عمومی

تمهیدات ترافیکی ویژه عید فطر در معابر شهری کردستان – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، رضا همتی‌زاده شامگاه دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران از اجرای تمهیدات ترافیکی ویژه نماز پرفیض و برکت عید سعید فطر در شهرستان‌های استان کردستان خبر داد و اظهار کرد: مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی استان در محدوده مساجد، حسینیه‌ها و اماکنی که نماز عید سعید فطر برگزار می‌شود را پوشش ترافیکی خواهند داد.

وی اضافه کرد: طی برنامه‌ریزی انجام شده از ساعت ۶ صبح روز عید سعید فطر تا پایان مراسم از میدان انقلاب به سمت حسینیه تا تقاطع آیت الله طالقانی و از سه راهی حبیبی به سمت مسجد جامع سنندج و تمام مسیرهای منتهی به محل برگزاری نماز عید سعید فطر در تمامی شهرستان‌های تابعه محدودیت ترافیکی اعمال می‌شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کردستان با بیان اینکه از توقف دوبل و ایجاد سد معبرخودروها در مسیرهای اعلام شده تا زمان اتمام نماز جلوگیری خواهد شد، خاطرنشان کرد: همکاری مردم این استان موجب برگزاری هرچه با شکوه تر نماز عید سعید فطر خواهد شد.

وی افزود: در ایام تعطیلات پایان هفته تمرکز تیم‌های گشتی این پلیس در کمربندی‌ها، بلوارها و خیابان‌های حاشیه‌ای معابر درون شهری بوده و با استفاده از ظرفیت تیم‌های گشتی محسوس و نامحسوس و همچنین بکارگیری دوربین‌های ثابت و سیار، نسبت به کنترل تخلفات به ویژه تمرکز بر کنترل تخلفات حادثه ساز اقدام خواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا