ورزشی

تعریف کارگروه‌های چهارگانه برای فعالیت در اتحادیه استان‌ها

همایون اعلام کرد؛

تعریف کارگروه‌های چهارگانه برای فعالیت در اتحادیه استان‌ها

معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد عنوان کرد: چهار کارگروه آموزشی، برنامه‌ریزی و پشتیبانی، فرهنگی، دانشجویی و پژوهش و فناوری برای فعالیت در اتحادیه استان‌ها تعریف شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، محمدهادی همایون معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی در نشست هم‌اندیشی اتحادیه مرکزی استان‌های البرز، مرکزی، سمنان و قم که به میزبانی واحد قم برگزار شد، چهار کارگروه فعالیت اتحادیه را برشمرد و اظهار کرد: چهار کارگروه آموزشی، برنامه‌ریزی و پشتیبانی، فرهنگی، دانشجویی و پژوهش و فناوری برای فعالیت در اتحادیه برای استان‌ها تعریف شده است.

وی، دانشکده فرهنگ و تمدن را زیرمجموعه فعالیت پردیس علوم انسانی ـ اسلامی در استان قم برشمرد و افزود: نظام‌نامه آموزشی ۲۴ استان در شورای گسترش مطرح شده است.

محسن امینی مدیرکل برنامه و بودجه دانشگاه آزاد اسلامی هم شاخصه‌های مالی دانشگاه را برشمرد و بیان کرد: کفایت، رشد، تحقق اهداف، فناوری اطلاعات، فرهنگی و دانشجویی و حوزه مهارتی به‌عنوان شاخصه‌های مالی دانشگاه آزاد اسلامی در نظر گرفته شده است.

به گزارش آنا، نشست هم‌اندیشی اتحادیه مرکزی استان‌های البرز، مرکزی، سمنان و قم به میزبانی حجت‌الاسلام حسن خیری رئیس دانشگاه آزاداسلامی قم با حضور همایون معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی، امینی مدیرکل برنامه و بودجه دانشگاه آزاد اسلامی، محمدعلی نادی معاون علوم تربیتی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی و جمعی از مسئولان استان‌های البرز، مرکزی وسمنان و اعضای هیئت رئیسه و مدیران درون‌سازمانی دانشگاه آزاد قم در مجتمع دانشگاهی پردیسان این واحد دانشگاهی برگزار شد.

بخش ورزشی

با استفاده از تحلیل‌های دقیق و ارائه‌ی آمار و ارقام، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی داده‌ها و آمارهای جالب و کاربردی درباره‌ی عملکرد تیم‌ها، بازیکنان و رویدادهای ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در افزایش دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای داده‌های جذاب و آماری ورزشی همراه شوید.
دکمه بازگشت به بالا