ایران کسب و کارعمومی

گن لیپوماتیک مردانه

فروش گن‌ پس از جراحی لیپوماتیک

لیپوساکشن به شما کمک می‌کند تا به فرم ایده‌آل بدن دست پیدا کنید. پیش از تصمیم‌گیری برای جراحی کانتورینگ، لازم است درمورد روند بهبودی و از آن‌ها استفاده شود برنامه‌ریزی کنید. استفاده از گن مناسب پس از جراحی، در طول روند بهبودی به بیمار کمک می‌کند.

ارتقای روند بهبودی با استفاده از گن لیپوماتیک

استفاده از گن لاغری یک تکه مردانه به روند بهبودی پس از جراحی پلاستیک کمک می‌کند. با پوشیدن این گن‌ها فشار ثابت و یکنواختی به بدن وارد می‌شود و در نتیجه ورم بدن حاصل از جراحی زیبایی از بین می‌رود.گن‌ لیپوماتیک خوب که پس از جراحی لیپوماتیک مورد استفاده قرار می‌گیرند، باید ظریف و راحت بوده و به روند بهبودی و دست یافتن به نتایجی بهتر به بیمار کمک کنند. انواع گن‌های فشاری در دسترس قرار دارند که مطابق با نیاز شما پس از جراحی لیپوساکشن از جمله لیپوماتیک واسر قابل استفاده خواهند بود.

گن‌ لیپوماتیک برای تمام قسمت‌های بدن که ممکن است روی آن‌ها جراحی صورت گرفته باشد، کاربرد دارد. برای شکم، از کمربند و شکم‌بند استفاده می‌شود. پس از جراحی لیپو برای پهلوها، ران یا زیر شکم یا جراحی‌های ترکیبی لیپو برای بازوها، کمر و پاها می‌توانید از گن‌ مخصوص لیپو استفاده کنید.

بهترین گن‌ پس از جراحی لیپوساکشن

بهترین گن‌ لیپوماتیک علاوه بر ثابت نگه داشتن بدن، به فرم‌دهی آن نیز کمک می‌کنند. این مسئله ثابت شده است که گن برای لاغری بدن و کاهش عوارض در دوران بهبودی پس از لیپوماتیک، بسیار مؤثر است.

گن‌ لیپوساکشن از محل بریدگی‌ها در بدن بیمار مراقبت می‌کند و از جمع شدن مایعات نیز پیشگیری می‌کند.

برای انتخاب بهترین گن لیپوساکشن، چند نکته را باید در نظر داشته باشید:

رنگ: بعد از لیپوساکشن، ممکن است هنوز ترشحات مایعات از بین نرفته باشد. در صورت استفاده از گن‌هایی با رنگ روشن، این ترشحات کاملاً مشخص خواهند بود. هرچند رنگ مسئله‌ی خیلی مهمی به حساب نمی‌آید ولی ممکن است برای بعضی بیماران مهم باشد. همچنین توصیه می‌شود پس از جراحی از گن‌های آزاد و با رنگ تیره استفاده کنید تا ترشح مایعات مشخص نباشد.

قابلیت شستشو: از آن‌جایی که امکان آغشته شدن ترشحات بدن به گن‌ لیپوماتیک وجود دارد، همیشه بهترین راه این است که از گن‌های قابل شستشو استفاده کنید.

اندازه‌ی مناسب: اولین بار که گن مخصوص لیپوساکشن پوشیده می‌شود، باید کاملاً تنگ باشد و تن کردن آن با فشار زیادی انجام شود. اگر گن به اندازه‌ی کافی به بدن فشار وارد نکند، احتمال تجمع مایعات و افزایش ورم وجود خواهد داشت. گن فشاری مانند یک سینه‌بند ورزشی یا دیگر گن‌های چسبانی است که ورزشکاران از آن استفاده می‌کنند. با این حال، لازم است مطمئن شوید که گن بیش از حد تنگ نباشد. اگر در بدن احساس سوزش یا خارش دارید و یا حس می‌کنید گردش خون در قسمتی از بدن مختل شده، یعنی گن لیپوماتیک برای شما خیلی تنگ است.

راحتی استفاده: پس از لیپوماتیک لازم است همیشه (به جز هنگام حمام کردن) از گن‌های فشاری استفاده کنید. بنابراین، باید در این گن‌ها احساس راحتی داشته باشید. هرچند این گن‌ها فشار زیادی به بدن وارد می‌کنند، ولی نباید بیمار احساس آزردگی یا درد جسمانی داشته باشد. همچنین لازم است تن کردن و درآوردن این گن راحت باشد و زیپ‌ها و قلاب‌ها به راحتی قابل دسترس باشند.

جنس: باید اطمینان پیدا کنید که گن لیپوماتیک جنس مناسبی داشته باشد. به‌طور کلی، بهتر است از گن‌هایی استفاده کنید که جنس آن‌ها از الیاف مصنوعی یا نایلون باشد. این پارچه‌ها علاوه بر دوام بالا باعث می‌شوند جریان هوا به پوست رد و بدل شود. لازم است از گنی استفاده کنید که از رطوبت پوست جلوگیری کند. بنابراین بهتر است از گن‌هایی از جنس الیاف طبیعی مانند پنبه استفاده نشود. این مسئله از تحریک شدن پوست جلوگیری می‌کند.

بسیاری از افراد از حساسیت‌های خود اطلاع دارند. اگر در این مورد نگرانی دارید، بهتر است از گن‌های لاتکس یا لاستیکی استفاده نکنید، زیرا این ممکن است گن‌هایی از این جنس باعث ایجاد حساسیت شوند. یکی از عوامل موثر در قیمت گن لیپوماتیک دقیقا جنس آن است ، به طوری که گن های با برند های معروف اسپانیایی و ترک اختلاف قیمت بیشتری هدف از این مقاله آشنایی شما با انواع گن مردانه و گن مردانه مناسب برای لاغری می باشد.قبل از خرید گن مردانه، بهتر است با انواع گن لاغری مردانه آشنا شوید تا با آگاهی بیشتر اقدام به انتخاب بهترین گن برای خود نمایید.

یکی از مهم ترین معضلاتی که تقریبا بیش از نیمی از افراد جامعه به آن دچارند، نداشتن تناسب اندام و چاقی می باشد.چاقی علاوه بر ایجاد انواع مشکلات سلامتی، ممکن است موجب عدم نارضایتی فرد از اندام خود شود.بسیاری از آقایان به علت شرایط شغلی خود و استفاده از غذاهای پرکالری دچار عدم تناسب اندام به خصوص در نواحی شکم، پهلو و ران می باشند.از این رو بسیاری از افراد به دنبال راه های ایمن برای رسیدن به تناسب اندام هستند.یکی از بهترین و ایمن ترین روش های لاغری استفاده از انواع گن لاغری مردانه به همراه یک رژیم غذایی مناسب می باشد.

همچنین استفاده از انواع گن لاغری نیم تنه زنانه به همراه تمرینات بدنی موجب فرم دهی و تسریع روند لاغری می شود.بنابراین بسیاری از جراحان زیبایی اندام، خرید گن مردانه را برای لاغری و یا حتی پس از عمل جراحی لاغری توصیه می نمایند.به دلیل خواستار زیاد بسیاری از افراد جامعه، شرکت های مختلف اقدام به تولید انواع مختلفی از گن مردانه نموده اند.این گن ها ممکن است از نظر محل استفاده، کارایی، عملکرد و جنس گن با یکدیگر متفاوت باشند.همین امر، خرید گن مردانه را برای کاربران کمی دشوار نموده است.قبل از خرید گن مردانه در ابتدا بهتر است به نکات زیر توجه نمایید تا خریدی مطمئن داشته باشید.

انواع گن لاغری

  • نوع گن
    از آنجایی که انواع مختلفی ازگن مردانهتولید شده است، بهتر است نواحی ای را که میخواهید از گن برای تناسب اندام استفاده نمایید از قبل مشخص کنید.
    گن مردانه به صورت جداگانه برای شکم و پهلو، صورت، پشت، پا به صورت کامل، پا تا زانو و کل بدن تولید شده است. و قیمت گن لاغری شکم و پهلو مردانه متفاوت میباشد.
  • رنگ گن

گن مردانه در رنگ های سفید، کرم، شیری و مشکی به بازار عرضه شده است.
از این رو به راحتی می توانید از بین این چهار رنگ، رنگ مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

  • جنس گن مردانه

یکی از مواردی که در هنگام خرید گن مردانه باید در نظر داشته باشید، جنس گن می باشد.انواع مختلف گن مردانه در جنس های منحصر به فردی تولید شده اند که بیشتر این گن ها برای افراد دارای پوست های حساس نیز قابل استفاده می باشد.بیشتر انواع گن مردانه از نوع کشی و ضد حساسیت می باشند.این پارچه ها به گونه ای طراحی شده اند که با تبادل هوا بین سطح پوست و گن موجب کاهش تعریق می شوند.

به همین دلیل کاربران در هنگام استفاده از این محصول بخصوص در هنگام انجام تمارین ورزشی از تعریق بیش از حد احساس ناراحتی نمی کنند.یکی دیگر از خصوصیات پارچه گن مردانه افزایش میزان گردش خون در ناحیه مورد استفاده بوده و در نهایت موجب افزایش متابولیسم بدن می شود.افزایش سوخت و ساز موجب تسریع روند کاهش وزن و فرم دهی بیشتر در ناحیه مد نظر می شود.

  • راحتی در هنگام پوشیدن گن مردانه

یکی دیگر از نکاتی که در هنگام خرید گن مردانه باید بدان توجه نمایید راحتی به هنگام پوشیدن و استفاده از گن می باشد.انتخاب گنی که راحت باشد این امکان را به کاربر می دهد تا به راحتی در هر مکان و مدت زمان طولانی ای بدون ایجاد هرگونه احساس ناراحتی از این محصول استفاده نماید.

  • قابلیت شستشوی گن مردانه

دارا بودن قابلیت شستشو بدون تغییر در خاصیت گن مردانه امری بسیار مهم می باشد.امروزه انواع مختلف گن مردانه به گونه ای طراحی و دوخت شده اند که پس از شستشو دچار هیچ گونه تغییری نشوند.با اینحال در هنگام خرید برای افزایش طول عمر گن به شرایط شستشو و نگهداری گن دقت نمایید.از انداختن گن مردانه در ماشین لباسشویی یا شستن آن با آبجوش خودداری نمایید.از قرار دادن گن بر روی وسایل گرمایشی یا خشک نمودن گن مردانه در نور مستقیم خورشید اکیدا خودداری نمایید.

سایز گن مردانه

یکی از مهم ترین نکاتی که در هنگام خرید گن مردانه باید به آن توجه نمایید، انتخاب سایز صحیح گن می باشد.اگر گن زیادی بزرگ یا زیادی شل باشد، با نچسبیدن به بدن و عدم افزایش گردش خون در روند لاغری اختلال ایجاد می نماید.همچنین اگر کوچک باشد، با ایجاد چین خوردگی یا برگشتن گن باعث ایجاد ناراحتی کاربر در هنگام پوشیدن گن می شود.به طور کلی برای انتخاب گن های کمری و یا با تنه چه به صورت رکابی یا آستین دار باید دور ناف، دور کمر و دور قفسه سینه خود را اندازه گیری نمایید.همچنین برای گن هایی که پاها را در بر می گیرند، اندازه دور باسن، دور ران و دور مچ پا نیز برای انتخاب سایز صحیح مورد نیاز می باشد.

قیمت گن مردانه

قیمت گن مردانه بر اساس شرکت تولید کننده، نحوه طراحی و نوع پارچه متفاوت می باشد.همچین گن های مردانه بر اساس نواحی مورد استفاده دارای تفاوت قیمت می باشند.

فواید گن مردانه

یکی از مهم ترین مزیت گن مردانه لاغری و فرم دهی آنی به بدن به محض پوشیدن می باشد.از آنجا که گن های مردانه به گونه ای طراحی شده اند که از زیر لباس مشخص نباشند، پس از پوشیدن کاربر موجب تغییر سایز سریع و فرم دهی بدن خود می شود.همچنین استفاده از گن در زیر لباس موجب شکیل تر شدن لباس در تن کاربر می شود.گن مردانه موجب تسریع روند بهبودی جای زخم پس از جراحی می شود.همچنین پس از انجام جراحی های زیبایی مانند لیپوماتیک، ژنیکوماستی و ابدومینوبلاستی موجب جمع شدن، فرم دادن و جلوگیری از شلی پوست می شود.برخی از افراد پس از افزایش وزن ممکن است دچار سلولیت شوند.سلولیت موجب اختلال در عملکرد رشته های همبند ساز شده و این امر به صورت تو رفتگی های ناهمگون بر روی پوست ظاهر می شود.

این امر موجب کاهش دردهای مزمن در ناحیه کمر به طور جدی می شود.استفاده از گن مردانه در ورزشکاران با افزایش گردش خون موجب دستیابی به بهترین نوع تناسب اندام در این افراد می شود.

برای خرید گن شکم مردانه نیز میتوانید به سایت ما مراجعه نمایید .برای خرید وارد لینک مربوطه شوید.

دکمه بازگشت به بالا