درگیری شدید پرسپولیسی‌ها به خاطر بیرانوند!

بیرانوند | پرسپولیس

آفتاب‌‌نیوز :

بعد از فسخ قرارداد بیرانوند با پرسپولیس، حرف و حدیث‌های زیادی در مورد جدایی علیرضا از پرسپولیس به وجود آمد. خیلی از پیشکسوتان و هواداران پرسپولیس از رفتار بیرانوند به خاطر فسخ قراردادش ناراحت بودند و حتی چند پیشکسوت هم مصاحبه‌های تندی علیه شماره یک تیم ملی انجام دادند. خود بیرانوند چند هفته را در سکوت مطلق گذراند و انتقادات را تحمل کرد. با این حال علیرضا چهارشنبه شب با انتشار یک ویدئوی جنجالی، واکنش خود را به اتفاقات اخیر نشان داد. بعد از توضیحات و صحبت‌های بیرانوند در خصوص ماجرای فسخ قراردادش، درگیری شدیدی زیر پست منتشر شده توسط بیرانوند به وجود آمد و دو دستگی عجیبی بین پرسپولیسی‌ها شکل گرفت.

عده‌ای از پرسپولیسی‌ها بیرانوند تحت هر شرایطی مقصر می‌دانند و معتقدند او به خاطر پول قراردادش را فسخ کرد. این عده که شدیدترین انتقادات را به علیرضا کردند، اصلا نمی‌خواهند او به پرسپولیس برگدد و از جدایی او استقبال هم می‌کنند. با این حال عده‌ای دیگر از هواداران پرسپولیس نظر متفاوتی داشتند و از بازگشت بیرو استقبال کردند. این عده می‌گویند منافع پرسپولیس از هر چیزی مهم‌تر است و اگر بیرانوند هم دچار اشتباهی شده، می‌بایست مدیریت بهتری در این خصوص صورت می‌گرفت و کار به اینجا نمی‌کشید.

این عده معتقدند بیرانوند ستاره تیمشان است و حق دارد پول بیشتری طلب کند. آن‌ها درویش و تیم مدیریتی پرسپولیس را مقصر می‌دانند و معتقدند تحت هیچ شرایطی نباید اجازه جدایی به بیرانوند داده شود. این عده کاملا بر این عقیده هستند که جدایی بیرانوند پرسپولیس را درون دروازه وارد چالشی جدی خواهد کرد. هرچند نزدیکان بیرانوند و شاید حتی خودش هم معتقد باشند که او نباید به این شکل از پرسپولیس جدا می‌شد، ولی نمی‌شود از کیفیت بالای او و همچنین تاثیر زیاد علیرضا در قهرمانی پرسپولیس طی سال‌های اخیر به راحتی گذشت. همچنین همانطور که بیرانوند هم در ماجرای جدایی اش از پرسپولیس مقصر است، نمی‌شود گفت مدیران این باشگاه کاملا بی تقصیر بودند و هیچ تقصیری گردن آن‌ها نیست. چیزی که کاملا مشخص است، این جدایی هم به ضرر بیرانوند است و هم پرسپولیس را وارد چالش بزرگی خواهد کرد و احتمالا تاثیر آن را در طول فصل بعد خواهیم دید.

دکمه بازگشت به بالا