توخل ماند اوسمار هم بماند

آفتاب‌‌نیوز :

بهزاد داداش‌زاده بازیکن سابق پرسپولیس درباره شانس قهرمانی این تیم گفت: پرسپولیس کادر فنی خوب و بازیکنان بسیار باکیفیتی در اختیار دارد و با حمایت هوادارانش همه چیز برای تکرار موفقیتش فراهم است. تنها عاملی که می‌تواند این تیم را از قهرمانی دور کند، پرداختن به مسائل حاشیه‌ای است؛ در غیر این صورت به لحاظ فنی پرسپولیس می‌تواند تا هفته آخر در کورس قهرمانی بماند و باز هم قهرمان شود. البته در این راه هواداران هم که همیشه عاشقانه از تیم‌شان حمایت کردند باید تا روز آخر پشتیبان تیم خود باشند و ناخواسته وارد مسائل حاشیه‌ای نشده و موضع‌گیری‌شان در خصوص بعضی از موارد هوشمندانه باشد.

پیشکسوت پرسپولیس در ادامه با حمایت از اوسمار برای باقی ماندن در پرسپولیس افزود: درویش با کمترین هزینه اوسمار را در پرسپولیس حفظ کرد و نتایج خوبی هم با این مربی نصیب پرسپولیس شد. در ادامه بازیکنان خوبی هم جذب شدند که به لحاظ فنی از کیفیت بالایی برخوردار بودند، اما شاید برای این فصل بازیکنان جدید کمی دیر در اختیار اوسمار قرار گرفتند.

با وجود این، من معتقدم باید از اوسمار حمایت کرد و برای فصل آینده هم روی این مربی حساب بیشتری باز کرد؛ هر چند کاریزمای این مربی و حمایت بازیکنان در پیش بردن مقاصد سرمربی برزیلی و میزان کارایی او بسیار مهم و تأثیر‌گذار خواهد بود. این مسئله در همه جای دنیا مهم است همانطور که در بایرن مونیخ حمایت بازیکنان از توخل باعث شده او با وجود توافق برای جدایی به گزینه اول باشگاه تبدیل شود.

داداش‌زاده در رابطه با حکم کمیته انضباطی برای دیدار پرسپولیس و سپاهان نیز گفت: به نظرم این حکم خوبی بوده است و می‌تواند درس عبرت خوبی برای آقایان باشد.

دکمه بازگشت به بالا