اقتصادی

مشکل فنی قطار خارج‌شده از ریل رفع شد/ حادثه هیچ تلفاتی نداشته است

اخبار ایران من/گلستان فرماندار شهرستان بندرترکمن با اشاره به حادثه خروج قطار مسافربری گرگان به تهران در محدوده بندرترکمن گفت: این حادثه هیچ تلفاتی نداشته است.

ساعتی پیش خبری نگران‌کننده در صدر اخبار محلی استان گلستان قرار گرفته که به شدت دست به دست شده و در فضای مجازی پررنگ شد؛ خبری مبنی بر خارج‌شدن قطار مسافربری گرگان به تهران از ریل در محدوده شهرستان بندرترکمن.

به همین‌ منظور و برای بررسی جزئیات ماجرا و رفع نگرانی مردم با فرماندار شهرستان بندرترکمن گفت‌وگویی داشتیم. نورمحمد جعفری در گفت‌وگو با اخبار ایران من با اشاره به اینکه این قطار ابتدای امشب و راس ساعت ۲۰ بر اثر خروج از ریل دچار سانحه شد، اظهار کرد: این حادثه در محل پیچ موسوم به پیچ ۹۰ درجه در محدوده ایستگاه بندرترکمن روی داده است.

او با بیان اینکه این اتفاق در محل اتصال ریل قدیم به ریل جدید رخ داده است، افزود: با حضور به‌موقع عوامل فنی و مدیران راه آهن و مدیریت بحران شهرستان بندرترکمن موضوع به سرعت مدیریت شده است.

حرکت مجدد قطار تا دقایقی دیگر

رئیس شورای مدیریت بحران شهرستان بندرترکمن با تأکید بر اینکه الحمدلله هیچ گونه تلفات و آسیب‌دیدگی برای مسافران عزیز رخ نداده است، خاطرنشان کرد: مردم به هیچ شایعه‌ای توجه نکرده و اخبار را از رسانه‌های رسمی دنبال کنند.

جعفری از رفع مسائل فنی قطار تا دقایقی دیگر و حرکت مجدد آن خبر داد و گفت: هیچ مشکلی برای ادامه مسیر وجود نداشته و مشکلات فنی موجود با دقت و حساسیت کامل رفع خواهد شد.

او با تقدیر از صبوری مردم و مسافران این قطار مسافربری که از گرگان به سمت تهران حرکت می‌کرد، اضافه کرد: تمام تلاش خود را برای ایجاد و حفظ آرامش و آسایش مسافران این قطار به کار خواهیم بست.

انتهای پیام

کارگروه تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه و تحصیلات بالا هستم. به شما تحلیل‌هایی را ارائه می‌دهم که با استفاده از زبانی ساده و قابل فهم، به شما کمک کند تا اطلاعات اقتصادی را بهتر درک کنید و در تصمیمات خود بهتر عمل کنید.
دکمه بازگشت به بالا