رضاییان یاغی نمی‌شود؛ مقصد رامین مشخص شد

به گزارش خبرگزاری اخبار ایران من؛ سپاهانی‌ها در حالی بعد از 9 سال در فوتبال ایران توانستند طعم قهرمانی را بچشند و این طلسم طولانی‌مدت با کسب عنوان قهرمانی در جام حذفی شکسته شد که پیش از ترک زمین چمن، خیلی زود کام هواداران طلایی‌پوش تلخ شد؛ چرا که رامین رضاییان که در قامت یک ستاره در ترکیب سپاهان می‌درخشید، در حاشیه جشن قهرمانی طلایی‌پوشان رسماً از هواداران سپاهان خداحافظی کرد و پایان همکاری‌اش با تیم اصفهانی را اعلام نمود.

به نقل از فوتبال 360، رضاییان در حالی تصمیم به قطع همکاری با سپاهان اصفهان گرفت که در 70 مسابقه با پیراهن این تیم در لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا به میدان رفت و توانست 20 گل بزند و 19 گل بسازد که برای بازیکنی مانند رامین رضاییان که پست تخصصی‌اش دفاع راست است، آمار به‌ثبت رسیده یک آمار خیره‌کننده محسوب می‌شود؛ به‌ویژه آنکه او در فصل اخیر، ستاره بی‌جانشین ترکیب طلایی‌پوشان بود هم در رقابت‌های داخلی و هم در مسابقات آسیایی عملکرد درخشانی را از خود به جای گذاشت.

رامین رضاییان در حالی تصمیم به خداحافظی گرفت و پایان همکاری‌اش با سپاهان را اعلام کرد که نه‌تنها هواداران اصفهانی، بلکه مدیران باشگاه طلایی‌پوش هم از تصمیم ستاره باتجربه تیم‌شان شوکه شدند. با این وجود، پیگیری‌های بیشتر نشان می‌دهد که تصمیم رامین رضاییان برای جدایی از جمع بازیکنان سپاهان حتمی است و او در فصل آینده کارش را در جمع طلایی‌پوشان دنبال نخواهد کرد و بعد از اعلام خبر پایان همکاری رامین رضاییان با سپاهان، خبرهای ضدونقیضی درباره آینده کاری ستاره طلایی‌پوش مطرح شد.

علاقه‌مندی یک‌طرفه نکونام به همکاری با رضاییان!

ستاره سپاهان در مصاحبه‌ای که در حاشیه برگزاری مراسم جشن قهرمانی تیمش در جام حذفی انجام داد، نسبت به آینده کاری‌اش سعی کرد توضیحی ندهد و صرفاً پایان همکاری خود با باشگاه اصفهانی را اعلام کرد؛ آن‌هم در حالی‌که خبرنگاران بحث حضور احتمالی رامین رضاییان در استقلال را مطرح کردند اما او سعی داشت تا آینده کاری‌اش را لو ندهد. در روزهای اخیر زمزمه یاغی‌شدن رضاییان و پیوستن او به استقلال در رسانه‌ها مطرح بود که پیگیری‌های بیشتر نشان می‌دهد که جواد نکونام علاقه‌مند به حضور رضاییان در تیمش است اما در نقطه مقابل، این ستاره باتجربه تمایلی به حضور در استقلال و یاغی‌شدن ندارد و در مقطع کنونی نه‌تنها مذاکره‌ای با رامین رضاییان نشده، بلکه اولویت او ادامه حضور در فوتبال ایران نیست!

الوصل، مقصد احتمالی ستاره سپاهان

مدافع راست 34 ساله فوتبال ایران که در اردوی اخیر تیم ملی هم حضور نداشت، در شرایطی‌که در چند نوبت تجربه حضور در خارج از فوتبال ایران را دارد و در تیم‌هایی چون اوستنده بلژیک، الشحانیه، الدحیل و السیلیه قطر تجربه بازی دارد، بازهم سودای لژیونر شدن دارد. جالب آنکه با وجود سن‌وسال بالای رضاییان، عملکرد خیره‌کننده او باعث شده تا همچنان پیشنهادات خارجی روی میز این ستاره باشد و گفته می‌شود اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، مقصد بعدی رضاییان، لیگ برتر امارات خواهد بود.

الوصل که در فصل اخیر رقابت‌های باشگاهی امارات موفق به کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی امارات شد و سهمیه حضور در مرحله گروهی لیگ نخبگان آسیا را به‌دست آورد، مشتری دست به نقد رامین رضاییان است و مذاکرات میان طرفین در حال انجام است. با این اوصاف به نظر می‌رسد که بعد از حدود 3 سال حضور در فوتبال ایران، بار دیگر رضاییان قرار است در خارج از چرخه مسابقات لیگ برتر ایران کارش را پیش ببرد و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، او فصل آتی در لباس الوصل به کار خود در عرصه باشگاهی ادامه می‌دهد.

257 251

دکمه بازگشت به بالا