نقش شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در شکل‌گیری جامعه مردم‌سالار واضح است

اخبار ایران من/لرستان معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد گفت: نقش شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در شکل‌گیری جامعه مردم‌سالار مبتنی در آرای مردم بسیار واضح و مبرهن بوده است.

مسلم مرادی در گفت‌وگو با اخبار ایران من، اظهار کرد: بی‌تردید از ابتدای شکل‌گیری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تا به امروز، نقش شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در شکل‌گیری جامعه مردم‌سالار مبتنی در آرای مردم بسیار واضح و مبرهن بوده است.

وی خاطرنشان کرد: نامگذاری چهاردهم تیرماه به‌عنوان روز شهرداری و دهیاری، مهم‌ترین سیاست‌گذاری برای ایجاد توسعه پایدار در مناطق شهری و روستایی است.

فرماندار بروجرد اضافه کرد: شهرداری‌ها و دهیاری‌ها به‌عنوان یک‌نهاد عمومی با ساختار خدماتی و اجرایی مبتنی بر مشارکت مردم، همواره مورد توجه بوده و برای دستیابی به شاخصه‌های شهر و روستای توسعه یافته و پویا نیازمند عزم و اراده جدی تمامی تلاشگران این عرصه است که با برنامه‌ریزی علمی، مسیر توسعه همه جانبه را هموار و فضایی مطلوب را برای مردم فراهم کنند.

مرادی بیان کرد: فراهم‌سازی آسایش، امنیت، سلامت روانی و اجتماعی، نهادینه‌سازی فرهنگ مشارکتی و رضایتمندی شهروندان در شهرها و روستاها تلاش، همیت و اراده جدی تمامی مدیران و مسئولان به‌ویژه تلاشگران عرصه مدیریت شهری و همچنین دهیاری‌ها را می‌طلبد که با برنامه‌ریزی‌های علمی و اجرای آن‌ها، مسیر توسعه همه‌جانبه شهر و روستا را هموار و فضایی مطلوب را برای زندگی شهروندان فراهم کنند.

وی ادامه داد: شهرستان بروجرد با ظرفیت‌ها و توانمندی‌های بالقوه و بالفعل بسیار است و امروز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها می‌توانند با استفاده از این پتانسیل‌ها در زمینه صنعتی، کشاورزی و گردشگری موجبات پیشرفت همه‌جانبه را فراهم آورند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا