اقتصادی

هشدار خاندوزی به کارخانه‌های واگذار شده تولید کاغذ

وزارت دارایی و دارایی به سازندگان کاغذ فهرست شده در بخش 44 هشدار داده است که تولید خود را به سال 1401 نزدیک کنند.

به گزارش اخبار ایران من، وزارت دارایی اعلام کرد احسان خاندوزی با حضور در سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب در مصلی تهران، در این نمایشگاه حضور یافته و با اصحاب رسانه گفتگو کرد.

وی پیش از این در دیدار با معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مشکلات و موانع موجود در عرصه نشر ادبیات در چارچوب فعالیت ها و فعالیت های وزارت دارایی را بررسی کرد. امور مالیاتی در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود.

خاندوزی در این بازدید و در جمع اصحاب رسانه گفت: در این زمان که مراحل مالی لازم بسیار سخت است، به عنوان یک رویداد شناخته شده و تاریخی در داخل و خارج از کشور به نمایشگاه کتاب تهران رفتم. اهمیت اجتماعی به عنوان دو قدرت جهانی
وی افزود: اقتصاد چاپی به دلیل بازدهی و مدیریت مالی، تنوع و مخاطبان زیاد، بزرگترین سرمایه فرهنگی است. وزارت دارایی به همراه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آمادگی دارد تا با مشاوره و گفتگوی کارشناسی به کارآمدتر و پایدارتر اقتصاد به ویژه در ترویج تولید کاغذ کمک کند.

خاندوزی ادامه داد: به کاغذسازانی که طبق اصل 44 واگذار شده اما الزامات این قرارداد را رعایت نکرده اند و با مشکل فعلی کاغذ مواجه هستند هشدار می دهیم در سال 1401 تولید خود را به واقعیت نزدیک کنند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا