نمایش بزرگ میدانی « فصل شیدایی» در مازندران اجرا می شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

اخبار ایران | خبرگزاری

به گزارش خبرنگار آنلاین، سرهنگ عسکر مجیدی صبح پنجشنبه در حاشیه نشست تخصصی یادواره شهدای استان افزود: کمیته‌های اجلاسیه فرزندان و همسران شهدا یکی از برنامه‌های محوری ما است که در آینده‌ای نزدیک برگزار خواهد شد.

وی از تغییر زمان برگزاری کنگره ملی شهید طوسی به دلیل ویژه برنامه‌های بزرگداشت اربعین شهادت رئیس جمهور و دومین مرحله انتخابات ریاست جمهوری خبر داد و افزود: مقرر بود در ۱۴ تیرماه سال جاری کنگره شهید طوسی در برج میلاد تهران برگزار شود که به دلیل ویژه برنامه‌های اربعین شهادت شهید جمهور و دومین مرحله انتخابات ریاست جمهوری، زمان برگزاری این کنگره ملی تغییر کرد و به ۱۸ مرداد ماه موکول شده است.

سرهنگ مجیدی از برگزاری نمایش بزرگ میدانی از نیمه شهریورماه خبر داد و بیان کرد: برنامه محوری دیگری که در پیش رو داریم، برنامه و نمایش میدانی بزرگ فصل شیدایی است که البته با نامی بومی و متناسب با فرهنگ پرافتخار مازندرانی‌ها تقریباً از ۱۵ شهریور ماه اجرا خواهد شد.

وی با اشاره به برگزاری کنگره شهدای بین الملل و جبهه مقاومت که در ۱۷ و ۱۸ شهریور ماه با حضور میهمانان خارجی از یمن، عراق و لبنان برگزار خواهد شد، افزود: در مهرماه هشت اجلاسیه محوری برگزار خواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا