تفکر و مکتب «شهید جمهور» در جامعه بسط داده شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

امیرحسین طاهری در گفت و گو با خبرنگار آنلاین با ابراز تأسف از درگذشت شهادت گونه آیت الله سید ابراهیم رئیسی و همراهانش در سانحه هوایی دیزمار تبریز اظهار کرد: شهید آیت الله رئیسی در طول عمر با برکتش خدمات ارزشمندی به انقلاب و مردم ارائه کردند و سرانجام در راه خدمت به مردم شهید شدند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با تاکید بر لزوم بازپردازی هنری و فرهنگی شخصیت آیت الله شهید رئیسی، از برگزاری محفل شعر و خوشنویسی با محوریت «شهید جمهور» در رشت خبر داد و اضافه کرد: در این رویداد فرهنگی و هنری ۲۰ شاعر و ۴ خوشنویس گیلانی مشارکت داشتند.

طاهری با اشاره به خدمات ارزشمند آیت الله رئیسی رئیسی شهید جمهور بیان کرد: آیت الله شهید رئیسی با بکارگیری دو بال میدان و دیپلماسی قدم‌های مؤثری برای توسعه و پیشرفت کشور برداشتند که این مسیر باید استمرار داشته باشد.

وی با بیان اینکه مردم شهد خدمات آیت الله رئیسی را در سال‌های آتی خواهند چشید، افزود: مردم انتخابات پیش رو فردی را برگزینند که در امتداد دولت سیزدهم و منویات آیت الله شهید رئیسی حرکت کند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با بیان اینکه تفکر و مکتب شهید رئیسی باید در جامعه بسط داده شود، گفت: نقش جامعه فرهنگی در ترویج اندیشه‌های جهادی و انقلابی آیت الله رئیسی ملموس است.

طاهری با تاکید بر لزوم تبیین عملکرد جهادی آیت الله رئیسی در سه ساله مدیریتش در قوه مجریه بیان کرد: نگاه جهادی و انقلابی توأم با توجه به منویات رهبری و ولایت مداری از ویژگی‌های اثربخش آیت الله رئیسی در خدمت سرانی به مردم و پیشبرد امور بوده است.

وی با بیان اینکه آیت الله شهید رئیسی سیاسی نبود، افزود: آیت الله رئیسی در تصمیم گیری های خرد و کلان نگاه انقلابی داشت و اصلاً سیاسی و جناحی عمل نمی‌کرد و تمام هم و غمش پیاده سازی آرمان‌های انقلاب اسلامی و امامین انقلاب بود.

دکمه بازگشت به بالا