عمومیایران کسب و کار

معرفی بهترین سایت های خرید فالوور اینستاگرام رایگان و معتبر 1401

محتوای خبر پنهان

بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام

محبوبیت و فراگیر شدن استفاده از اینستاگرام باعث شده است که افراد با سلایق و اهداف مختلف از این پلتفرم استفاده کرده و از قابلیت‌ها وسرویس‌های آن نهایت بهره را ببرند. قابلیت‌هایی که روز به رو متنوع‌تر و به روز‌تر می‌شوند و در پی این پیشرفت چشمگیر سایت‌های معتبر بسیاری نیز در راستای ارائه خدماتی از قبیل، فروش فالوور، لایک، بازدید و.. فعالیت می‌کنند.

به طور کلی اهمیت هر کدام از این فعالیت‌ها به حدی ست که روزانه افراد زیادی به این سایت‌ها مراجعه می‌کنند و از خدمات آن بهره‌مند می‌شوند. امنیت و اعتبار دو مؤلفه لازم و ضروری برای این سایت‌ها است در واقع بهترین روش خرید فالوور، لایک، ویو و… آن است که به سایت‌های معتبر جهت خرید آن‌ها مراجعه شود.

سایت‌ها با اشتراک‌گذاری نمونه کار‌های خود اطمینان بخشی می‌کنند و در واقع معتبر‌ترین سایت بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام نیز به حساب می‌آید.

توجه به چند نکته در زمینه شناخت معتبرترین و بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام مهم و ضروری است:

-رعایت اصل شفاف‌سازی

– مشخص کردن تعداد حدودی ریزش فالوور‌های خریداری شده

– ایجاد امکان بازگشت وجه در صورت ناراضی بودن خریدار

– عدم درخواست اطلاعات اکانت شما

سایتی که این خصوصیات را داشته باشد قطعاً این اطمینان را به شما خواهد داد که شما از امن‌ترین و بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام اقذام به خرید کرده‌اید و با خیال راحت به فعالیت خود ادامه می‌دهید.

سایت مای ممبر از جمله معتبر‌ترین سایت‌ها در زمینه خدمات دهی قابلیت‌های اینستاگرام است. از جمله موارد که محبوبیت این سایت را چند برابر کرده، پشتیبانی مطمئن و همیشگی، قیمت مناسب خدمات، امنیت هنگام خرید سرویس‌ها و… است.

10 تا از بهترین سایت های خرید فالوور اینستاگرام

    یکی از مهم ترین عوامل مهم پیشرفت اکثر سایت ها و شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، داشتن دنبال کنندگان فراوان است. برای افزایش فالوور، تبلیغات حرف اول را می زند اما راه هایی دیگری هم برای جذب فالوور وجود دارد، مانند مراجعه به بهترین سایت های خرید فالوور.

سایت خرید فالوور اینستاگرام

شبکه های اجتماعی متعددی در ایران فعال هستند که از محبوب ترین و پر قدرت ترین آن ها می توان به اینستاگرام اشاره نمود. اینستاگرام انتشار بسیار عالی در ایران داشته و اکثر مردم کشور یک نسخه از آن را بر روی گوشی های هوشمند خود دارند، از این رو می تواند بستر بسیار مناسبی برای کسب درآمد و ایجاد مشاغل جدید باشد.

برای داشتن درآمد در اینستاگرام دیده شدن و مطرح شدن پیج بسیار مهم است و همین مسئله موجب شده که کاربران این شبکه اجتماعی مرتبا به فکر جذب فالوور بیشتر، دریافت لایک و کامنت و بالا بردن میزان بازدید پیج خود باشند.

امروزه هر وب سایت و پیجی که بخواهد پیشرفت داشته باشد قطعا یکی از اقداماتی که باید انجام دهد خرید فالوور است. شبکه های اجتماعی به ویژه اینستاگرام ضمن اینکه یک ابزار سرگرمی محبوب هستند با توجه به تعداد بالای کاربرانی که دارند دارای فضای بسیار مناسبی برای کسب درآمد و تبلیغ و بازاریابی محصولات می باشند.

اهمیت خرید فالوور برای اینستاگرام

برای موفقیت در اینستاگرام و داشتن درآمد خرید فالوور بسیار مهم است و باید توجه ویژه ای به آن نمود. برای خرید فالوور واقعی و لایک باید حتما یک سایت معتبر خرید فالوور اینستاگرام را انتخاب کرد که دارای پکیج های افزایش فالوور متنوعی باشد.

خرید فالوور و افزایش فالوور اینستاگرام (خرید لایک اینستاگرام)

میزان فالوورهای هر پیج در اینستاگرام بسیار اهمیت دارد. روش های مختلفی برای جذب فالوور وجود دارد که از جمله آن ها می توان به خرید فالوور اشاره نمود. البته توجه داشته باشید که اگر می خواهید تحولات مثبتی در کسب و کارتان در اینستاگرام ایجاد شود این فالوورها باید واقعی باشند. در اینستاگرام تعداد لایک ها نیز مهم است و در بهتر دیده شدن شما تاثیر گذار هستند، برای این منظور نیز می توانید خرید لایک اینستاگرام را انجام دهید..

خرید فالوور واقعی

فالوررهای واقعی در واقع اکانت ها و پیج هایی هستند که یک کاربر از آن ها استفاده می کند ودر اینستاگرام فعال هستند. این در حالی است که فالوورهای فیک با استفاده از نرم افزارهای خاصی ایجاد می شوند و تنها مزیت آن ها بالا رفتن میزان فالوورهای سایت است، زیرا کاربری وجود ندارد که از این اکانت ها استفاده نمایند و همگی ساختگی هستند.

بهترین فالوورهای ممکن فالوورهای واقعی کاربران ایرانی هستند که دارای اکانت های فعال در اینستاگرام می باشند. در صورتی که محتوای پیج شما جذاب و خاص باشد قطعا این فالوور ها نسبت به آن عکس العمل انجام می دهند و ممکن است لایک کنند. اما در غیر اینصورت احتمال آنکه پیج شما را آنفالو نمایند افزایش می یابد.

خرید فالوور ایرانی

با توجه به اینکه ما در کشور ایران سکونت داریم بنابراین نیازی به خرید لایک و فالوور خارجی نخواهیم داشت. به عبارتی پیج ما به عنوان یک پیج تجاری در ایران باید تمام تمرکز خود را بر روی مخاطبانی که در ایران هستند قرار دهد، زیرا احتمال اینکه این فالوورها به مشتری نهایی تبدیل شوند بیشتر است.

از طرفی میزان ریزش فالوورهای ایرانی به دلیل واقعی و فعال بودن آن ها در مقایسه با فالوورهای خارجی کمتر است. بنابراین اگر می خواهید کسب و کار خود را رونق بخشید و پیج تان بهتر دیده شود بهتر است فالوورهای ایرانی را از بهترین سایت های خرید فالوور اینستاگرام انتخاب نمایید و به این ترتیب میزان تعاملات پیج خود را به مقدار قابل توجهی افزایش دهید.

خرید فالوور فوری اینستاگرام

از محصولات پر طرفدار اینستاگرام که امروزه بسیاری از سایت های معتبر ارائه دهنده آن با قیمت بسیار مناسبی هستند می توان به فالوور ایرانی اینستاگرام اشاره نمود. معمولا کاربران اینستاگرام به دنبال این هستند که در کوتاه ترین زمان ممکن میزان دنبال کنندگان سایت خود را افزایش دهند، این افراد با خرید فالوورهای فوری می توانند به هدف خود در اینستاگرام و بهتر دیده شدن دست یابند.

با پیدایش شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام که مبتنی بر فالوور می باشند فروشگاه های اینترنتی متعددی نیز راه اندازی شدند و به فروش محصولات متنوع پرداختند. با وجود چنین شرایطی دیگر مانند قبل خرید فالوور فوری یک ابزار به منظور ایجاد مزیت رقابتی محسوب نمی شد، زیرا تمامی خریداران بعد از خرید خواهان بالا رفتن سریع فالوورهای خود بودند.

خرید فالوور فیک و ارزان اینستاگرام

امروزه سایت های فراوانی فالوور اینستاگرام را با قیمت بسیار پایینی ارائه می دهند.  به عنوان مثال به ازای هر 1000 فالور هزار تومان از کاربران دریافت می کنند. اگر چه قیمت آن ها بسیار وسوسه بر انگیز است اما این فالوورها هیج منفعتی برای کسب و کار شما نخواهند داشت، زیرا بالغ بر 90 درصد این فالوورها فیک هستند و غیر فعال می باشند.

برخی از سایت ها نیز فالوور خارجی اینستاگرام را با قیمت خوبی می فروشند که این فالوورها نیز نمی توانند تغییری در کسب و کار شما ایجاد نمایند و به مشتری واقعی تبدیل شوند.

خرید فالوور هدفمند

یکی از رازهای موفقیت کسب و کارها در اینستاگرام این است که بیشتر دیده شوند و نظر کاربران بیشتری را به خود جلب نمایند. این کار از طریق افزایش تعداد فالوورهای پیج و خرید فالوور هدفمند امکان پذیر است. به عبارتی با این روش شانس بیشتر دیده شدن شما افزایش می یابد. برای این منظور می توانید از رباط های فالوور اینستاگرام استفاده نمایید و با بررسی میزان هدفمندی ها افزایش فالوور را انجام دهید.

به کمک این ربات شما می توانید پیج هایی که مد نظرتان است را مشخص نمایید تا فالوورهای آن ها را جذب کنید. همچنین در این روش امکان مشخص کردن منبع جذب فالوور نیز وجود دارد و می توانید در پنل ربات اینستاگرام تعیین کنید که فالوورهایی که پست های مورد نظر شما را لایک کرده اند و یا کامنت گذاشته اند توسط ربات فالو شوند و فالوورهای شما افزوده گردند.

مزایای خرید فالوور اینستاگرام چیست؟

با فعال سازی پیج تجاری در اینستاگرام به منظور کسب درآمد باید در ابتدا به فکر جذب فالوورهای فراوان باشید. در اوایل شروع به کار افزایش تعداد فالوورها مقداری دشوار و زمان بر است اما با خرید فالوور می توانید این مشکل را حل نمایید.

هنگامی که تعداد فالوورهای پیج شما زیاد باشد کاربران بیشتری به سمت پیج شما جذب می شوند و از طرفی احساس امنیت بیشتری نسبت به پیج شما خواهند داشت. البته تنها خرید فالوور مهم نیست و مهم ترین کاری که باید در این مرحله انجام دهید آن است که بتوانید این فالوورها را به مشتریان نهایی پیج خود تبدیل نمایید که به سود دهی برسید.

خرید فالوور اینستاگرام صحیح یا غلط ؟

این کار می تواند مزایا و معایب فراوانی داشته باشد و در صورتی که به درستی انجام شود قطعا مزایا آن بیشتر از معایب اش خواهد بود. خرید فالوورهای فیک که امروزه تعدادشان در اینستاگرام کم نیست و معمولا توسط سایت های نا معتبری تولید و فروخته می شوند می تواند معایبی برای پیج و کسب و کار شما داشته باشد.

از ویژگی های این فالوورهای فیک آن است که معمولا اسم های عجیب و غریبی دارند و اکثرا بدون عکس پروفایل هستند. بنابراین این فالوورها می توانند به شدت مضر باشند و تنها در صورتی خرید فالوور می تواند مزیت هایی برای کسب و کار شما داشته باشد که فالوورها واقعی باشند.

نکات مهم در خرید فالوور

 • هرگز به صورت یکجا و تعداد بالا فالوور نخرید
 • در صورتی که می خواهید بالغ بر 20 هزار فالوور در ماه داشته باشید به شکل زیر عمل نمایید:
 • 15 پست آماده نمایید
 • یک روز در میان یکی از پست ها را در پیج قرار دهید
 • بعد از قرار دادن هر پست 2000 فالوور بخرید
 • پیج را رصد نمایید که افزایش فالوور به صورت کامل انجام شده باشد
 • به میزان 30 درصد فالوورهای خریداری شده لایک بخرید
 • در صورتی که فالوورها خارجی هستند لایک خارجی و اگر ایرانی هستند لایک ایرانی بخرید
 • اگر می خواهید پست ویدیو قرار دهید باید به تعداد لایک بازدید یا ویو بخرید

شاید این سوال در ذهنتان ایجاد شود که با طی نمودن این پروسه 30 هزار فالوور جذب می گردد، در صورتی که تصور اشتباهی است و تمامی فالوورهای خریداری شده قطعا مقداری ریزش خواهند داشت. بنابراین باید بیشتر از تعداد هدف فالوور خریداری نمود.

تکنیک های افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام

 • همواره سعی کنید که محتواهای به روز و با کیفیت از داغ ترین موضوعات تهیه نمایید و آن ها را به صورت منظم در صفحه خود منتشر کنید.
 • میزان تعامل خود با فالوورها را افزایش دهید و به این منظور هر پستی که قرار می دهید از آن ها بخواهید که نظر خود را کامنت کنند و یا به دایرکت تان پیام دهند.
 • از استوری اینستاگرام نیز برای انتشار محتوا استفاده کنید و سوال هایی قرار دهید که دنبال کنندگان تشویق شوند به آن پاسخ دهند و حتی از استیکرهای ایسنتاگرام استفاده نمایند.
 • در کپشن های خود از هشتگ های مرتبط استفاده نمایید. کاری که تمامی برندهای معروف انجام می دهند و می تواند تاثیر بسزایی در بهتر دیده شدن پیج شما داشته باشد.
 • مسابقه بگذارید و جایزه هایی قرار دهید که فالوورها وسوسه شوند هر کاری بکنند که برنده مسابقه شما شوند، به این ترتیب می توانید سر و صدا ایجاد نمایید و نظر فالوورهای بیشتری را به پیج خود تان جلب کنید.

تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات یکی از بهترین روش هایی است که می توانید با استفاده از آن میزان فالوورهای پیج تان را افزایش دهید. از این رو به شما پیشنهاد می کنیم که از هر فرصتی جهت معرفی پیج تان استفاده نمایید. تفاوت چندانی ندارد که این تبلیغات به صورت آنلاین هستند یا آفلاین زیرا در هر صورت قطعا موثر خواهد بود.

برای این منظور می توانید از سایت های پربازید و سایر شبکه های اجتماعی استفاده نمایید. البته توجه داشته باشید که تبلیغ در اینستاگرام هم همانند تبلیغ در هر رسانه و شبکه اجتماعی دیگری دارای اصول و تکنیک های خاصی است که اگر به درستی انجام شود قطعا شما را شگفت زده خواهد نمود.

خرید پیج اینستاگرام

برخی از افراد نیز به منظور راه اندازی یک کسب و کار در شبکه اجتماعی محبوب اینستاگرام به جای ایجاد پیج و پروسه جذب فالوور ترجیح می دهند که یک پیج که تعداد بالایی فالوور دارد را خریداری نمایند و به این ترتیب سریع تر وارد بازار هدف شوند.

با توجه به میزان فالوورهای بالایی که این پیج ها دارند میزان اعتماد مشتریان به آن ها بیشتر خواهد بود و بیشتر تشویق می شوند که آن را دنبال نمایند. این روش راه اندازی پیج تجاری نیز مزایا و معایب خاصی دارد. از مهم ترین مزایای آن می توان به داشتن تعداد بالایی دنبال کننده، داشتن میزان قابل توجهی مشتری بالقوه، داشتن مرجعیت بیشتر، برخورداری از نرخ تعامل بالاتر و … اشاره نمود.

این روش معایبی نیز دارد که از جمله آن می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • تغییر نام و ظاهر پیج خریداری شده باعث کاهش 70 درصدی نرخ تعامل کاربران تان می شود.
 • در صورتی که تمامی پست های پیج را پاک کنید و این اقدام را یک فعالیت غیر عادی می داند در نتیجه صفحه را از دسترس خارج می نماید.
 • یافتن پیجی که کمترین میزان فالوورهای فیک را داشته باشد کار چندان ساده ای نیست.

بهترین روش خرید فالوور آن است که به سایت های معتبر جهت خرید آن ها مراجعه نمایید. معتبرترین سایت خرید فالوور اینستاگرام هستند که نمونه کارهایی را در صفحه خود به اشتراک می گذارند و به عبارتی اصل شفاف سازی را اجرا می کنند. علاوه بر این تعداد ریزش از تعداد کل فالوورهای خریداری شده را حدودی مشخص می کنند و مدت زمان مورد نیاز برای نتیجه گیری و افزایش فالوور را تعیین می کنند.

همچنین دارای امکانی تحت عنوان قابلیت بازگشت وجه در صورت نارضایتی هستند. توجه داشته باشید که بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام هرگز اطلاعات اکانت شما را برای ارائه خدمات نمی خواهند. بنابراین اگر به این نکات توجه نمایید و هوشمندانه عمل کنید قطعا می توانید فالوورهای واقعی خریداری کنید.

سایت بای فالوور بزرگترین سایت خرید فالوور اینستاگرام

بای فالوور یکی از حرفه‌ای‌ ترین تیم‌های مربوط به اینستاگرام مارکتینگ در سطح ایران هستند که تلاش خود را می‌ کنند تا کسب‌ و‌ کارهای کوچک و نوپا را رشد داده و به موفقیت برسانند.

در این سایت بای فالوور نیز می‌ توانید فالوور ایرانی، فالوور خارجی، فالوور ارزان، لایک ایرانی و خارجی، ویوی igtv ، ویوی معمولی، ربات اینستاگرام ، پیج کامل و کامنت ایرانی و خارجی خریداری کنید.

با خرید از سایت بای فالوور می‌ توانید مطمئن باشید که باکیفیت‌ ترین محصولات را به پیج خود اضافه کرده‌ اید. متخصصان بای فالوور در بخشی که به نام بلاگ تعبیه کرده‌اند، آخرین راه‌ کارها و ترفندهای مربوط به اینستاگرام را با کاربران خود به اشتراک می‌ گذارند.

یکی از مهم‌ترین دلایلی که منجر به محبوبیت زیادی بای فالوور شده این است که ضمانت بازگشت وجه به صورت 100 درصدی را برای مشتریان خود در نظر گرفته.

در نتیجه اگر شخصی اقدام به خرید محصول از بای فالوور کند و از کیفیت آن راضی نباشد، می‌تواند کل مبلغی که برای خرید پرداخت کرده‌است را به طور کامل پس بگیرید.

دیجی فالوور بزرگترین فروشنده فالوور در ایران

سایت دیجی فالوور بزرگترین سایت در زمینه تولید محصولات اینستاگرامی است. این سایت با سابقه چندین ساله خود و انواع خدمات از جمله پشتیبانی همیشگی، امنیت بالا هنگام خرید، قیمت مناسب تمام محصولات،تحویل آنی محصولات، استفاده آسان از سیستم به تمامی مشتری های خود احترام می گذارد

سایت دیجی فالوور با وجود مشتری های سلبریتی و افراد مشهور خود نامی از ارباب رجوع خود نمی برد و ضمن نوشتن قرارداد به شما تضمین کامل از محصولات داده می شود. برای برند ما رضایت مشتری اولین هدف است.

خدمات سایت دیجی فالوور

از جمله خدمات این سایت می توان به خرید فالوور ایرانی و خارجی، خرید لایک  ایرانی و خارجی، خرید انواع مدل کامنت، خرید ویو (بازدید اینستاگرام)، خرید پیج، دانلود از اینستاگرام و…. اشاره نمود. با وجود ریزش کم محصولات، سایت دیجی فالوور برای تمام محصولات خود هدیه و تخفیف های ویژه در نظر گرفته است. این سایت همواره در تلاش است که خریدارش از محصولات راضی باشد و در صورت کمبود رضایت بازگشت وجه را به شما عرضه می نماید.

سایت خرید فالوور اینستاگرام

در حال حاضر سایت خرید فالوور اینستاگرام، برترین سایت ایرانی در زمینه فروش فالوور است. با وجود تعداد بالای مشتری برند خرید فالوور اینستاگرام تمام کاربران محصولات خود را تحویل آنی می دهد.

سایت خرید فالوور اینستاگرام به صورت قانونی در دنیای مجازی به شما خدمات ویژه می دهد.از خدمات ویژه این سایت به تحویل آنی و امنیت بالا حین تحویل بسته، دقت در محصولات و کم بودن ریزش می توان اشاره کرد.

این سایت با وجود قیمت ارزان محصولات بیشتر به کیفیت آن ها اهمیت داده زیرا اولویت سایت ما رضایت مشتری است.

خدمات خرید فالوور اینستاگرام

اگر حداقل یکبار برای خرید فالوور در گوگل جستجو کرده اید حتما برای شما سایت خرید فالوور اینستاگرام را پیشنهاد می دهد. از جمله تولیدات این سایت به فروش انواع فالورها، خرید لایک ایرانی و خارجی، خرید کامنت، خرید پیج اینستاگرام با فالوور واقعی، خرید بازدید اینستاگرام اشاره کرد. با وجود  تنوع بالا محصولات، شما می توانید به صورت سفارشی  درخواست محصول کنید.

مای ممبر در ادامه این مقاله به معرفی معتبرترین و بهترین سایت های خرید فالوور اینستاگرام ایران در سال 99 پرداخته است. تا پایان ما را همراه ما باشید.

های فالوور بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام است که فعالیت های خود در حوزه اینستاگرام را از سال 1394 آغاز کرده است. های فالوور نوعی ربات اینستاگرام است که به صورت اختصاصی برای افزایش هدفمند فالوورها طراحی شده است. آزمون و خطاهای بسیاری بر روی این ربات انجام شده و می توان گفت با استفاده از آن می توان به اهدافی مانند افزایش فالوور دست یافت. این سایت هم اکنون دارای بیش از 4200 مشتری فعال بوده و بیش از 38 هزار پیج را مدیریت می کند.

خدمات سایت های فالوور

های فالوور خدمات دیگری نیز ارائه می دهد که از جمله آن می توان به خرید فالوور اینستاگرام، خرید و فروش پیج اینستاگرام، افزایش لایک اینستاگرام، پست اتوماتیک در اینستاگرام، دایرکت اتوماتیک اینستاگرام اشاره نمود. ساختار این سایت به گونه ای است که تمامی این فرآینده ها از طریق کاربر اجرا می گردد و اطلاعات جابجا شده کاملا امن و محفوظ هستند.

فالوور هدفمند، نشانه گرفتن هدف

با افزایش تعداد فالوورهای پیج با استفاده از های فالوور دیگر نگرانی بابت موثر نبودن فالوورها نخواهید داشت و مطمئن هستید که تمامی فالوورها هدفمند و واقعی هستند و موجب رشد و پیشرفت کسب و کار شما خواهند شد.

    با توجه به اینکه های فالوور، فالوورها را از پیج هایی که خودتان تعیین نموده اید و قطعا مرتبط با کسب و کارتان است جذب می کند قطعا این فالوورها جذب محتوا پیج شما خواهند شد و با میل خود پیج تان را فالوو می کنند.

ماندگاری فالوور با خدمات جانبی

های فالوور در کنار اینکه تعداد فالوورهای پیج شما را افزایش می دهد خدمات جانبی دیگری نیز ارائه می کنند و سعی دارد که از طریق آن ها فالوورها را به پیج تان وفادار نماید. از جمله این خدمات می توان لایک پست کاربران و ارسال اتوماتیک دایرکت اشاره نمود. لازم است بدانید این خدمات جانبی به صورت رایگان توسط های فالوور ارائه می گردد.

 • بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا
 • بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، اینستاگرام، شاپرک، دیجی فالوور، اینستاساز
 • رتبه محتوای بی ارزش سایت: %48.9
 • میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 2.33
 • میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 3:24
 • کلمات کلیدی مهم سایت: خرید فالوور اینستاگرام، خرید فالوور، سایز استوری اینستاگرام، ربات اینستاگرام، سایز استوری

این سایت با کلمه کلیدی “سایت فالوور اینستاگرام” دومین سایت جستجو گوگل می باشد.

بای لایک معتبرترین سایت خرید فالوور اینستاگرام در ایران است که فعالیت های خود را نخستی بار در سال 1394 آغاز کرد. این سایت نخستین سایتی است خدمات افزایش فالوور و لایک را در بستر وب فراهم کرد. سایت Buylike بر خلاف بسیاری از سایت ها فالوورها، لایک ها و کامنت های کاملا واقعی ارائه می دهد که همگی فعال و ایرانی هستند، در نتیجه می توانید با خیال راحت از فالوورهای آن خریداری نمایید.

خدمات سایت بای لایک

از خدماتی که سایت Buylike در اختیار مشتریان قرار می دهد می توان به مواردخرید فالوور و لایک،خرید بازدید و کامنت، API، خرید لایک igtv،خرید بازدید igtv و  خرید کامنت igtv اشاره نمود.

 • بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران
 • بیشترین بازدید از سایت های: اینستاساز، شاپرک، گوگل، پای، ایران فالوور
 • رتبه محتوای بی ارزش سایت: %18.9
 • میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 3.69
 • میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 4:15
 • کلمات کلیدی مهم سایت: خرید فالوور اینستاگرام، خرید فالوور، خرید لایک اینستاگرام، خرید لایک، بای لایک

این سایت با کلمه کلیدی “سایت فالوور اینستاگرام” دوازدهمین سایت جستجو گوگل می باشد.

خیلی از کاربران تیم فالو جت را به عنوان بهترین ربات اینستاگرام می شناسند و می توان گفت این سایت از برترین و معتبر ترین سایت های ارائه دهنده انواع خدمات مرتبط با شبکه های اجتماعی مختلف است که فعالیت های خود را از سال 1395 آغاز کرده است. این وب سایت خدمات منحصر به فردی در زمینه اینستاگرام ارائه می دهد که از جمله آن می توان به موارد زیر اشاره نمود.

خدمات اینستاگرامی فالوجت

 • خرید فالوور ( ایرانی و بین الملل)

انواع بسته های خرید فالوور، پروفایل های واقعی، بی نیاز به فالو کردن، بی نیاز به استفاده از پسورد، داشتن ریزش خیلی پایین، شروع آنی سفارشات، با امکان ضمانت بازگشت وجه. فالو جت خرید فالوور هم به صورت ایرانی و هم به صورت بین الملل را ارائه می دهد و شما با توجه به محتوای پیج خود می توانید نسبت به خرید اقدام کنید.

 • خرید لایک ( ایرانی و بین الملل)

ارائه بسته های متنوع، پروفایل های واقعی و فعال، با امکان ضمانت بازگشت وجه، شروع آنی سفارش، بدون ریزش، بی نیاز به لایک کردن سایر کاربران

 • بازدید اینستاگرام ( پست، استوری، IGTV، لایو)

دارای بسته های متنوع، پروفایل های واقعی و فعال، با ضمانت بازگشت وجه، شروع آنی سفارش، بدون ریزش،  به بازدید متقابل از دیگران نیازی ندارد

 • فالوور فیک اینستاگرام

افزایش سریع و آسان تعداد فالوورها، بدون محدودیت، قیمت پایین، مانند سلبریتی ها به نظر می رسید.

این وب سایت دارای چندین سال سابقه در ارائه خدمات ربات اینستاگرام می باشد و به پیش از 7000 پیج فعال خدمات متنوعی را ارائه نموده است که نشان دهنده قدرت و تخصص آن می باشد. وجود چنین سابقه و قدرتی موجب شد که تیم فالو جت یک سرور تمام عیار به منظور افزایش فوری فالوور اینستاگرام راه اندازی نماید و در اختیار مشتریان وفادار خود قرار دهد. این فالوورها اگر چه ایرانی نیستند اما کاملا مثل پروفایل های فعالی هستند در نتیجه موجب رشد سریع فالوورهای پیج اینستاگرام خواهند شد.

    از مهم ترین مزیت های سرور قدرتمند فالو جت می توان به ارائه فالوور با پایین ترین قیمت ممکن در مقایسه با سایر سایت های مرجع خرید فالوور اینستاگرام اشاره نمود.

فالو جت خدمات دیگری همچون افزایش بازدید تلگرام، اینفلوئنسر مارکتینگ، بازدید آپارات و توییتر و همچنین یوتیوب و تیک تاک را شامل می شود.

 • بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ترکیه
 • بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، اینستاگرام، فالوور ای ام پی، دیجی گرام، اینستاساز
 • رتبه محتوای بی ارزش سایت: %67.2
 • میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 1.8
 • میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 2:20
 • کلمات کلیدی مهم سایت: خرید فالوور فیک، ربات اینستاگرام، آموزش اینستاگرام، افزایش فالوور اینستاگرام، کسب درآمد از اینستاگرام

این سایت با کلمه کلیدی “سایت فالوور اینستاگرام” سی امین سایت جستجو گوگل می باشد.

فالووریاب سایت خرید فالوور اینستاگرام است که فعالیت خود را از سال 1396 آغاز کرده است. فالووریاب در واقع یک ربات اینستاگرام هوشمند است که در زمینه افزایش فالوور واقعی ایرانی هدفمند فعالیت دارد و کاربران با استفاده از آن می توانند نسبت به افزایش فالوور اینستاگرام ایرانی و واقعی اقدام نمایند. این ربات جذب فالوور را به صورت هدفمند و تنها از پیج هایی که شما مشخص می کنید انجام می دهد. در نتیجه تمامی فالوورهایی که جذب می شوند قطعا به پیج و پست های شما علاقمند هستند. این ربات تضمین می کند که مطابق با تعداد فالوورهای خریداری شده برای پیج شما فالوور جذب نماید و به فعالیت اش ادامه دهد.

خدمات سایت فالووریاب

از خدمات سایت فالووریاب می توان به مواردی همچون: خرید فالوور از سایت و از طریق اپلیکیشن، آخرین اخبار دیجیتال مارکتینگ و آموزش کار با اینستاگرام اشاره کرد.

    از مزایای فالووریاب می توان به داشتن اپلیکیشن خرید فالوور اشاره داشت، همچنین این سایت در یازده و دوازدهمین جشنواره وب و موبایل به انتخاب مردم در حوزه تبلیغات و بازاریابی آنلاین رتبه نخست را دریافت کرده است.

 • بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران
 • بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، الکسا، اینستاگرام، های فالوور، شاپرک
 • رتبه محتوای بی ارزش سایت: %32.5
 • میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 3.2
 • میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 4:12
 • کلمات کلیدی مهم سایت: فالووریاب، خرید فالوور اینستاگرام، خرید فالوور، فالوور یاب، فالوریاب

این سایت با کلمه کلیدی “سایت فالوور اینستاگرام” چهارمین سایت جستجو گوگل می باشد.

ایران فالوور از قدیمی ترین و با بهترین سایت های خرید فالوور و لایک اینستاگرام است که دارای بالغ بر 6 سال تجربه مفید در این زمینه می باشد. این سایت با تکیه بر پشتیبانی همیشگی، استفاده آسان، امنیت خرید و قیمت رقابتی با بیش از نیم میلیون خرید موفق و 320 میلیون فالوور تحویل داده شده توانسته لقب سایت معتبر خرید فالوور اینستاگرام را به خود اختصاص دهد

خدمات سایت ایران فالوور

استفاده از خدمات متنوع این سایت مانند خرید فالوور (فالوور ایرانی با کیفیت، فالوور ارزان ایرانی)، خرید لایک (لایک ایرانی ارزان، لایک ایرانی با کیفیت، لایک IGTV)، خرید بازدید(بازدید ویدیو اینستاگرام، بازدید استوری، بازدید IGTV)، خرید کامنت (کامنت ایرانی جدید، کامنت مرتبط جدید، کامنت خارجی)  نیازی به استفاده از کلمه عبور نمی باشد و به سادگی می تواند از امکانات ایران فالوور استفاده نمایید.

بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام,بهترین سایت خرید فالوور واقعی اینستاگرام,سایت افزایش فالوور,

    بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ارمنستان

 • بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، شاپرک، اینستاگرام، های فالوور، دیجی فالوور
 • رتبه محتوای بی ارزش سایت: %30.9
 • میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 2.9
 • میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 2:56
 • کلمات کلیدی مهم سایت: خرید فالوور، خرید فالوور اینستاگرام، خرید فالوور ایرانی، خرید لایک، خرید فالور

این سایت با کلمه کلیدی “سایت فالوور اینستاگرام” پنجمین سایت جستجو گوگل می باشد.

اینستاساز از قوی ترین و بهترین ربات های افزایش فالوور اینستاگرام است که فعالیت های خود را از سال 1395 آغاز کرده و تا کنون نظر کاربران بسیاری را به خود جلب نموده است.

خدمات سایت اینستاساز

اینستا ساز خدمات متنوعی در حوزه اینستاگرام ارائه می دهد که از جمله مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • جذب ماهانه هزار تا بیست هزار فالوور واقعی با استفاده از ربات اینستاگرام
 • افزایش فالوور اینستاگرام واقعی ایرانی و تبلیغات هدفمند با توجه بازار هدف شما
 • افزایش لایک، کامنت، بازدید کننده و مشتری همزمان با هم
 • ارسال نمودن لایک، کامنت ، فالو ،آنفالو و پیام دایرکت خودکار
 • پاک نمودن خودکار نظرات توهین آمیز
 • ارسال لایو، استوری، گالری و پست به صورت کاملا زمان بندی شده بر روی اکانت اینستاگرام

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، های فالوور، اینستاگرام، اینبو، اینستاروبات
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %41.7
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 2.5
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 3:12

    کلمات کلیدی مهم سایت: افزایش فالوور اینستاگرام، ربات اینستاگرام، فالوور اینستاگرام، افزایش فالوور، های فالوور

این سایت با کلمه کلیدی “سایت فالوور اینستاگرام” اولین سایت جستجو گوگل می باشد.

از با سابقه ترین و بهترین سایت های فالوور اینستاگرام می توان به دیجی ممبر اشاره نمود. این وب سایت بالغ بر 5 سال است که در حوزه فروش ممبر تلگرام فعالیت دارد و توانسته با توجه و رعایت پشتیبانی 24 ساعته، تحویل فوری ممبر، فروش ممبر ارزان، ضمانت بازگشت وجه در صورت نارضایتی کاربر به یکی از بهترین و بزرگ ترین فروشگاه های ممبر تلگرام ایرانی تبدیل گردد و نظر کاربران بسیاری را به خود جلب نماید. اگر به وب سایت دیجی ممبر مراجعه نمایید اولین چیزی که نظر شما را به خود جلب می کند ویترین بزرگ افزایش ممبر تلگرام است.

خدمات سایت دیجی ممبر

دیجی ممبر یک تیم متشکل از متخصصین حوزه بازاریابی شبکه های اجتماعی دارد که همواره سعی می کنند بهترین خدمات ممکن را ارائه دهند و به صورت کاملا هدفمند و عملی میزان ممبرهای صفحه تلگرام شما را افزایش می دهد. سایت دیجی ممبر علاوه بر خدمان افزایش ممبر در زمینه افزایش فالوور اینستاگرام ایرانی نیز فعالیت دارد و تمامی این فالوورها واقعی و هدفمند هستند، از این رو با خیال راحت می توانید با خرید آن ها تعداد فالوورهای پیج تان را افزایش دهید.

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، دیجی فالوور، اینستاگرام، همیاروب
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %42.9
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 2.9
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 4:15
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: دیجی ممبر، خرید ممبر تلگرام، خرید ممبر، دیجی فالوور، خرید ممبر پروکسی

این سایت با کلمه کلیدی “سایت فالوور اینستاگرام” چهلمین سایت جستجو گوگل می باشد.

فالوکمپ هم از بهترین سایت های خرید فالوور اینستاگرام ایران است که فعالیت های خود را از سال 1397 آغاز کرده است. این وب سایت که چندین سال سابقه  ارائه خدمات هوشمندانه در زمینه اینستاگرام دارد موفق شده سروری با کامل ترین محصولات اینستاگرامی را راه اندازی نماید. لازم است که بدانید فالو کمپ لایک و بازدید اینستاگرام، سرور افزایش فالوور و .. را به صورت کاملا اختصاصی در اختیار دارد و تعداد سایت های بسیار کمی چنین امکانی را دارند.

فالو کمپ به عنوان مرجع خرید فالوور ارزان در طی سال ها فعالیت خود توانسته خدمات با کیفیتی را ارائه نماید و از افتخارات آن می توان به داشتن بالغ بر 7000 پروفایل و سفارش بیش از 21000 کاربر اشاره نمود.

خدمات سایت فالوکمپ

از جمله محصولاتی که فالو کمپ ارائه می دهد می توان به خرید فالوور اینستاگرام، خرید لایک خارجی، خرید لایک اینستاگرام، خرید بازدید پست، خرید بازدید استوری و خرید ویو IGTV اشاره نمود. این سایت همواره در تلاش است که کاربران بتوانند پروسه ثبت سفارش و خرید انواع محصولات را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهند و به اهداف خود دست یابند.

 • بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا
 • بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، فالوجت، اینستاگرام، گلدفالوور، نوین
 • رتبه محتوای بی ارزش سایت: %69.4
 • میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 1.6
 • میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 2:01
 • کلمات کلیدی مهم سایت: خرید فالوور، ادمین اینستاگرام، خرید فالوور اینستاگرام، فالوور، خرید بازدید igtv برای اکسپلور

این سایت با کلمه کلیدی “سایت فالوور اینستاگرام” سی و دومین سایت جستجو گوگل می باشد.

گلدفالوور یکی دیگر از بهترین سایت های افزایش فالوور اینستاگرام است که به صورت حرفه ای فعالیت های خود را از سال 1397 آغاز کرده است. مجموعه گلد فالوور مدیریت پیج مشتری را به طور کامل بر عهده می گیرد و اقداماتی مثل افزایش فالوور هدفمند فعال و تبلیغات اینستاگرام را انجام می دهد که موجب بالا رفتن میزان فالوورهای پیج و بازخورد بهتر آن می گردد.

گلد فالوور به منظور بهتر دیده شدن پیج مشتری انواع تیزرهای تبلیغاتی مانند موشن گرافیک و کلیپ ها و پست های گرافیکی را تهیه کرده و در پیج قرار می دهد تا آن را حرفه ای تر نماید. این سایت تمامی اقدامات لازم را به صورت کاملا هماهنگ انجام می دهد و در نهایت موجب می شود که پیج بهترین بازخورد را از مشتریان دریافت کند و به اهداف خود دست یابد. با خرید فالوور و مدیریت اصولی پیج قطعا می توان تعداد مشتریان نهایی را افزایش داد. با استفاده از فالوورهای ایرانی گلد فالوور و افزایش تعداد فالوورهای پیج تان می توانید یک کسب و کار موفق در اینستاگرام داشته باشید.

خدمات سایت گلدفالوور

از خدمات گلد فالوور می توان به فروش فالوور اینستاگرام، ممبر تلگرام، یوتیوب، توییتر، اسپاتیفای، تیک تاک، لینکدین، ساندکلاد، پینترست ، ویو (بازدید اینستاگرام)، افزایش کامنت و لایک و … اشاره نمود. این وب سایت مرتبا پیج مشتری و محتوای آن را طبق یک برنامه ریزی دقیق بروز رسانی می کند تا با مخاطبان ارتباط بگیرد و بهترین بازخورد ممکن را دریافت نماید. این سایت به دلیل درخواست مشتریان مبنی بر فروش فالوور خارجی بی کیفیت به عنوان فالوور ایرانی از لیست رقابت حذف میشود.

 • بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران
 • بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، اینستاگرام، شاپرک، دیجی فالوور، ایران فالوور
 • رتبه محتوای بی ارزش سایت: %70.3
 • میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 3.1
 • میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 4:04
 • کلمات کلیدی مهم سایت: خرید فالوور، خرید فالوور اینستاگرام، خرید فالور، خرید فالوور واقعی، خرید لایک

این سایت با کلمه کلیدی “سایت فالوور اینستاگرام” هشتمین سایت جستجو گوگل می باشد.

اینستالایکر یک سایت مادر جهت فروش سیستم های مرتبط به شبکه های اجتماعی محسوب می شود و کاربران با عضویت در پنل آن می توانند از خدمات منحصر به فرد آن استفاده نمایند. همچنین با عضویت در این پنل  می توان برای دیگران نیز سفارش داد زیرا محصولات آن با کم ترین قیمت ممکن عرضه می شود. با توجه به اینکه پنل اینستالایکر به سرور متصل می باشد تمامی سفارشات در مدتی کمتر از نیم ساعت ارائه خواهد شد.

از جمله اقدامات جالبی که در پنل اینستا لایگر صورت گرفته این است که یک لینک در اختیار شما قرار می دهد که می توانید آن را با دیگران به اشتراک بگذارید و تمامی افرادی که با استفاده از این لینک برای نخستین بار به سایت مراجعه کنند به مدت 90 روز 20 درصد تمامی خرید های آن ها به حساب شما واریز می گردد.

این سایت در سال 1394 با مدیریت مهندس حسین ضیائی راه اندازی شد و به دو برنامه نویس ایرانی تعلق دارد. هدف از طراحی و ایجاد سایت اینستالایکر ارائه خدمات افزایش فالوور و لایک اینستاگرام بود.

    این وب سایت از معتبر ترین و محبوب ترین سایت های خدمات شبکه های اجتماعی در ایران و نیز بین هنرمندان و سلبریتی ها است.

خدمات سایت اینستالایکر

اینستالایکر همواره سعی دارد که خدمات خود را با مناسب ترین قیمت و با بهترین کیفیت ممکن و خدمات پس از فروش ارائه دهد. این وب سایت با هدف قدردانی از مشتریان وفادار و همیشگی خود طرح های مشوق خریدی هر چند مدت یکبار ارائه می دهد که کاربران می توانند از آن ها استفاده نمایند و از خدمات بی نظیر این سایت بهره مند شوند .

 • بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا
 • بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، اینستاگرام، شاپرک، آپارات
 • رتبه محتوای بی ارزش سایت: %29.7
 • میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 3.3
 • میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 4:57
 • کلمات کلیدی مهم سایت: اینستالایکر، اینستا لایکر، پنل اینستاگرام، بای لایک، instaliker

این سایت با کلمه کلیدی “سایت فالوور اینستاگرام” ششمین سایت جستجو گوگل می باشد.

مروری بر بهترین سایت های خرید فالوور اینستاگرام

اینستاگرام از زمان انتشار خود از سال 2011 مثل یک ویروس در سطح جهان پخش شده است. تا حدی که در حال حاضر بیش از 30 میلیون کاربر ایرانی در این شبکۀ اجتماعی فعالیت می‌کنند. به دلیل پرمخاطب بودن اینستاگرام، کاربران این شبکه اجتماعی را محل مناسبی برای راه‌اندازی کسب و کار و درآمدزایی می‌بینند.

برای این که بتوانید بیزینس اینستاگرامی خود را به مرحلۀ کسب درآمد برسانید، نیازمند دیده شدن هستید. این که مخاطبان زیادی جذب کنید و یک جامعه کوچک مجازی برای خود تشکیل دهید. در غیر اینصورت موفق نخواهید بود. یکی از راهکارهایی که کاربران برای افزایش مخاطب و دیده شدن از آن استفاده می‌کنند، خرید فالوور اینستاگرام است.

سایت خرید فالوور اینستاگرام

یکی از چالش‌هایی که کاربران در مسئلۀ خرید فالوور با آن مواجه هستند، این است که فالوور اینستاگرام را از کجا بخرند. منابع مختلفی برای خرید فالوور اینستاگرام وجود دارند. حتی در شبکه‌های اجتماعی دیگر هم کانال‌هایی هستند که میتوان از طریق آن‌ها برای خرید فالوور اقدام کرد.

به دلیل مسائل امنیتی بهترین گزینه برای خرید فالوور، سایت‌های معتبری هستند که در این زمینه فعالیت می‌کنند. در ادامه این مقاله ویژگی‌های یک سایت خوب خرید فالوور را بررسی خواهیم کرد. سپس به معرفی بهترین سایت‌ های خرید فالوور اینستاگرام خواهیم پرداخت.

ویژگی‌های بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام

در حال حاضر وب سایت‌های زیادی هستند که در زمینه خدمات اینستاگرامی فعالیت می‌کنند. به همین دلیل تشخیص بهترین سایت های خرید فالوور از سایت‌های معمولی و درجه پایین تا حدودی مشکل است. اما اگر ویژگی‌های یک سایت خوب خرید فالوور را بشناسید، می‌توانید تصمیم بهتری در انتخاب سایت برای خرید فالوور بگیرید.

1. قیمت مناسب

یکی از مهم‌ترین فاکتورها در تشخیص بهترین سایت خرید فالوور، منطقی بودن قیمتی است که محصولات یا خدمات آن سایت دارد. در بحث خرید فالوور به دلیل متنوع بودن سطح خدمات باید دقت زیادی به خرج دهید؛ چرا که اگر نوع فالوورها متفاوت باشند، قطعاً قیمت‌ها هم به یک شکل خواهند نبود.

برخی سایت‌های خرید فالوور اینستاگرام خدمات خود را با قیمت بسیار پایینی ارائه می‌دهند. شاید در نگاه اول این مورد مزیت بزرگی به نظر برسد؛ اما مطمئن باشید قیمت کمتر، کیفیت پایین خدمات را به دنبال خواهد داشت. پس هنگام خرید فالوور علاوه بر قیمت باید به سایر فاکتورهای مهم هم توجه نمایید.

2. کیفیت خدمات

شاید برای بسیاری از کاربران، قیمت مهم‌ترین فاکتور در انتخاب بهترین سایت خرید فالوور باشد؛ اما اگر به کیفیت خدمات توجه نکنند، مطمئناً سرمایه‌گذاری خود در زمینه خرید فالوور را هدر خواهند داد. منظور از توجه به کیفیت خدمات این است که هنگام انتخاب سایت خرید فالوور اینستاگرام به موارد زیر توجه کنید:

 • فالوورها روح هستند یا فیک؟
 • اکانت‌ها اطلاعات ثبت‌شده مانند شماره تلفن یا ایمیل دارند یا خیر؟
 • ریزش فالوورها چند درصد خواهد بود؟

3. امنیت سایت خرید فالوور

چون تمامی مراحل خرید فالوور اینستاگرام از وب سایت‌ها مجازی هستند و به صورت حضوری انجام نمی‌گیرند، ضروری است که قبل از خرید از امنیت سایت فروشنده اطمینان حاصل کنید. برای این که مطمئن شوید پس از خرید فالوور از سایت مورد نظر با مشکل خاصی مواجه نخواهید شد، حتما قبل از اقدام به خرید موارد زیر را چک کنید:

 • سایت خرید فالوور اینماد داشته باشد!
 • از درگاه‌های پرداخت معتبر بانکی یا درگاه‌های واسطه معتبر مثل زرین پال استفاده کند!
 • نمونه رضایت مشتریان داشته باشد!

4. پشتیبانی خوب

در هر خرید و فروشی ممکن است مشکلاتی پیش بیاید که از قبل پیشبینی نشده‌اند. مخصوصا در مواردی که پروسه خرید به صورت غیرحضوری انجام می‌شود، این مشکلات غیرمنتظره بیشتر اتفاق میفتند.

مجموعه‌ای که خود را بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام می‌داند، حتماً باید پاسخگوی سوالات کاربران و خریداران باشد. داشتن یک واحد پشتیبانی آنلاین که همیشه به مشکلات کاربران رسیدگی کند، یکی از ملزومات سایت‌های خرید فالوور اینستاگرام است. پس هنگام انتخاب سایت برای خرید فالوور حتماً به وجود واحد پشتیبانی توجه کنید!

5. تحویل فوری

کاربرانی که از خدمات آنلاین استفاده می‌کنند و مخصوصا برای آن هزینه هم پرداخت می‌کنند، انتظار دارند در کوتاه‌ترین زمان ممکن خدمات یا محصولات خریداری‌شده را دریافت کنند. تحویل فوری فالوورهای خریداری‌شده از جمله مواردی است که برای کاربران اهمیت زیادی داشته و جزو فاکتورهای مهم در انتخاب بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام به شمار می‌رود.

برای فهمیدن زمان تحویل فالوورهای خریداری شده چند راه مختلف وجود دارد که می‌توانید هنگام بررسی سایت‌ها برای خرید فالوور از آن‌ها استفاده کنید:

 • برخی سایت‌ها در برگه خرید فالوور مستقیماً به آن اشاره می‌کنند!
 • بعضی سایت‌ها در سوالات متداول زمان تحویل فالوورها را می‌نویسند!
 • گاهی اوقات بررسی بخش کامنت‌ها می‌تواند نتیجه‌بخش باشد.
 • اگر با روش‌های بالا نتوانستید زمان تحویل فالوورها را بفهمید، می‌توانید با پشتیبانی سایت خرید فالوور ارتباط برقرار کنید!

6. راهنمایی کاربران برای پیشرفت پیج

مواردی که تا اینجا به آن‌ها اشاره کردیم موارد ضروری بودند که سایت‌های خرید فالوور برای راضی نگه داشتن مشتریانشان باید آن‌ها را انجام دهند. کاربران اینستاگرام ممکن است پس خرید فالوور اطلاعی از نحوه مدیریت آن‌ها نداشته باشند و ندانند که چگونه باید از آن‌ها برای پیشرفت پیج استفاده کنند.

راهنمایی کردن کاربران پس از خرید فالوور می‌تواند به عنوان یک مزیت بزرگ برای سایت‌های خرید فالوور اینستاگرام محسوب شود. ارائه این خدمت در کنار داشتن سایر ویژگی‌های لازم می‌تواند شما را به معنای واقعی به بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام تبدیل کند.

دکمه بازگشت به بالا