ایران کسب و کارعمومی

آنچه از یک شرکت باربری انتظار می رود

باربری چیست؟

از قدیم مردم برای اینکه خوشون یا وسایل­شون رو از جایی به جای دیگر ببرند از چارپایان استفاده می کردند. این نوع جابه جایی­ها سخت و کند بود و مدت­ها طول می­کشید. بعد که چرخ اختراع شد مردم دیگر از درشکه و گاری برای جابه جایی خود یا بار خود استفاده می کردند. سال­ها بعد هم که انقلاب صنعتی شد و قطار، کشتی و ماشین و هواپیما کار حمل بار را ساده­تر و سریع­تر از آنچه که به فکر بشر قدیم هم نمی­رسیده کرده است. به نوعی در تعریف باربری می­توان گفت جابه­ جایی و حمل کالا را از جایی به جای دیگر باربری می­گویند که خودش انواعی دارد که در ادامه همین نوشتار برگرفته از سایت https://www.hasasbar.ir می آید.

اتوبار چیست؟

به دو بخش اتو و بار در کلمه اتوبار دقت کنید. اتو که اتومبیل است و بخش دوم که بار باشد معنی حمل و نقل و باربری را می­دهد. واضح است که اتوبار اصطلاحی هست که برای شرکت­های حمل بار زمینی به کار می­رود که با انواع ماشین­های حمل بار، جابه­جایی بار را انجام می­دهند.

خیلی از شماها که به این صفحه آمدید حتما برای حمل حمل بار نیاز به باربری داشتید اما آیا می دانید کدام شرکت باربری مناسب کار شماست؟

کدام شرکت باربری خوب است؟

 1. تضمین سلامت بار شما

یک شرکت باربری خوب، مراقب سلامت اسباب و اثاثیه شماست تا به آنها آسیبی نرسد.

 1. دارا بودن بیمه

این نکته خیلی مهم است که بیمه باشند تا در هنگامی که به لوازم شما آسیبی وارد شد بیمه خسارت آن را بپردازد.

 1. مشاوره دادن

داشتن پرسنلی کاربلد که برای خدمت جایه­جایی بتوانند مشاوره رایگان به مشتری ارائه دهند.

 1. بسته­ بندی استاندارد

بسته­بندی همان کاری است که است که باید خیلی در آن دقت داشت. اگر بسته­بندی اجناس مناسب باشد می­توان به سالم رسیدن لوازم و وسایل اطمینان کرد.

 1. دارا بودن پرسنلی باتجربه

از یک شرکت حمل بار خوب انتظار می رود که از کارکنان مشاور، افراد مسئول بسته­بندی و راننده­های ماشین­های حمل بار، همه تجربه کافی در این زمینه را داشته باشند تا درصد خطا هنگام کار پایین بیاید.

وقتی می خواهید منزل یا دفتر شرکت خود را به مکانی دیگر انتقال دهید باید از یک شرکت حمل بار کمک بگیرید. برای حمل بار از مبدا به مقصد با استفاده از تیمی حرفه­ای و کاربلد در نور می توانید با شرکت اوسا تماس بگیرید. کارگران باتجربه­ اوسا در هر سفارش کاری خود را در سریع­ترین زمان ممکن به محل مورد نظر می­رسانند.

کافیست شما در اپلیکیشن اوسا، قسمت باربری را انتخاب کرده و سفارش خود را ثبت نمایید. در این صورت از طرف تیم پشتیبانی ما با مشتری تماس گرفته شده، هماهنگی­های لازم برای روز و ساعت صورت می­گیرد.

شما هم اگر در لوازم خود، پیانو، گاو صندوق، یخچال ساید بای ساید و وسایل سنگین دیگر دارید بهتر است اطلاع دهید. چون گاهی برای حمل بار سنگین به وسایل مخصوصی نیاز هست.

اپلیکیشن باربری | باربری اسباب کشی تهران

مزایای استفاده از شرکت‌های حمل بار

همان‌طور که گفته شد اثاث‌کشی یک کار کاملاً تخصصی است و به یک دغدغه بزرگ برای افراد عادی خصوصاً در شهرهای بزرگ و مردم آپارتمان نشین تبدیل شده است. افرادی که هیچگونه تخصص و مهارتی در این زمینه ندارند ممکن است باعث خسارت های جانی و مالی شوند. همچنین زندگی امروزه به گونه ای است که افراد مشغله‌های کاری زیادی دارند و زمان و انرژی کافی برای پرداختن به این امور را ندارند از این رو استفاده از شرکت ‌های باربری بهترین گزینه است. از جمله مزایای استفاده از باربری ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • صرفه‌جویی در زمان و هزینه ‌ها و اطمینان از انجام کامل کار
 • استفاده از انواع ماشین‌ های تخصصی سبک، سنگین، مسقف، روباز و موکت پوش شده
 • دادن آرامش خاطر و اطمینان به صاحب وسایل
 • بسته ‌بندی اثاثیه منازل و اداره‌ ها به صورت اصولی و دقیق توسط نیروهای متخصص
 • استفاده از افراد متعهد و مطمئن در بسته ‌بندی و جابه‌جایی‌ها و چیدمان نهایی لوازم
 • استفاده از ابزارهای پیشرفته، به روز و مدرن بسته‌ بندی برای امنیت بیشتر
 • انجام کار با سرعت و دقت بالا و عدم وارد شدن خسارت به وسایل
 • این شرکت‌ها معمولاً لوازم مشتریان را از شرکت ‌های معتبر بیمه می‌ کنند.

مهم ‌ترین انتظارات از شرکت‌ های حمل و انتقال بار

همان‌طور که گفته شد امروزه تعداد زیادی شرکت خدماتی و حمل بار در حال فعالیت هستند و هر روزه بر تعداد آنها نیز افزوده خواهد شد. هر کدام از این شرکت ها خدمات متنوع و گسترده ای به مشتریان خود ارائه می کنند. از جمله مهم ترین خدماتی که از شرکت های باربری انتظار می رود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • این شرکت ها موظف هستند از کارشناسان و نیروهای کار ماهر، با سابقه، متعهد و متخصص استفاده کنند.
 • خدمات رسانی باربری ها به مشتریان باید در تمام ساعات شبانه ‌روز و ایام سال، حتی ایام تعطیل انجام گیرد.
 • شرکت ها باید از ماشین ‌های تخصصی سبک و سنگین، روباز و مسقف و موکت پوش شده برای اهداف مختلف استفاده کنند.
 • شرکت باید مشاورانی داشته باشد که بتوانند در تمام مراحل اسباب کشی مشتریان را راهنمایی کنند.
 • تعرفه ­ها و قیمت ‌های شرکت های باربری و خدماتی باید بر اساس تعرفه های اعلام شده از سوی اتحادیه باشد.
 • شرکت باید تمامی ابزارهای لازم برای بسته ‌بندی، حمل و نقل و تخلیه لوازم را فراهم کند.
 • نیروهای شرکت های باربری باید از متدها و شیوه‌ های آموزشی به‌روز و مدرن دنیا استفاده کنند.
 • شرکت ها باید محل زندگی مشتریان را به صورت کامل پوشش دهند در تمام سطح شهر خدمات رسانی داشته باشند. به عنوان مثال خدمات باربری درون شهری و برون شهری ارائه دهند.
 • اثاث‌کشی و انتقال بار مشتریان باید در کوتاه ‌ترین زمان ممکن و با بالاترین درجه ایمنی صورت پذیرد.
 • شرکت های باربری باید وسایل افراد را بیمه کنند و کاملاً مشتری مدار باشند.
 • شرکت باید به اندازه کافی نیرو داشته باشد و در صورت نیازی و مطابق با درخواست مشتری تیم ‌ها و ماشین‌ های باربری را اعزام نماید.
 • نیروهای شرکت باید تمامی مسائل بهداشتی و ایمنی را در هنگام ارائه خدمات به مشتریان رعایت کنند.
 • کارکنان و نیروهای خدماتی موظف هستند که اخلاق نیکو و مناسبی با مشتریان داشته باشند

خدمات ویژه شرکت های باربری

علاوه بر خدماتی که عنوان شد شرکت های باربری باید بتوانند خدمات ویژه ای نیز به مشتریان ویژه خود ارائه کنند که مهم ترین آنها شامل موارد زیر هستند:

 1. شرکت باید بتواند نیروهای خدماتی و افراد متخصص برای خدمات رسانی به افراد کهن ‌سال و مسن را اعزام کند. این افراد همواره چالش‌ ها و مشکلات خاص خود را دارند و نیازمند خدمات ویژه ای هستند
 2. شرکت ها باید بتوانند برای شهرستان ها نیز خدمات بدهند. بسیاری از افراد به دلایل مختلف به شهرستان های دیگر نقل مکان می کنند. شرکت ها باید نیروهای حرفه ای و ماشین های مناسبی برای انتقال بار به شهرستان را در اختیار مشتریان قرار بدهند. پیشنهاد می شود باربری شهریار را مشاهده نمایید.
 3. از دیگر خدمات شرکت ‌های باربری که انتظار می رود، اجازه انبار، کانتینر و سوله‌ ها به مشتریان حقیقی و حقوقی است. ممکن است به هر دلیل مشتری جایی برای نگه داری وسایل خود نداشته باشد و شرکت باید بتواند یک محل مناسب در اختیار آنها قرار دهد.

 جمع بندی

بسیار ممنونیم که وقت خود را گذاشتید و این مقاله را در سایت صداقت بار مطالعه کردید. ما در موسسه باربری و اتوبار صداقت بار کلیه خدمات که شما مشتریان عزیز انتظار دارید را برایتان ارائه می دهیم و همواره تمام تلاشمان را برای مشتریان عزیز که به دنبال اسباب کشی آسان هستند ، انجام می دهیم.

دکمه بازگشت به بالا