بین الملل

حملات پهپادی و موشکی همزمان حزب‌الله به مواضع رژیم صهیونیستی

منابع رسانه‌ای امروز (یکشنبه) از حملات پهپادی و موشکی همزمان حزب‌الله لبنان به مواضع ارتش رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین‌های اشغالی خبر دادند.

به گزارش اخبار ایران من، شبکه المیادین در این باره گزارش داد که در پی نفوذ چند پهپاد، آژیرهای خطر به طور همزمان در مناطق «برعام»، «یرؤون» و «آویویم» به صدا درآمده است.

حملات پهپادی و موشکی همزمان حزب‌الله به مواضع رژیم صهیونیستی
مناطق هدف قرار گرفته

رسانه‌های صهیونیستی نیز گزارش دادند که جنگنده‌های رژیم اشغالگر درصدد هدف قرار دادن چند پهپاد نفوذ کرده به آسمان شمال سرزمین‌های اشغالی از خاک لبنان هستند.

شبکه الجزیره نیز در این باره از اصابت موشک به ۲ پایگاه «الرمثا» و «زبدین» رژیم صهیونیستی در مزارع اشغالی «شبعا» خبر داد.

همزمان با این حمله چند پهپاد برخاسته از خاک لبنان یک هدف نظامی را در منطقه «عرب العرامشه» را هدف قرار دادند.

طبق این گزارش، یک پهپاد مسلح پس از اصابت به هدف مورد نظر در عرب العرامشه منفجر شد.

منابع خبری همچنین از اصابت موشک به یک هدف نظامی در پایگاه «المالکیه» در شمال سرزمین‌های اشغالی خبر دادند.

طبق گزارش رسانه‌های صهیونیستی، چند موشک نیز از خاک لبنان به سمت مواضع رژیم اشغالگر در منطقه «هاردوف» در مزارع اشغالی شبعا پرتاب شد.

ارتش رژیم صهیونیستی نیز همزمان با حملات حزب‌الله، حملات توپخانه‌ای را به منطقه «راشیا» در جنوب لبنان انجام داد.

یک روز پس از آغاز تجاوزات رژیم اشغالگر به نوار غزه از هفتم اکتبر، حزب‌الله لبنان اولین طرف در محور مقاومت بود که با انجام حملاتی به شمال فلسطین اشغالی، رسما به عملیات فلسطینی طوفان الاقصی ملحق شد و پس از آن مرزهای لبنان و سرزمین‌های اشغالی فلسطین به‌صورت روزانه و تقریبا ۲۴ ساعته صحنه تبادل آتش میان حزب‌الله لبنان و ارتش رژیم صهیونیستی شده است.

رسانه‌های عبری گزارش دادند از زمان آغاز نبرد طوفان‌الاقصی و شلیک موشک از جنوب لبنان، چندین افسر و نظامی صهیونیست کشته و ده‌ها پایگاه نظامی آن‌ها توسط حزب‌الله هدف گرفته شده است و به همین دلیل کابینه تندرو «بنیامین نتانیاهو» مجبور به تخلیه هزاران شهرک‌نشین از شمال فلسطین اشغالی شد و تعدادی از شهرک‌نشینان هم خودشان از منطقه فرار کردند.

اخیرا رسانه‌های عبری فاش کردند که این شهرک‌نشینان صهیونیست حاضر به بازگشت به خانه‌هایشان نیستند و می‌گویند که کابینه نتانیاهو توجهی به سرنوشت آن‌ها نداشته و آن‌ها را رها کرده است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا