بین الملل

لاپید: تنها چیزی که نیاز داریم رفتن نتانیاهو است

به گزارش اخبار ایران من  یائیر لاپید، رهبر اپوزیسیون رژیم صهیونیستی خواستار سرنگونی کابینه بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر این رژیم شد و تاکید کرد که در حال حاضر تنها چیزی که این رژیم به آن نیاز دارد رفتن نتانیاهو است.

براساس نوشته روزنامه فرامنطقه‌ای القدس العربی، یائیر لاپید در ادامه افزود: روزهای سختی است و چیزی که اسرائیل بیش از هر چیز دیگری به آن نیاز دارد این است که نتانیاهو از زندگی ما خارج شود.

به نقل از اخبار ایران من وی همچنین تصریح کرد: ماموریت من این است که هر کاری از دستم برمی‌آید انجام دهم تا زمان مناسب تغییر سیاسی به وجود بیاید.

لاپید همچنین تصریح کرد: به شما قول می‌دهم و قسم می‌خورم که تا زمان سقوط این کابینه به فعالیت و تلاش خود ادامه می‌دهیم.

رهبر اپوزیسیون رژیم صهیونیستی در پایان گفت: این کابینه دوام نخواهد آورد و ما اسرا را بازخواهیم گرداند.

به دنبال اظهارات اخیر ابوعبیده، سخنگوی القسام درباره کشته شدن یکی دیگر از اسرای صهیونیست به دلیل بمباران ارتش رژیم صهیونیستی در غزه، خانواده‌های اسرای صهیونیست در بیانیه‌ای اعلام کردند کابینه نتانیاهو اسرای صهیونیست در غزه را به حال خود رها کرده است تا بمیرند.

سخنگوی نظامی گردان‌های القسام روز شنبه در صفحه تلگرام خود اعلام کرد اسیر صهیونیست به نام «نداف بوبلابیل» ۵۱ ساله اهل نیریم و دارای تابعیت انگلیس جان خود را از دست داد.

وی در تشریح زمان و دلیل مرگ این اسیر صهیونیستی گفت، او یک ماه پیش به همراه اسیر «جودی واینستین» بر اثر حملات ارتش رژیم صهیونیستی زخمی شد و به دلیل عدم دریافت مراقبت‌های پزشکی جان باخت چرا که بیمارستان‌های غزه توسط ارتش رژیم صهیونیستی تخریب و از مدار خدمات‌رسانی خارج شده‌اند.

311311

تیم خبری بین المللی

تحلیلگر اخبار خارجی با تمرکز بر رویدادهای طبیعی و محیط زیستی جهانی. با استفاده از دانش در حوزه محیط زیست و تغییرات آب و هوا، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را ارائه می‌دهم. با تمرکز بر اثرات رویدادهای طبیعی بر جوامع، نقشه‌ای کامل از تغییرات زمین را برای شما می‌کشم.
دکمه بازگشت به بالا