عمومی

امنیت ایران اسلامی بزرگترین اثر خون شهدا است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، مهدی دوستی در آئین بزرگداشت یاد و خاطره ۱۵۲ شهید فرماندهی انتظامی هرمزگان که باحضور خانواده معزز شهدا دفاع مقدس، شهدا امنیت و شهدا مدافع حرم استان هرمزگان، در بندرعباس برگزار شد. آیه شریفه «وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ» را والاترین معنای شهید و شهادت عنوان داشت و گفت: یکی از نشانه‌های زنده بودن شهدا، تأثیرگذاری شأن در تمام امور است.

دوستی با گرامیداشت شهدای نیروی انتظامی راه شهدا را دارای امتداد خواند و ضمن درود بر روان پاک شهدا امنیت و مدافع حرم استان بویژه ناوسالاریکم پاسدار شهید رضا زارعی افزود: بزرگترین اثرات عطرآگینی جامعه از حضور شهدا، زندگی ما در ذیل پرچم ولایت فقیه است و اگر دشمن جرأت جسارت به ایران اسلامی را ندارد رهبری داهیانه مقام معظم رهبری و توان تکنیکی و انسانی نیرو گرفته از خون شهدا است.

وی با اشاره به سخن سردار حاج قاسم سلیمانی شرط شهید شدن را شهید بودن برشمرد و ادامه داد: ظرفیت‌های بزرگ اخلاص، هجرت، دل بریدن و جهاد اکبر با نفس در وجود مبارک شهدا ایجاد شده که به مقام والای شهادت یا توفیق ایثارگری نائل می‌شوند.

رئیس شورای تأمین هرمزگان، ضمن تجلیل از مقام شامخ خانواده شهدا اشاره داشت: صبر جمیل و جلیل خانواده معزز شهدا که در دامان سراسر نورشان شهدا پرورش یافته و تقدیم اسلام شده‌اند مورد ستایش خداوند و پیامبر بزرگ اسلام هستند.

استاندار هرمزگان امنیت را اثر مبارک و بزرگ خون شهدا دانست و تصریح کرد: تمامی شهدا عزیز دفاع مقدس بویژه در قالب شهربانی، ژاندارمری و کمیته انقلاب اسلامی شجاعانه در پاسگاه‌های مرزی و در مقابله با تروریست جانفشانی نمودند و همچنان برادران انتظامی دوشادوش هم‌رزمان خود در ارتش، سپاه و اطلاعات حافظ امنیت و یکپارچگی ایران اسلامی هستند.

در پایان این آئین معنوی از خانواده معزز شهدا نیروی انتظامی قدردانی و کتاب شهدا رونمایی شد.

دکمه بازگشت به بالا