اقتصادی

روند کاهشی قیمت طلا و ارز در هفته گذشته

روند کاهشی قیمت طلا و ارز در هفته گذشته

رئیس اتحادیه طلا و جواهر استان تهران گفت: قیمت ارز، سکه و منسوجات طلا در در یک هفته اخیر روند کاهشی داشت.

به گزارش خبرگزاری اخبار ایران من، نادر بذرافشان رئیس اتحادیه طلا و جواهر استان تهران اظهار کرد: در بازار های جهانی طی هفته گذشته  شاهد کاهش 9 دلاری بورس جهانی طلا بودیم که در حال حاضر هزار و 911 دلار است، در بازار های داخلی با توجه به خبر آزاد سازی ارز های بلوک شده روند کاهشی قیمت ها را در ارز  و طلا داشتیمن .

 وی افزود: در مجموع هر یک مثقال طلا 17 عیار با کاهش 45 هزار تومان به قیمت 10 میلیون 175 هزار وتومان ،طلای 18 عیار با کاهش  12 هزار تومان  به قیمت  2 میلیون و 348 هزار تومان و سکه یک طرح جدید با کاهش یکصد هزار تومان به  28 میلیون و یکصد هزار تومان، سکه یک طرح قدیم با کاهش  300 هزار تومان به قیمت  25 میلیون و 200 هزار تومان ، نیم سکه باکاهش  50 هزار تومان به قیمت  15 میلیون و 150 هزار تومان ، ربع سکه با کاهش یکصد هزار تومان به قیمت  10 میلیون و 200 هزار تومان و سکه یک گرمی بانک مرکزی 6 میلیون  تومان و حباب سکه به قیمت 5 میلیون و 250 هزار تومان فروخته شده است .

 انتهای پیام/

 

 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

کارگروه تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه و تحصیلات بالا هستم. به شما تحلیل‌هایی را ارائه می‌دهم که با استفاده از زبانی ساده و قابل فهم، به شما کمک کند تا اطلاعات اقتصادی را بهتر درک کنید و در تصمیمات خود بهتر عمل کنید.
دکمه بازگشت به بالا