اخبار استانی

ادامه حماسه‌آفرینی مردم خوزستان در ساعات پایانی انتخابات

اخبار ایران من/خوزستان زمان کمی تا پایان انتخابات باقی مانده اما صف‌های طولانی در شعب اخذ رای در سراسر استان خوزستان، شور انتخابات را بیش از بیش کرده است.

با وجود گذشت بیش از ۱۳ ساعت از زمان آغاز انتخابات تاکنون، همچنان مردم خوزستان در صف های طولانی ایستاده اند تا آرای خود را در صندوق های رای بیندازند. اقشار مختلف و مردم انقلابی و وطن‌دوست اهواز با حضور پرشور خود پای صندوق های رای این بار هم دشمن را ناامید کردند.

به گزارش اخبار ایران من، با تمدید اخذ رای تا ساعت ۲۴ امشب شعب اخذ آرا در شهرهای مختلف خوزستان همچنان در حال رای گیری هستند؛ یکی از شهروندانی که در یکی از شعب اخذ رای ایستاده به زبان عربی می گوید: امروز روز بزرگ و خاری در چشم دشمنان است.

وی ادامه می دهد: ما آمده ایم تا بیعت مان با رهبرمان را تجدید کنیم و پای این عهد خواهیم ماند. اجدادمان عشق به وطن را به ما یاد دادند. امروز آمده ایم تا سرنوشت کشورمان را خودمان رقم بزنیم.

یکی از جانبازان قطع نخاعی نیز که در صف ایستاده تا آرای خود را در صندوق های رای بیندازند، ادامه می دهد: حدود ۴۲ سال است که چنین شرایطی دارم. افتخار می کنم که خداوند عمری به من داد تا پای صندوق های رای بیایم و سرنوشت کشورم را تعیین کنم.

او می گوید: این رای در ظاهر برگه‌ای است اما این رای خاری در چشم دشمنان ما است که ماه‌هاست تبلیغ می کنند تا مردم ما پای صندوق های رای حاضر نشوند.

این جانباز ادامه می دهد: از مردم خوب خوزستان که به ندای رهبرشان لبیک گفتند تشکر می کنم. از مردم می خواهیم پای صندوق های رای بیایند و در تعیین سرنوشت خودشان اقدام کنند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا