اقتصادی

پروژه احداث پل شهدای اروند خرمشهر به کجا رسید؟

اخبار ایران من/خوزستان معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد اروند با بیان اینکه پروژه احداث پل شهدای اروند طبق برنامه زمانبندی در حال اجرا است، گفت: عدم همراهی دستگاه‌های اجرایی خرمشهر، برنامه زمان‌بندی پروژه را به تعویق خواهد انداخت.

قاسم شریف باوی در گفت و گو با اخبار ایران من، در خصوص آخرین وضعیت پروژه احداث پل شهدای اروند اظهارکرد: روند پیشرفت فیزیکی پروژه احداث پل شهدای اروند مطلوب است و عملیات اجرایی احداث این پل طبق برنامه زمانبندی در حال اجرا است و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

وی افزود: با توجه به اقدامات انجام‌شده در بحث احداث این پل، شاهد پیشرفت فیزیکی مناسبی براساس برنامه زمانبندی شده در طرح هستیم.

معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد اروند گفت: در صورت هم‌افزایی و همکاری دستگاه‌های متولی، این پل قطعا در موعد مقرر قابل بهره‌برداری خواهد بود و می‌تواند نقش بسیار خوبی در تردد داشته باشد.

شریف باوی عنوان کرد: چنانچه دستگاه‌های اجرایی شهرستان خرمشهر در خصوص تعهدات‌ مشخص شده همراهی لازم را نداشته باشند، برنامه زمانبندی این پروژه به تعویق خواهد افتاد.

وی خاطرنشان کرد: بهره‌برداری به موقع از پل شهدای اروند علاوه بر مزایایی که برای مردم منطقه دارد در تسریع امر خدمات‌رسانی بهتر به زوار اربعین حسینی در سال‌های آینده موثر خواهد بود.

انتهای پیام

کارگروه تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه و تحصیلات بالا هستم. به شما تحلیل‌هایی را ارائه می‌دهم که با استفاده از زبانی ساده و قابل فهم، به شما کمک کند تا اطلاعات اقتصادی را بهتر درک کنید و در تصمیمات خود بهتر عمل کنید.
دکمه بازگشت به بالا