ورزشی

دلیل اخراج اوسمار از نیمکت پرسپولیس مشخص شد

آفتاب‌‌نیوز :

سعید علی‌نژادیان ناظر داوری دیدار تیم‌های گل‌گهر سیرجان و پرسپولیس درباره قضاوت موعود بنیادی‌فر در این مسابقه و دلیل اخراج اوسمار ویرا از کنار زمین گفت: سرمربی پرسپولیس در صحنه اخراج وارد زمین شد و به تصمیم داور اعتراض کرد. داور چهارم این موضوع را به بنیادی‌فر اطلاع داد و طبق قانون او اخراج شد. اوسمار وارد زمین شد و اعتراض کرد و اگر بیرون زمین اعتراض می‌کرد شاید تصمیم دیگری گرفته می‌شد.

وی درباره اینکه پرسپولیسی‌ها معتقدند اوسمار برای اطلاع دادن مصدومیت بازیکن گل‌گهر وارد زمین شده است نه اعتراض، اظهار داشت: اصلاً این موضوع وظیفه او نیست و اجازه ندارد وارد زمین شود. توپ هم دست بازیکنان گل‌گهر بود و آن‌ها خودشان باید توپ را به بیرون می‌زدند و سرمربی اجازه ورود به زمین را نداشت.

ناظر داوری دیدار گل‌گهر – پرسپولیس درباره صحنه مشکوک به پنالتی روی امید عالیشاه عنوان کرد: با توجه به اینکه ناظر بازی هستم نمی‌خواهم درباره صحنه‌ها نظر بدهم، اما به طور کلی بگویم اگر خطایی هم رخ داده بیرون محوطه جریمه بوده است. لحظه برخورد را فیکس کردم و به نظر می‌آید در لحظه برخورد بازیکن پرسپولیس چند قدم پشت محوطه جریمه است.

«امید عالیشاه کاپیتان پرسپولیس بعد از بازی در اظهار نظری اعلام کرد موعود بنیادی‌فر با لحن بدی با بازیکنان صحبت کرده است». علی‌نژادیان در پاسخ به موضوع گفت: در جایگاه حضور داشتم و از آنجا چنین چیزی ندیدم. با توجه به شخصیت بنیادی‌فر چنین چیزی بعید است.

وی در پاسخ به این پرسش که بنیادی‌فر چه نمره‌ای در قضاوت این دیدار کسب می‌کند؛ گفت: اجازه بدهید چیزی در این‌باره نگویم، اما به طور کلی نمره او نرمال است.

دکمه بازگشت به بالا