علمی

معرفی محصول جدید پارس خودرو/ عکس

سهند همانند سایپا اطلس به پیشرانه ارتقا پیدا کرده M۱۵ GSI مجهز شده که نسبت به قبل تغییراتی در بخش‌های سرسیلندر و هدرز را تجربه کرده و از سیستم‌هایی چون دریچه گاز برقی، سامانه زمان‌بندی متغییر سوپاپ‌ها نیز بهره می‌برد. این پیشرانه ۸ سوپاپه می‌تواند قدرتی برابر با ۹۰ اسب بخار و گشتاور ۱۳۷ نیوتن‌متر را به تولید برساند.

آشنایی با محصول جدید پارس خودرو/ مشخصات و امکانات سهند/ عکس

سهند به عنوان محصول جدید پارس خودرو همانند اطلس در ۴ تیپ S، L، G و E به بازار عرضه خواهد شد که دو تیپ S و G از گیربکس ۵ سرعته دستی و تیپ‌های L و E نیز از گیربکس CVT بهره خواهند برد.

تیپ‌های این خودرو علاوه بر گیربکس، در سطح امکانات نیز تفاوت دارند و از تفاوت اصلی آنها می‌توان به برخورداری یا عدم برخورداری از امکاناتی چون تریم چرمی صندلی‌ها، مولتی مدیا ۷ اینچی لمسی همراه با دوربین عقب، آینه‌های جانبی با قابلیت تاشو برقی، تریم داخلی دو رنگ، GLOBAL CLOSING، سیستم کروز کنترل و لیمیت کنترل، سیستم ورود بدون کلید و استارت دکمه‌ای، سانروف، صندلی برقی ۲ حالته راننده همراه با گرمکن، سنسور باران، شیشه‌های دودی عقب، ۲ تیوتر سیستم صوتی و رادار نقطه کور اشاره کرد.

آشنایی با محصول جدید پارس خودرو/ مشخصات و امکانات سهند/ عکس

نسخه‌های فول سهند نیز به امکاناتی چون مولتی مدیا ۷ اینچی لمسی همراه با دوربین عقب، آینه‌های جانبی با قابلیت تاشو برقی، GLOBAL CLOSING، سیستم کروز کنترل و لیمیت کنترل، سیستم ورود بدون کلید و استارت دکمه‌ای، سانروف، صندلی برقی ۲ حالته راننده همراه با گرمکن، سنسور باران، شیشه‌های دودی عقب، ۲ تیوتر سیستم صوتی و رادار نقطه کور مجهز شدند.

جهت مشاهده لیست قیمت روز خودرو های داخلی و خارجی می توانید به صفحه لیست قیمت روز خودرو در اخبار ایران من مراجعه کنید.

۵۸۵۸

بخش علوم پزشکی

هدفم این است که با ارائه محتواهای علمی و امیدوارکننده، به شما کمک کنم تا از جدیدترین تحقیقات در زمینه سلامتی مطلع شوید و اقدامات مناسبی را برای بهبود و حفظ سلامتی خود بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا