فرهنگی

دعوت مجمع فعالین نوشت افزار برای مشارکت در انتخابات – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

انتخابات | نوشت افزار

به گزارش خبرگزاری آنلاین، مجمع فعالین نوشت‌افزار ایرانی (ایران نوشت) با صدور بیانیه‌ای از فعالین صنعت نوشت افزار برای حضور در دور دوم انتخابات دعوت کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است؛

بسم ربّ القلم

در این موقعیت سیاسی، تشریح مسائل مهم و اساسی اداره کشور و توضیح رویکردها و راه‌حل های مناسب برای مواجهه با مسائل پیچیده از جمله مهم‌ترین کارکردهای انتخابات و ثمرات این رویداد عظیم ملی است.

شاخصه‌های زیر از ضروریات تشکیل دولت قوی و عزتمند بوده و موجب صلاحیّت است. زمانی که این صلاحیّت وجود داشته باشد این دولت با این خصوصیّات می‌تواند از همه‌ی ظرفیّت های کشور در جهت مردمی سازی اقتصاد که مهمترین راهبرد رشد در برهه کنونی است استفاده نماید:

تبعیت از سیاست‌های کلان کشور و رهبری
کارآمدی و داشتن برنامه مدون و شفاف
عدم تعلل در برنامه‌های اجرایی در مقابل کارشکنی‌های احتمالی غرب
باور و اتکا به نیروی مردمی داخلی
تلاش جهت تعامل با کشورهای مختلف و همسایه جهت صادرات هر چه بیشتر نوشت افزار به کشورهای منطقه و جهان
ایجاد ثبات در سیاست‌های اقتصادی

بدیهی است که نبود چنین شاخص‌هایی آسیب‌های عظیمی به کشور و مردم و نظام اسلامی وارد خواهد کرد.

مجمع نوشت‌افزار ایرانی اسلامی به عنوان یکی از حلقه‌های میانیِ مردمی که طی ۱۰ سال اخیر اصلی ترین نقش را در جهت توسعه و تقویت صنعت نوشت‌افزار در کشور داشته است در طول ۳ سال اخیر و با حضور دولت سیزدهم به ریاست شهید آیت الله دکتر رئیسی، فعالیت‌های گسترده‌ای در راستای تمرکز بر مسئله نوشت‌افزار، از منظر تولید ملی و محتوای بومی و همچنین احصا نظام مسائل، برنامه‌ریزی عملیاتی سالانه و بلندمدت، پیگیری مسائل دارای اولویت در حاکمیت و ایجاد هویت، توجه و ذائقه‌سازی بین مردم و حاکمیت و مسئولین داشته است. پر واضح است ادامه پیدا نکردن و توقف این مسیر فرصت‌های مغتنمی را از روند رشد صنعت نوشت افزار ایرانی سلب خواهد کرد.

فعالین صنعت نوشت‌افزار ایرانی در کنار دیگر هم‌میهنان شریف در دور دوم نیز به پای صندوق‌های رأی آمده و از تمامی تولیدکنندگان و صنعتگران ایران‌زمین دعوت می‌کند با شرکت در انتخابات، این امر بسیار حیاتی و غیرقابل جایگزین، با انتخاب اصلح و شایسته گامی مؤثر و تحولی در ترویج سبک زندگی ایرانی مبتنی بر گام دوم انقلاب اسلامی و منویات رهبر معظم انقلاب برداریم.

دکمه بازگشت به بالا