پیام تسلیت «امیرعبداللهیان» به «هنیه»

حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در پیامی به « اسماعیل هنیه » رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس شهادت تعدادی از فرزندان و اعضای خانواده وی در حمله جنایتکارانه رژیم صهیونیستی را تسلیت گفت.

به گزارش اخبار ایران من، متن پیام امیر عبداللهیان به اسماعیل هنیه به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

برادر مجاهد و مقاوم جناب آقای شیخ اسماعیل هنیه
رئیس محترم دفتر سیاسی جنبش حماس

سَلَٰمٌ عَلَیۡکُم بِمَا صَبَرۡتُمۡۚ فَنِعۡمَ عُقۡبَی ٱلدَّارِ

شهادت شش تن از فرزندان و نوه‌های گرانقدر جنابعالی در اثر حمله جنایتکارانه و بزدلانه رژیم غاصب صهیونیستی را تبریک و تسلیت عرض می‌کنم.

شهادت فرزندان برومند جنابعالی توسط شقی ترین جنایتکاران روی زمین، در روز عید سعید فطر در باریکه خونین اما افتخارآمیز غزه، برای آن شهیدان والامقام موجب سعادت و عزت ابدی، برای جنابعالی و خانواده محترم تان موجب فخر و سرافرازی، برای ملت فلسطین زمینه‌ساز یاری و نصرت الهی و برای جنایتکاران صهیونیست و حامیان آنها موجب سرافکندگی، شکست، ذلت و ننگ ابدی است.

بی‌تردید این فداکاری‌ها و جانفشانی ها، بر ایمان و عزم آهنین ملت فلسطین در ایستادگی و مقاومت برای آزادی فلسطین عزیز خواهد افزود و شکست و اضمحلال محتوم رژیم بی بنیاد صهیونیستی را سرعت خواهد بخشید.

از خداوند بزرگ برای فرزندان و نوه‌های های شهید آنجناب و بیش از ۳۴ هزار شهید ماه های اخیر نوار غزه و کرانه باختری رحمت و رضوان الهی و علو درجات و برای جنابعالی و خانواده محترم تان و همه خانواده‌ها و بازماندگان شهدای ماه های اخیر فلسطین، صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می‌کنم.»

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا