‌آمادگی کمیته امداد استان کرمان برای دریافت نذورات عید قربان

اخبار ایران من/کرمان مدیرکل کمیته امداد امداد استان کرمان گفت: ادارات، مراکز نیکوکاری و پایگاه‌های مستقر کمیته امداد در سراسر استان آماده‌ دریافت نذورات و کمک‌های مردم خیر و مومن در روز عید سعید قربان هستند.

 ناصر عسکری نژاد امروز ۲۶ خرداد ماه در این رابطه اظهار کرد: همچون سال‌های گذشته نذورات مردم نیکوکار استان کرمان در قالب نقدی و غیرنقدی جمع‌آوری و در آستانه عید سعید قربان در اختیار محرومان و نیازمندان با اولوبت بیماران خاص و صعب العلاج قرار خواهد گرفت.

وی ادامه داد: با توجه به اهمیت رعایت موارد بهداشتی و به منظور استفاده از ظرفیت کشتارگاه‌های استان، پایگاه‌هایی در محل کشتارگاه‌های سراسر استان دایر می‌شود و گوشت‌های قربانی جمع آوری شده در محل سردخانه کشتارگاه‌ها نگهداری و در اولین فرصت بین نیازمندان توزیع خواهد شد.

عسکری نژاد بیان کرد: مردم خیّر و نوع‌دوست استان می‌توانند گوشت قربانی و نذورات خود را به پایگاه‌ها، ادارات و مراکز نیکوکاری تحویل دهند تا در سریع‌ترین زمان ممکن بین نیازمندان توزیع شود.

وی بیان کرد: مردم نیکوکار و مومن استان همچنین می‌توانند از طریق کدهای دستوری #۱*۸۸۷۷* و #۰۳۴*۸۸۷۷*، شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۴۶۱ و شماره حساب ۰۱۱۲۶۷۴۰۱۴۰۰۷ با شناسه پرداخت ۸۸۰۳۱۹۰۲۵ و یا از طریق سایتemdad.ir  کمک‌های نقدی خود را با آسان‌ترین روش به دست نیازمندان واقعی برسانند.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان هم چنین از راه‌اندازی پایگاه‌های جذب حامی برای ایتام تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان در محل‌های برگزاری دعای عرفه در سراسر استان خبر داد و گفت: مردم نیکوکار و نوعدوست استان می‌توانند از طریق سایت Ekram.emdad.ir حمایت مادی و معنوی یک یا چند یتیم تحت حمایت کمیته امداد استان را بر عهده بگیرند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا