عملیات «وعده صادق» به هنگام و به موقع رخ داد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، سردار رمضان شریف صبح شنبه در همایش «بر مدار امید» در سالن ولایت اردبیل اظهار کرد: اهمیت ارتباطات و اطلاع رسانی و آگاهسازی افکار عمومی به حدی است که امروز در مباحث جهانی و بین الملل تبعات آن را به عینه شاهدیم.

وی خاطرنشان کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در کمال تعجب سردمداران شرق و غرب متحد و منسجم علیه انقلاب اسلامی به پا خاستند چرا که آنها با اصل انقلاب و فرهنگ اسلام، اهل بیت و تشیع مشکل داشتند و نمی خواستند این مکتب ارزشی در مقابل مکتب انحرافی آنها قد علم کند.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: نه تنها آمریکا بلکه اتحاد جماهیر شوروی نیز علیه این انقلاب جبهه گیری کرده و حامی صدام در دوران دفاع مقدس بود که این اقدام آنها نشان می دهد حکمرانی انقلاب اسلامی یک حکمرانی بلامنازع در برابر شرق و غرب بود.

سردار شریف بیان کرد: فراتر از محدوده جغرافیایی گفتمان انقلاب اسلامی که برآمده از تعالیم آسمانی و اهل بیت است امروز تمام قلوب آزادیخواهان را تسخیر کرده و زلزله سیاسی حقیقی را در دنیا رقم زده است.

وی ادامه داد: امروز با گذشت ۴۵ سال از شکل گیری انقلاب اسلامی بیانات معمار کبیر انقلاب در مورد ماهیت رژیم صهیونیستی و خباثت آنها آشکار شده و همه فهمیده اند که فلسطین مظلوم است و رژیم صهیونیستی با وجود همه تزویر و ریاکاری رژیم سفاک، کودک کش و جنایتکار در حق بشریت است.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به حادثه غزه و کشته شدن بیش از ۳۵ هزار انسان بیگناه و مجروح شدن ۷۵ هزار زن و مرد و آوارگی هزاران انسان و کودک بی پناه در مناطق اشغالی فلسطین اشاره کرد و گفت: رژیم صهیونیستی با حمایت آمریکا در این جنگ ۷ ماهه نه تنها هیچ دستاوردی نداشته بلکه عمق قساوت و سفاکی خود را به نمایش گذاشته است.

سردار شریف بیان کرد: رسانه های غرب در این سال ها سعی می کردند تا رژیم صهیونیستی را قدرتمند نشان دهند و تصویری متفاوت از قدرت نمایی این رژیم را به رخ بکشند که به نظر می رسد همه این پرده ها برملا شده و دنیا واقعیت ها را فهمیده است.

وی جنبش اخیر دانشجویان دانشگاه های آمریکا و غرب را نمایشی از این اعتراض به شعارهای دروغین و ماهیت پلید صهیونیسم اعلام و تصریح کرد: اگر آمریکا به داد صهیونیسم نمی رسید قطعا رژیم صهیونیستی در طوفان الاقصی شکست تاریخی را می پذیرفت و برای همیشه از صفحه روزگار محو می شد.

وی ادامه داد: این اقدام دانشجویان نشان داد که سران رژیم صهیونیستی منفور جهان هستند و نمی توانند از پاسخگویی به افکار عمومی در برابر اعمال جنایتکارانه خود فرار کنند.

دکمه بازگشت به بالا