اقتصادی

حساسیت دولت در پرداخت تسهیلات برای کنترل افزایش نقدینگی است

اخبار ایران من/ گیلان وزیر اقتصاد به بانک‌ها اشاره کرد و گفت: برای احیای این منطقه با مشکل مواجه هستیم و دولت به شدت نگران این بخش است زیرا می‌خواهد میزان پول را بهبود بخشد.

سید احسان خاندوزی در دیدار با استاندار گیلان با ابراز نارضایتی از گلایه های فراوان مردم در امور مالیاتی، بانکی و گمرکی گفت: دولت می خواهد این نگرانی ها را کاهش دهد و این نگرانی ها رفع می شود. به زودی.

وی با تاکید بر تسریع در اجرای مجوزهای سفر ریاست جمهوری گفت: رویکردهای ریاست جمهوری باید رعایت شود.

وزارت مالیه و دارایی گفت: اقدامات خوبی در گیلان انجام شده و کارهای خوبی آغاز شده و گام های نهایی هنوز برداشته نشده است، اما از نظر اطلاع رسانی بودجه سفر رئیس جمهور، بانک های دولتی الزامی نداشتند. قدرت و در انتظار دانش است.

خاندوزی در مورد بانک ها گفت: در بازپرداخت این خدمات با مشکل مواجه هستیم و دولت به شدت نگران این بخش است زیرا می خواهد به میزان ارز رسیدگی کند.

وی از بانک ها به ایفای نقش خود در عملیات املاک به ویژه در عملیات و تولید خواست و گفت: در صورت بی توجهی ناظران حوزه به اقدامات بانکی و ورشکستگی بانک ها باید با جدیت برخورد شود.

اسدالله عباسی استاندار گیلان با تشریح برنامه توسعه اقتصادی منطقه، اقدامات انجام شده در گیلان با محوریت توسعه اقتصادی را تشریح کرد و افزود: اقتصاد داخلی نقش اساسی در توسعه پایدار دارد.

وی صدور 128 فقره گواهی نقدی را ضروری دانست و 256 صندوق را در گیلان بر اساس پتانسیل موجود در نقاط مختلف استان به عنوان سازوکار مالی شناسایی کرد و گفت: برای اولین بار است که محقق می شود. گیلان.

استاندار گیلان طراحی و اصلاح ساختار قطعات غیرمنقول و غیرعملکردی برای کارکرد را غیر قابل معامله دانست و یادآور شد: با شروع تقسیمات ایستاده تعهد بیشتر بخشداری به خدمت در دولت 13 خواهد بود. بودن. تاسیس شده است.

عباسی با انتقاد از نقش برخی بانک ها در اعطای وام در تهران گفت: بانک ها باید بر اعطای تسهیلات عادلانه و توزیع اعتبار و تجهیزات و همکاری خوب با تولیدکنندگان و سپرده گذاران تمرکز کنند.

وی در خصوص مهارت و تخصص شرکت ها و معادن و توسعه سایت گیلان گفت: عوامل مناسب در زمینه سرمایه گذاری خصوصی و حضور سرمایه گذاری داخلی و خارجی در گیلان و رونق اقتصاد دریایی، اقتصاد گردشگری و نظارت بر اقتصاد است. و بسیار حامی

استاندار گیلان از وزیر اقتصاد خواست با توجه به تنگناهای بخش تولید و اقتصاد منطقه، جلسه ای با حضور وی، نمایندگان و ناظران شورای اسلامی در تهران تشکیل و مصوبات و قانونگذاری لازم برای هدایت این شورا ارائه شود. روند اجرا.

وی افزود: در سال «طراحی، دانش و خلاقیت» مدیرعامل، همکاری و دلسوزی خوبی بین مسئولان منطقه در رسیدگی به مسائل اجتماعی از جمله تولید و اشتغال وجود دارد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا