مردم و اجتماعایران کسب و کار

50 مدل ست کت و شلوار 2022 + عکس کت و شلوار مردانه قهوه ای

کت شلوار قهوه ای ، زیبا و مناسب هر سن

کت شلوار قهوه ای برای افراد میانسال یا جوان؟

بیشتر افراد فکر می کنند که  عکس کت شلوار قهوه ای برای افراد میانسال مناسب است. اگر شما یک فرد جوان هستید و رنگ قهوه ای را دوست دارید، این کت شلوار را با استایل و اکسسوری های مناسب ست کنید. انتخاب یک پیراهن و کفش هماهنگ با کت شلوار قهوه ای می تواند یک استایل جوان پسند هم به شمار بیاید. رنگ قهوه ای از جمله رنگ های خنثی اما گرم محسوب می شود. این رنگ کت شلوار برای مردانی توصیه می شود که موهای تیره رنگ دارند. البته طیف قهوه ای تیره بیشتر برای این افراد پیشنهاد می شود.

کت شلوار قهوه ای از جمله پوشش هایی است که باید با حساسیت بالایی با رنگ های دیگر ست شود. اگر یک پیراهن، کفش، کراوات و اکسسوری  مناسب با این رنگ کت شلوار انتخاب نکنید، استایل شما دمده و شلخته به نظر می رسد. استایل های متناسب با کت شلوار قهوه ای یک پیشنهاد عالی برای دورهمی های دوستانه و غیر رسمی تا نیمه رسمی نیز محسوب می شوند.

به این نکات برای ست کردن کت شلوار قهوه ای دقت کنید!

کت شلوار قهوه ای حساسیت بالایی برای ست کردن دارد. از جمله نکاتی که باید به آن ها دقت کنید، موارد زیر است:

 • کت شلوار قهوه ای در طیف های رنگی از تیره تا روشن، وارد بازار می شوند. طیف های تیره برای افرادی با مو های تیره و بعضی پوست های سبزه البته متناسب با مشخصات ظاهری پیشنهاد می شود.
 • کت شلوار های قهوه ای تیره به هیچ عنوان برای یک مراسم رسمی پیشنهاد نمی شوند. توصیه می شود که این رنگ کت شلوار را در همایش و یا مجمع های رسمی نپوشید. برای مراسمی مانند عروسی نیز این رنگ خیلی مناسب به نظر نمی رسد.
 • کت شلوار های قهوه ای روشن برای فصول گرم سال بسیار مناسب هستند. مشخصات ظاهری و استایل خود را در انتخاب کت شلوار قهوه ای نظر بگیرید.
 • کفشی که می خواهید با کت شلوار قهوه ای ست کنید، باید تیره تر از لباس شما باشد. این نکته کلی را برای ست کردن تمامی کت شلوار های خود در نظر بگیرید.
 • پیراهن سفید از جمله مواردی است که به راحتی با کت شلوار قهوه ای ست می شود. پیراهن های آبی و صورتی روشن نیز پیشنهاد های مناسبی هستند.

چه رنگ کفش با کت شلوار قهوه ای؟

یکی از نکات مهمی که باید در ست کردن هر رنگ کت شلواری در نظر بگیرید، کفش است. کت شلوار قهوه ای نیز از این قضیه مستثنی نیست. متناسب با طیف قهوه ای که برای کت شلوار خود انتخاب می کنید، کفش ست انتخاب کنید. در حالت کلی کت شلوار قهوه ای را با کفش های زرشکی و قهوه ای ست کنید. نکته مهمی که باید در ست کردن کفش قهوه ای در نظر بگیرید، این است که به هیچ وجه این کت شلوار را با کفش مشکی ست نکنید.

تضاد تیرگی و روشنی را بین کفش و کت شلوار در نظر بگیرید و در این مورد حساسیت بسیاری به خرج دهید. تیره یا روشن بودن کت شلوار و کفش قهوه ای به یک اندازه جذابیت خاصی ندارد. کفش های زرشکی این تضاد را به صورت کامل از بین می برند. این کت شلوار یک پوشش غیر رسمی است و می تواند برای کلاس های دانشگاهی مناسب به نظر برسد. می توانید از کفش های غیر رسمی نیز در این استایل استفاده کنید.

پیراهن مناسب با کت شلوار قهوه ای ست کنید

پیراهن یکی از مهمترین پوشش هایی است که برای ست کردن با کت شلوار باید در نظر گرفته شود. کت شلوار قهوه ای در طیف های بسیاری به بازار عرضه می شوند. اما افرادی که نمی توانند به راحتی آن را ست کنند، این رنگ را انتخاب نمی کنند. اگر نتوانید کت شلوار قهوه ای را به درستی ست کنید، از انتخاب خود پشیمان می شوید.

کت شلوار قهوه ای یک پوشش کلاسیک است. شاید برای شما جالب به نظر برسد که کت شلوار قهوه ای می تواند به راحتی با رنگ صورتی ست شود. استایل شما با کت شلوار قهوه ای می تواند بسیار شیک به نظر برسد، اگر پیراهن مناسبی انتخاب کنید. پیراهن های آبی روشن نیز یک ست بسیار مناسب با کت شلوار قهوه ای هستند.

البته تناسب تیرگی یا روشنی با پیراهن شما باید رعایت شود. پیراهن سفید نیز به دلیل اینکه یک رنگ خنثی است، یک انتخاب فوق العاده است. پیراهن های سفید در ست شدن با کت شلوار قهوه ای نیز باید متناسب با رنگ پوست و مشخصات ظاهری شما در نظر گرفته شود.

در نتیجه می توان گفت پیراهن باید با مشخصات ظاهری و فردی شما متناسب باشد. فراموش نکنید که جذاب و شیک بودن یک لباس را باید با مشخصات ظاهری خود بسنجید. اینکه کت شلوار قهوه ای یا حتی هر لباسی با یک استایل هماهنگ باشد و یک فرد را جذاب نشان دهد، لزوما برای شما مناسب نیست.

اکسسوری مناسب با کت شلوار قهوه ای

اکسسوری های مناسب که می توانید با یک کت شلوار ست کنید، می تواند شامل کراوات، پوشت، گیره کراوات، ساعت و … باشد. می توانید کراوات و پوشت را یک رنگ انتخاب کنید. تناسب این دو مورد می تواند جذابیت خاصی به شما بدهد. برای کراوات و پوشت می توانید رنگ سبز یا سرمه ای را انتخاب کنید.

فراموش نکنید این رنگ ها باید با طیف رنگی کت شلوار شما متناسب باشند. اگر پیراهن آبی رنگ انتخاب می کنید، می توانید کراوات و پوشت راه راه در نظر بگیرید. کراوات و پوشت سرمه ای نیز برای شما پیشنهاد فوق العاده ای محسوب می شود. اکسسوری که انتخاب می کنید باید با سبک پوشش شما نیز متناسب باشد.

چه شما سبک مدرن انتخاب کنید چه کلاسیک و یا سایر سبک های پوششی، اکسسوری باید با سبک پوشش شما هماهنگ باشد. در ست کردن لباس های خود با همدیگر به تمامی نکات توجه کنید. ساعت، گیره کراوات و … را نیز حتما در نظر بگیرید. اکسسوری های مناسب با کت شلوار های قهوه ای و یا هر کت شلوار می تواند در جذابیت شما تاثیر بسیار بالایی داشته باشد.

پیراهن مشکی انتخاب نکنید

پیراهن مشکی برای کت شلوار های مشکی و طوسی پیشنهاد می شود. البته در نظر داشته باشید که در این مورد باید حساسیت بسیاری به خرج بدهید. پیراهن یک نقش مهم در استایل شما دارد زیرا با کمی بی سلیقگی، یک استایل دمده و شلخته خواهید داشت. رنگ قهوه ای از رنگ های خنثی است اما با این رنگ کت شلوار، پیراهن مشکی پیشنهاد نمی شود. در نظر داشته باشید این استایل جلب توجه دیگران را به شما جلب می کند.

با کت شلوار قهوه ای هم می توانید استایل اسپرت داشته باشید

استایل اسپرت یک تیپ جوان پسند و البته شاید همه پسند باشد. کت شلوار قهوه ای نیز از این قاعده مستثنی نیست. برش و دوخت کت شلوار در سبک های بسیاری به بازار پوشاک عرضه می شود. نمی توان گفت که قهوه ای یک رنگ اسپرت است اما اگر با پیراهن و اکسسوری مناسب ست شود، می تواند اسپرت نیز باشد. در نظر داشته باشید که با کت شلوار اسپرت بهتر است از کراوات استفاده نکنید. پیراهن هایی با یقه ایستاده نیز می توانند برای این استایل مناسب به نظر برسند.

با انتخاب پارچه کت شلوار ساده و مونوکروم می توانید اکسسوری یا پیراهن طرحدار انتخاب کنید. طرح هایی که برای پیراهن و یا اکسسوری های مورد نظر انتخاب می کنید باید با همدیگر هماهنگی و تناسب داشته باشند.

اگر پارچه های طرحدار برای کت شلوار خود انتخاب می کنید، پیراهن بدون طرح و تک رنگ به شما پیشنهاد می شود. این استایل ظاهر شما را مرتب و آراسته نشان می دهد.

کت و شلوار قهوه ای : چگونه کت و شلوار قهوه ای مردانه را ست کنیم؟

شاید به نظر برسد که داشتن کت و شلوار قهوه ای مناسب افراد میانسال است؛ اما اگر یک طیف مناسب از این رنگ را انتخاب کنید و به درستی آن را با سایر اکسسوری‌ها و پیراهن ست کنید می‌توانید یک تیپ جوان پسند داشته باشید. با ما همراه باشید.

چرا کت و شلوار قهوه ای انتخاب کنیم؟

کت و شلوار قهوه ای به وجود آوردنده احساس آرامش و آسایش، راحتی و امنیت است. قهوه ای رنگی خنثی و گرم به حساب می‌آید. این رنگ که بر گرفته از طبیعت است حس زمین و درختان را به وجود می‌آورد. این رنگ نشان دهنده سادگی و صفا و آرامش است و حس صمیمت را به وجود می‌آورد.

افراد با این رنگ، قابل اعتماد، صادق، امین، خانواده دوست ، مهربان و مسوولیت پذیر به نظر می‌رسند.

نکاتی برای ست کردن کت و شلوار قهوه ای

۱- کت و شلوار قهوه ای تیره بیشتر برای آقایانی که رنگ موی آن‌ها تیره است، مناسب خواهد بود.

۲- کت و شلوار قهوه‌ای تیره به هیچ وجه رنگی رسمی نیست، بنابراین در مراسم مهم و رسمی مانند: همایش و سمینار آن‌ها نپوشید.

۳- کت و شلوار مردانه قهوه ای روشن (خاکی) برای فصل‌های گرم سال مثل بهار و تابستان مناسب است.

۴- بهتر است با این رنگ کت و شلوار، کفش قهوه ای بپوشید، فقط این نکته را مدنظر داشته باشید که رنگ کفش چند درجه تیره‌تر از کت و شلوارتان باشد.

۵- پیراهن مردانه سفید، پیراهن مردانه آبی روشن و صورتی روشن را می‌توانید به خوبی با این رنگ کت و شلوار ست کنید.

نکات کلی در انتخاب کت و شلوار مردانه

 • در صورتی که دارای اندام درشت هستید، سعی کنید کت و شلوارتان ساده و بدون طرح باشد.
 • اگر دارای اندام درشتی هستید (چاق هستید) باید سراغ کت‌هایی بروید که پشت شما را به خوبی بپوشاند.
 • اگر دارای اندام درشتی هستید، در فصل زمستان سعی کنید کت و شلواری را انتخاب کنید که از پارچه های ابریشمی نرم و سبک تری تهیه شده‌اند. اگر از نظر مالی مکفی هستید، کت و شلوارهای پشمی سبک با کیفیت عالی از جنس کشمیر که مناسب‌ترین نمونه کت و شلوار است تهیه کنید زیرا مناسب اندام شما می‌باشد.
 • بستن دکمه‌های کت در افراد نسبتا چاق باعث می‌شود که اندامشان کوچک‌تر به نظر برسد.
 • بهترین نوع کت، برای افراد چاق مدل های سه دکمه است، زیرا باعث می‌شود که اندامشان کوچک‌تر به نظر بیاید.
 • برای افراد با قد کوتاه، کت و شلوارهایی با طرح راه راه پیشنهاد می‌شود.
دکمه بازگشت به بالا