علمی

اعلام نحوه فعالیت آموزشی مدارس/۲۰ درصد دانش‌آموزان زیرساخت‌ مناسب ارتباطی ندارند

اخبار ایران من/ لرستان رئیس آموزش و پرورش لرستان گفت: آموزش و پرورش در شهرهای قرمز، روستایی و مدارس کم درآمد و سیار و شهرهای نارنجی ادغام شده است.

سید عیسی سهرابی گفت: با تایید مرکز منطقه ای کرونا و برای جلوگیری از شیوع این بیماری، تا پایان هفته جاری مدارس کرونری در شهر نارنجی، ابتدایی و متوسطه اول برگزار می شود و ابتدایی باید تقریبا به صورت انحصاری برگزار شود. و مدارس ابتدایی و متوسطه باید یکپارچه شوند.

وی همچنین به تشریح سیستم آموزش و پرورش روستایی پرداخت و گفت: حدود 20 درصد دانش آموزان منطقه فاقد وسایل ارتباطی یا الکترونیکی مناسب در مناطق روستایی، سیار و روستایی و بر اساس فعالیت مدارس پرجمعیت هستند. کمتر از 30 نفر در این مناطق به مراقبت های بهداشتی دسترسی دارند.

رئیس آموزش و پرورش منطقه آموزش و سلامت را دو اولویت دولت دانست و گفت: دغدغه مسئولان ستاد کرونا این است که همه آموزش ها ادامه داشته باشد و سلامت جامعه جدی گرفته شود.

وی در خصوص نوع تاج در استان گفت: بر اساس اعلام وزارت بهداشت، شهرستان های خرم آباد، بروجرد، دورود، الیگودرز، سلسله و دلفان، پلدختر، ازنا، چگنی قرمه و شهرستان های کوهدشت و رومشکان در این استان قرار دارند. تاج نارنجی.”

صبح امروز در همایش منطقه ای کرونا فعالیت های این مدارس به تفصیل مورد تاکید قرار گرفت. .

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا