ایران کسب و کارعمومی

لاکچری ترین تولید کننده زیور آلات طلا در ایران کدام است؟

12 مورد از بهترین برندها و تولید کنندگات زیورآلات دست ساز ایرانی

در گذشته بیشتر طلا و انواع سنگ های قیمتی به عنوان زیورآلات متداول و محبوب در نطر گرفته میشد اما امروز گستره ی این زیورالات گسترده تر شده است. از اکسسوری های بافتنی تا انواع سوزن دوزی ها و زیورالات چوبی جای خود را در میان زیورالات محبوب و پرطرفدار باز کرده اند. برندهای ایرانی مانند تاج گلد هم در میان در چند سال اخی بسیار فعال و موفق ظاهر شده اند.

اسامی طلا ها | برندهای طلای ایتالیایی

در این مقاله قصد داریم 12 مورد از بهترین برندها و تولید کنندگات زیورآلات دست ساز ایرانی را برایتان معرفی کنیم. سعی کردیم در لیست به انواع و اقسام زیورآلات بپردازیم تا بتوانید اکسسوری های مد نظر خودتان را در میان برندهای معرفی شده بیابید. با ما در سایت نیمه شب همراه باشید.

1.زیورآلات دست ساز برند ایرانی میم

این برند ایرانی زیورآلات دست ساز متعلق به خانم مریم مقیسه است. این برند ایرانی زیورالات زیور آلاتش را با طرح های سوزن دوزی مناطق جنوب ایران تولید میکند. سوزن دوزی یکی از هنرهای بومی و سنتی استانهای جنوبی ایران است که سالهاست در این مناطق رواج دارد. تلفیق این هنر بومی و سنتی با هنر ساخت زیرآلات ایده ای جذاب و منحصر به فرد است که توسط خانم مقیسه در برند میم پیاده سازی شده است. انواع زیورالات سوزن دوزی شده شامل انواع گردنبند، گوشواره، گل سینه و دستبند را میتوانید در پیج این برند دوست داشتنی و محبوب زیورآلات دست ساز ایرانی ببینید.

2.زیورآلات دست ساز ایرانی سارازی

این برند ایرانی را میتوانیم یکی از شناخته شده ترین برندهای زیورآلات دست ساز ایرانی بدانیم که موسس آن خانم رازی حبیبی هستند و در مرکز خرید اپال، گاندی، و شهر ساری شعباتی برای ارائه ی محصولات دارد. البته به صورت آنلاین هم میتوانید از این برند پر طرفدار خرید کنید. محصولات سارازی در چهار بخش اصلی زیورآلات دست ساز طلاکاری، زیورآلات دست ساز میناکاری رنگی اصیل، لوازم تزیینی و محصولات کلکسیونی (ویژه) طبقه بندی می‌شوند.

3.زيورآلات دست ساز قلمزنی سونش

قلمزنی یکی از اصیل ترین و زیباترین هنرهای ایرانیان است و مهد این هنر اصیل در ایران استان اصفهان است. موسسین این برند زیورلات دست ساز ایرانی هم خانمها الهه ابراهیمی‌ناغانی و لیلی صفری هستند که اهل استان اصفهانند و زیبایی و اصالت هنر قلمزنی را با ایده های مدرن جواهر سازی ترکیب کرده اند. در بین تولیدات و آثار این برند دوست داشتنی میتوانید ترکیب بسیار جذاب و خاصی از سنگ ها، فلزات و هنر قلمزنی را در کنار یکدیگر مشاهده کنید.

4.صنایع دستی دست ساز باربد

برند ایرانی باربد یکی از تولید کنندگان موفق صنایع دستی و زیورآلات دست ساز است که محصولاتش گستره ی متنوعی از زیورآلات را شامل می شود. از انواع انگشترهای رزینی و برنجی تا انگشترهای چوبی و زیورآلات سنگی. به خصوص اگر به سنگ های ارگانیک و خواصشان علاقمندید حتما به سایت صنایع دستی باربد سر بزنید چرا که گزینه های متنوع و جذابی برای ارائه به شما دارند. انواع انگشترها و گردنبندهای زیبا که ترکیبی از فلز یا چوب هستند را میتوانید در بین محصولات این برند زیورالات ایرانی ببنید.

5.زیورآلات دست ساز ریسه گالری

اگر به زیورآلات ظریف دست ساز طلا و نقره علاقه مندید یکی از بهترین پیشنهادها برای شما گالری ریسه خواهد بود. این برند با کیفیت زیورآلات به طور کلی روی زیورآلات طلا و نقره تمرکز دارد و در میان محصولات آن میتوانید آثار ظریف و دوست داشتنی را با مدلها و قیمت های مختلف مشاهده کنید. ریسه گالری به صورت هفتگی یک سری آفر جذاب هم دارد و برخی از محصولاتش را با تخفیف ارائه میکند. در سایت این برند میتوانید انواع و اقسام تولیدات و زیورآلات دست ساز ریسه گالری را ببینید.

6.زیورآلات دست ساز آرته لایف استایل

این گالری خوش نام و موفق نزدیک به 10 سابقه فعالیت در حوزه طراحی و ساخت زیورآلات دارد و انواع زیورآلات نقره جزو محبوب ترین تولیدات این برند دست ساز ایرانی محسوب می شوند. در سایت آرته لایف استایل گالری میتوانید کالکشن های مختلف محصولات این گالری را مشاهده کنید. از انگشترهای بسیار خاص و یونیک نقره مردانه و زنانه تا گوشواره ها و دستبندهای زیبای این مجموعه. محصولات آرته لایف از ترکیب نقره استرلینگ، صدف، مروارید، سنگ های زیکونیوم و … ساخته شده اند. موسس برند آرته لایف استایل خانم آتنا فریدونی  نقاش و طراح جواهر هستند.

7.جواهرات دست ساز هُدهُد

طراحی،قلمزنی وساخت زیورآلات دستساز نفیس نقره وطلا از جمله فعالیت های این برند ایرانی زیورآلات دست ساز است که موسسان آن خانمها هُدا ولی بیک , فرزانه پرورش هستند. در میان تولیدات این برند موفق میتوانید جواهرات و زیورآلاتی جذاب و دوست داشتنی ببنید که از ترکیب هنر فلزات ظریف و سنگ های زیبا ساخته شده اند. اگر ترکیب فلز و سنگ برایتان جذاب است حتما زیورآلات ساخته شده توسط برند هد هد را ببنید.

8.جواهرات دست ساز آتنا

و اما یکی دیگر از برندهای محبوب و جذاب زیورآلات دست ساز را میتوانیم جواهرات دست ساز آتنا بدانیم. جواهراتی که اغلب قلم زنی های بسیار ظریف و جذاب دارند و با سنگ های مختلف معدنی تزیین شده اند. در اینستاگرام این برند محبوب میتوانید انواع و اقسام طراحی های خاص و بی نظیر آتنا را ببنید.

9.زیور الات مکرمه بافی و بافت- پرستو قجر

ساده‌ترین تعریفی که از مکرومه می‌توان داشت، هنر تبدیل نخ به کمک تکنیک گره زدن، به منسوجات تزیینی است. در واقع نخ‌های مخصوص مکرومه بافی با کمک دست به ردیف‌هایی از گره‌های مختلف تبدیل می‌شوند و در نهایت می‌توانند بنا به کاربرد، به‌ عنوان یکی از اکسسوری‌های دکوراسیون خانه یا استایل شخصی استفاده شوند. ساخت زیورالات با استفاده از هنر مکرمه بافی یکی از صنایع دستی جذاب و قدیمی است.

اما در سالهای اخیر با توجه به اقبال عمومی نسبت به استفاده از زیوررآلات و سنتی و هنری به یکی از محبوب ترین ترندهای زیورآلات تبدیل شده است. خانم پرستو قجر یکی از هنرمندان با تجربه در زمینه بافت انواع زیورالات با مکرمه هستند و انواع گوشواره، دستبند، پابند و گردنبند را میتوانید در میان دست سازهای ایشان ببنید.

10.زیورآلات دست ساز هیرا

یکی دیگر از برندهای زیورآلات دست سازی که طرح های زیبایی را طراحی و ارائه می کند زیورآلات دست ساز هتراست. اگر به زیورالات متنوع با طرح های شلوغ و رگارنگ علاقمندید میتوانید زیورآلات مد نظرتان را در میان تولیدات این برند پیدا کنید. به خصوص اگر به استایل شلوغ و سرزنده ی بوهو علاقه دارید این برند برایتان جالب خواهد بود. زیورآلات این برند ترکیبی از ترکیب انواع فلز و سنگ و انواع مهره های تزیینی هستند.

