فرهنگی

پخش گزارش زنده تلویزیون از نمایشگاه کتاب و انتخابات پیش رو

شبکه تهران امشب ویژه برنامه ای انتخاباتی با عنوان «پایتخت همدلی» به مناسبت فرارسیدن دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی و گزارش های زنده از نمایشگاه کتاب پخش خواهد کرد.

به گزارش  اخبار ایران من به نقل از روابط عمومی شبکه تهران سیما، بخش اول برنامه «پایتخت همدلی» در شب ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر، امشب پنجشنبه ساعت ۲۲ به مدت ۱۲۰ دقیقه روی آنتن می رود. این برنامه به همت گروه اجتماعی به صورت زنده و مستقیم با اجرای هومن ستوده، محمد رضا سلمانی و صاحبه عظیمی در شب و روز ولادت حضرت معصومه (س) و دومین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی پخش می‌شود. 

همچنین روز جمعه، ۲۱ اردیبهشت همزمان با آغاز دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی، برنامه «پایتخت همدلی» از ساعت ۷ و ۳۰ صبح آغاز خواهد شد و در بخش ها و ساعت های متنوع تا ساعت ۲۲ روی آنتن می رود.

این برنامه تلاش می کند به بررسی اهمیت جایگاه قوه مقننه و نقش آن در جمهوری اسلامی ایران و همچنین اهمیت انتخابات در ایران بپردازد و در بخش های مختلف از کارشناسان، مسئولین استانی و مهیمانان ویژه نیز میزبانی می کند. حضور چهره های مطرح ورزشی، هنری، سیاسی، خانواده های شهدا، دختران رای اولی و …  از بخش های مختلف برنامه «پایتخت همدلی» به شمار می‌رود. 

 بخش دیگر برنامه «پایتخت همدلی» به صورت MC، با اجرای حسین مولایی از استودیو پخش شبکه تهران سیما روی آنتن می رود. این برنامه نیز با هدف برقراری ارتباط زنده با عوامل برنامه پایتخت همدلی در سطح استان تهران پخش خواهد شد. 

قرار است در روز جمعه برای انعکاس حال و هوای انتخاباتی استان تهران، ارتباط های متعدد و زنده با سطح استان تهران و شهرستان های استان مثل ورامین، قرچک و پیشوا، مسجد حضرت رسول اکرم (ص) در نازی آباد و همچنین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برقرار شود.

همچنین تیم گزارشی در شهر گروه شهرستان های شبکه تهران با حضور در محله های مختلف شهر تهران گزارش های ویژه ای را در روز انتخابات به صورت زنده و مستقیم پخش خواهد کرد.

زینب پور ابراهیم و محدثه صارمی مجریان پایتخت همدلی در مسجد حضرت رسول اکرم (ص) نازی آباد هستند. فربد شکرایی و یاسین خوش آمدزهی اجرای برنامه پایتخت همدلی از نمایشگاه بین‌المللی کتاب را بر عهده دارند. گزارشگران و مجریان برنامه در شهر در استان نیز از مردم شهر و استان تهران در بخش های مختلف برنامه پایتخت همدلی میزبانی می کنند. 

به گزارش اخبار ایران من، ویژه برنامه «پایتخت همدلی» از امشب پنجشنبه شب حوالی ساعت ۲۲ آغاز و تا روز جمعه ساعت ۲۲ شب ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا