اقتصادی

باقرزاده: برنج و مرکبات کشاورزها خریداری شود

باقرزاده: برنج و مرکبات کشاورزها خریداری شود

نماینده مردم بابلسر و فریدون کنار در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: برنج و مرکبات بر روی دست کشاورزان در استان‌های شمالی باقی‌ مانده و انتظار می‌رود اقدام عاجلی در این حوزه صورت گیرد.

به گزارش اخبار ایران من، علی‌اصغر باقرزاده در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی نوبت دوم امروز مجلس شورای اسلامی و بررسی فصل مربوط به تامین امنیت غذایی و ارتقاء تولید محصولات کشاورزی در لایحه برنامه هفتم توسعه بیان کرد: اکنون ما در حال برنامه ‌ریزی برای پنج سال پیش‌رو در حوزه کشاورزی هستیم و قوانینی که برای ارتقاء حوزه کشاورزی مورد نیاز است را تصویب می‌کنیم اما همین اکنون که ما در حال برنامه ‌ریزی و قانون نویسی هستیم حال کشاورزان اصلا خوب نیست و کشاورزان در حال نابودی هستند. کار ما نوش دارو بعد از مرگ سهراب است. آیا زمان اجرای این برنامه کشاورزی باقی مانده است؟

وی در ادامه اظهار کرد: برنج و مرکبات در استان‌های شمالی روی دست کشاورزان مانده است و علی‌رغم همه تلاش‌های صورت گرفته هنوز مرکبات و برنج از کشاورزان خریداری نشده است. بارها در این خصوص تذکر دادیم اما هر روز وضعیت بدتر شده است. انتظار می‌رود هرچه زودتر تدبیری صورت گیرد و به داد کشاورزان برسیم.

انتهای پیام

کارگروه تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه و تحصیلات بالا هستم. به شما تحلیل‌هایی را ارائه می‌دهم که با استفاده از زبانی ساده و قابل فهم، به شما کمک کند تا اطلاعات اقتصادی را بهتر درک کنید و در تصمیمات خود بهتر عمل کنید.
دکمه بازگشت به بالا