11 . زیور آلات دست ساز چوب و رزینی ژپتو

و اما یکی دیگر از انواع زیورالاتی که در چند سال اخیر طرفداران خاص و بیشمار خود را پیدا کرده است زیورآلات رزین هستند. دسته ای از اکسسوری های جذاب که با ترکیبی از رزین و دیگر مواد ساخته می شوند و آز انجایی که مواد اولیه آنها چندان گران نیست قیمت خیلی بالایی هم ندارند. در این بخش از مطلب یکی از سازندگان زیورآلات دست ساز ایرانی را برایتان معرفی که می کنیم که زیورآلاتی جذاب را با ترکیبی از چوب و رزین طراحی و تولید می کنند. موسس این برند آقای حامد زارعی هستند که یکی از اولین سازندگان زیورآلات رزینی محسوب می شوند.

12.زیورآلات دست ساز آمود گالری

اگر به زیورآلات مینیمال و ظریف علاقه مندید آثار و تولیدات برند آمود مناسب شماست. این برند زیورآلات دست ساز به طراحی و ساخت انواع زیورآلات طلا،نقره،مس و برنج میپردازد.

بهترین برند طلا ساخت کجاست؟

بهترین طلای ایرانی در یکی از شهرهای اصفهان، یزد و مشهد ساخته می شود. معتبرترین و بزرگترین تولید کنندگان طلای کشور در این شهرها حضور دارند. طلای ساخته شده در هر شهر با توجه به سلایق مشتریان، عیار و طرح و نقش های متفاوتی دارد. اصفهان که یکی از قطب های طلاسازی کشور محسوب می شود؛ مهد ساخت طلاهای خوش نقش و نگار با طرح های سنتی و مدرن است.

در این شهر طلای زینتی معمولا با طلای ۱۸ عیار ساخته می شود. چراکه علاوه بر زیبایی چشم گیر از استحکام بالایی نیز برخوردار است. برای خرید طلای ظریف و با طراحی خاص و منحصر به فرد به سراغ طلاسازان هنرمند اصفهان بروید. اما در صورتی که به طلای با عیار بالا علاقه مند هستید؛ طلای یزد گزینه مناسبی برای شماست. به سادگی می توانید بهترین برند طلا در ایران را در یکی از این شهرها بیابید.

بهترین برند طلا در جهان

• کارتیه

برند طلا کارتیه که از زنجیرهایی به هم پیوسته تشکیل شده است؛ یک برند فرانسوی با محبوبیتی جهانی است. این برند پرفروش ترین برند زیورآلات در دنیاست.

• بولگاری

برند بولگاری یکی از برندهای مورد توجه افراد معروف و مشهوری همچون؛ الیزابت تیلور، مونیکا ویتی و کایرا نایتلی است. برای ساخت محصولات این برند از سنگ های گران قیمت و با برش های کاپوسون استفاده می شود که بسیار زیبا و چشمگیر است.

• تیفانی

طلا و جواهرات برند تیفانی از تنوع بالا و طراحی فوق العاده برخوردارند. زیورآلات این برند آمریکایی در صنعت مد و فشن کاربرد زیادی داشته و مورد توجه هنرمندان معروفی از سراسر جهان واقع شده است.

• سواروسکی

در طراحی جواهرات سواروسکی از سنگ های قیمتی همچون الماس و کریستال هایی به همراه سرب استفاده می شود. زیورآلات این برند به دلیل زیبایی و ظرافت فوق العاده و طراحی های منحصر به فرد مورد توجه جهانیان قرار گرفته است.

• لیتون

زیورآلات برند لیتون با بهترین مواد اولیه و گران ترین سنگ های تزئینی ساخته می شود. اکسسوری های این برند مورد استقبال افراد مشهور و هنرمندان هالیوودی قرا گرفته است.

• گوچی

گوچی یک برند معروف در صنعت مد و فشن است که مورد توجه خاص هنرمندان و افراد مشهور جهان قرار گرفته است. طلا و جواهرات این برند به داشتن طراحی زیبا و هوشمندانه و همچنین تنوع و کیفیت بالا مشهور شده اند.

• هرمس

زیورآلات برند هرمس که یک برند ابر لوکس است؛ مورد حمایت ثروتمندان و اشراف زادگان جهان قرار گرفته است.

دکمه بازگشت به بالا