره ریاست جمهوری خود در حوزه خدمت صاحب یک مکتب شد و از این به بعد باید دنباله رو مکتب خدمت ایشان باشیم.

این مقام مسئول اضافه کرد: ایشان یکی از مخلص ترین و ولایتمدارترین روسای جمهور بود  و در برابر رهبر تابع محض و ذوب در ولایت بود.

شهید رئیسی پایه گذار خدمت میدانی در کشور بود

 وی با بیان این که شهید رئیسی یار و یاور صدیق برای نظام اسلامی بود افزود: همانطور که رهبری فرمودند،  جای نگرانی نیست و مردم باید با حضور پای صندوق‌های رای، پرچم خدمت به این نظام را به سرباز دیگری از این مکتب بدهند و  انتخابی اصلح داشته باشند.

رییس کل دادگستری استان گفت: کسی که خودش را وقف مردم و اسلام کند، خداوند به او عزت می دهد و پاداش این همه تلاش، زحمت و خدمت قطعا بالاتر از شهادت نیست.

آسیابی ادامه داد: ایشان به آرزوی شهادت که آرزوی همه خادمان‌این‌نظام است رسید.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا