عمومی

آمادگی پلیس برای تامین نظم و امنیت انتخابات در مازندران – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، سردار حسن مفخمی شهرستانی بعدازظهر پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: این فرماندهی با اتخاذ تدابیر و تمهیدات ویژه در سه مرحله قبل، حین و بعد از انتخابات، اقدامات لازم برای تأمین نظم و امنیت دور دوم انتخابات ریاست جمهوری در ۱۵ تیر ماه را در دستور کار قرار داده است.

وی از آمادگی کامل پلیس مازندران برای برقراری نظم وامنیت ۳ هزار و ۲۲۸ صندوق اخذ رأی در سطح استان خبر داد و افزود: از مجموعه صندوق‌های اخذ رأی ۶۰ درصد توسط مأموران انتظامی و ۴۰ درصد توسط برادران سپاه کربلای استان محافظت خواهد شد که جا دارد از مجموعه همه این عزیزان تقدیر و تشکر ویژه داشته باشم.

سردار مفخمی همچنین از حفاظت و حراست از محل‌های تجمیع صندوق‌های اخذ رأی در فرمانداری‌ها و بخشداری‌های سطح استان حین و بعد از برگزاری انتخابات خبر داد.

وی با اشاره به اینکه برای تأمین امنیت مکان‌های تجمع افراد در جهت حضور حداکثری و افزایش مشارکت انتخاباتی حین برگزاری انتخابات تمهیدات لازم اندیشیده شده، افزود: با عنایت به تعطیلات آخر هفته و حضور مسافران و گردشگران در محورهای مواصلاتی، تفرجگاه‌ها و سواحل دریا، پیش بینی‌های لازم برای تأمین نظم و امنیت انتظامی و ترافیکی در این مناطق نیز در دستور کار قرار دارد.

فرمانده انتظامی استان مازندران، اظهار کرد: یکی از مأموریت‌های مهم پلیس، تأمین نظم و امنیت پس از برگزاری انتخابات است که پلیس با تدابیر و تمهیدات ویژه برای مدیریت هیجانات انتخاباتی نسبت به کنترل معابر عمومی و امنیت ترافیکی اقدامات لازم را در دستور کار خود دارد.

وی از وفاق و همدلی همه دستگاه‌های امنیتی و انتظامی استان در برقراری نظم و امنیت انتخابات ریاست جمهوری خبر داد و ابراز امیدواری کرد: بحمدالله اشراف کامل نسبت به همه موضوعات امنیتی، انتظامی و ترافیکی درسطح استان وجود دارد و این انتخابات به یاری خداوند و همکاری خوب مردم ولایتمدار استان با فرزندان خود در مجموعه انتظامی در امنیت کامل برگزار خواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا