اخبار استانی

وحدت کلمه و حمایت تمام مردم رمز موفقت عملیات وعده صادق

اخبار ایران من/تهران جشن مردمی شکرانه عملیات وعده صادق در شهرستان ورامین برگزار شد.

 جشن مردمی شکرانه عملیات وعده صادق شامگاه روز یکشنبه ۲۶ فروردین ماه ۱۴۰۳ با حضور مجید درویشی فرماندار ویژه شهرستان ورامین، حجت الاسلام و المسلمین محمودی امام جمعه موقت ورامین، سید محمد زاهدی معاونت سیاسی امنیتی اجتماعی و آحاد مردم ولایت مدار در مسجد جامع تاریخی شهرستان ورامین برگزار شد.

فرماندار ویژه شهرستان ورامین در این مراسم با یاد شهدای انقلاب اسلامی گفت: عملیات وعده صادق پاسخی کوبنده بر دشمن صهیونیست در برابر عملیات تروریستی حمله به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق بود و باید در این پیروزی از همه شهدای دفاع مقدس به ویژه شهیدان حاج قاسم سلیمانی و شهید طهرانی مقدم و زاهدی که نقش موثری در محور مقاومت داشتند نام برد.

وحدت کلمه و حمایت تمام مردم رمز موفقت عملیات وعده صادق

درویشی بیان کرد: این عملیات جشن و سروری در سراسر دنیا به ویژه در دل‌های مستضعفین عالم قرار داد و امروز جمهوری اسلامی و محور مقاومت در برابر تمام دنیای کفر که شامل اسرائیل و آمریکا و اذناب آن‌ها ایستاده است و طبق وعده الهی پایان این تقابل با پیروزی مستضعفین بر کفار پایان می‌یابد.

فرماندار ویژه شهرستان ورامین با اشاره به رمز پیروزی عملیات وعده صادق گفت: وحدت و حمایت مردم و اعتماد به سربازان خط میدان رمز پیروزی عملیات وعده صادق است و سوخت موشک ها و پهباد های عملیات دیشب قطعا حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات ۱۱ اسفند و راهپیمایی روز قدس است.

وحدت کلمه و حمایت تمام مردم رمز موفقت عملیات وعده صادق

وی تصریح کرد: همدلی و یکدلی رمز موفقیت در طول این ۴۵ سال انقلاب اسلامی بوده است و باید هوشیار باشیم که دشمن با عملیات روانی در فضای مجازی شیرینی این پیروزی را در کام ملت تلخ نکند.

درویشی در پایان گفت: با همدلی و همراهی مردم همانطور که در حوزه نظامی این پیروزی بزرگ به دست آمد در حوزه اقتصادی و فرهنگی هم پیروز می‌شویم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا