ورزشی

والیبال ایران مقابل ترکیه به خودش باخت!

با بررسی آماری دیدار والیبال ایران مقابل ترکیه می‌توان مهمترین عامل شکست مقابل این تیم را اشتباهات فردی بازیکنان ایران دانست.

به گزارش اخبار ایران من، تیم ملی والیبال ایران در آخرین دیدار خود از هفته دوم لیگ ملت‌های ۲۰۲۴ از ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه صبح شنبه، ۱۹ خرداد به مصاف ترکیه رفت و سه بر یک ۲۲ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر۲۳ و ۲۷ بر ۲۵ شکست خورد تا هفته دوم را با چهار شکست پیاپی مقابل ژاپن، برزیل، بلغارستان و ترکیه به پایان برساند.   قبل از این بازی پائز از سرمربیگری ایران برکنار شد.

بر اساس آمار بازی، ایران در دیداری نزدیک نتیجه را به ترکیه واگذار کرد و مهم‌ترین عامل در این زمینه اشتباهات فردی زیاد بازیکنان ایران بود.  

ترکیه در حمله ۵۳ امتیاز به دست آورد در حالی که سهم ایران در این بخش بیش‌تر بود و ۵۹ امتیاز به دست آورد.   

در دفاع هر دو تیم برابر بودند و ۱۰ امتیاز به دست آوردند.  

در سرویس ایران ۴ امتیاز کسب کرد اما ترکیه ۶ امتیاز به دست آورد که تفاوت فاحشی محسوب نمی‌شود.  

مهم‌ترین عامل شکست ایران مقابل ترکیه اشتباهات زیاد بازیکنان ایران بود، به گونه‌ای که ترکیه ۳۰ امتیاز از اشتباهات ایران به دست آورد و ایران ۲۳ امتیاز از اشتباهات حریف خود کسب کرد.  

انتهای پیام 

بخش ورزشی

با استفاده از تحلیل‌های دقیق و ارائه‌ی آمار و ارقام، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی داده‌ها و آمارهای جالب و کاربردی درباره‌ی عملکرد تیم‌ها، بازیکنان و رویدادهای ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در افزایش دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای داده‌های جذاب و آماری ورزشی همراه شوید.
دکمه بازگشت به بالا