کناره‌گیری ویتالی هاینن از هدایت ژرمن‌ها در آستانه لیگ ملت‌ها

با کنار رفتن ویتالی هاینن از هدایت آلمان، جانشین او خیلی سریع انتخاب شد.

به گزارش اخبار ایران من، الکساندر وایبل به عنوان جانشین ویتالی هاینن در تیم ملی والیبال آلمان انتخاب شد. سرمربی جدید با کار دشواری روبرو است چرا که آلمان‌ها در انتخابی المپیک پاریس در سال گذشته نتوانستند سهمیه کسب کنند با این حال، آنها همچنان شانس بازی در المپیک را دارند و امیدوارند بتوانند در لیگ ملت‌ها امتیازهای لازم را به دست بیاورند.

ویتال هاینن در سال های اخیر سرمربی تیم آلمان بود اما این سرمربی بلژیکی تصمیم گرفت از سمت خود کناره گیری کند. ژرمن ها تحت هدایت هاینن فراز و نشیب زیادی را تجربه کردند. در نهایت اگرچه جواز صعود به المپیک به دست نیامد ولی کار هاینن مثبت ارزیابی شد.

یارومیر زاکریچ، عضو فدراسیون فوتبال آلمان درباره رفتن هاینن افزود: ما از تصمیم او بسیار متأسفیم. این خبر برای ما غافلگیر کننده بود. با توجه به نقش او در والیبال آلمان خیلی دوست داشتیم او در تیم بماند. اما به تصمیمش احترام می گذاریم و برایش آرزوی بهترین ها را داریم.

فدراسیون والیبال آلمان خیلی سریع جانشین او را انتخاب کرد و در نهایت الکساندر وایبل آلمانی جایگزین هاینن بلژیکی شد. او مربی شناخته شده‌ای در آلمان است که سال ها هدایت باشگاه درسدن را برعهده داشته و چهار قهرمانی آلمان را به دست آورده است.

الکساندر وایبل که در تیم ملی جوانان هم کار کرده است، گفت: ما می خواهیم به بازی‌های المپیک صعود کنیم. لیگ ملت‌ها اهمیت زیادی برای ما دارد و باید برای هر دیدار مثل فینال آماده شویم و امتیازهای لازم را به دست بیاوریم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا