عمومیایران کسب و کار

نمایندگی تشک خوشخواب در تهران

بزرگترین فروشگاه کالای خواب تهران (رویان خواب) نمایندگی تشک خوشخواب در شرق تهران ( نمایندگی تشک خوشخواب دلاوران، نمایندگی تشک خوشخواب رسالت ) به مدیریت جناب آقای حسن جعفری، که از سال ۱۳۹۰ همکاری خود را با برند تشک خوشخواب آغاز کرده است.

عرضه و پخش انواع مدل های تشک خوشخواب؛ فنر منفصل ( پاکتی )، فنر متصل و بدون فنر ( طبی ) در شرق تهران برای فروشگاه کالای خواب رویان می باشد.

به خاطر اشتراک ویژه برند خوشخواب می توان ارزان ترین قیمت تشک خوشخواب را به مشتریان عزیز خود ارائه دهیم.

در بازار دلاوران تنها نمایندگی رسمی خوشخواب فروشگاه کالای خواب رویان می باشد که در انواع سایز های تشک خوشخواب یک نفره، تشک خوشخواب دو نفره، تشک خوشخواب طبی و تشک خوشخواب نوجوان را به فروش می رساند.

اطلاعیه مهم شرکت خوشخواب برای خرید تشک چیه؟

تشک های موجود در سایت های دیجی کالا، زنبیل، وینسلو، مرجان خواب، bade sale، خواب شاپ، ویترین شو، رامش خواب، خوگر، سینا خواب، حراج تشک، بامیلو، قیمت تشک، کالا خواب، خوابکو و تشک اورج با برند خوشخواب شامل هیچ گونه گارانتی و خدمات پس از فروش نمی باشد.

هر تشکی خوشخواب نیست

اگر قصد خرید تشک خوشخواب را دارید، حتماً از نمایندگی های رسمی که در سایت خوشخواب نام فروشگاه و نماینده عامل فروش خوشخواب، تشک را تهیه کنید.

تشک دو طرفه (سوپرکلاس سافت-هارد) کارخانه خوشخواب تولید می کند؟

تشک دو طرفه (سوپرکلاس سافت-هارد) از سال ۹۹ تولید نمی شود، و هر فروشگاهی اگر داشته باشد برای سال ۹۸ خواهد بود. تولید و فروش تشک سوپرکلاس سافت و تشک سوپرکلاس هارد هرکدام به صورت مجزا انجام می پذیرد.

شرکت خوشخواب در سال ۱۳۳۸ کارخانه ای با همت و پشتکار مدیریت این مجموعه در محل فعلی دفتر شرکت واقع در خیابان جمهوری تهران تاسیس شد. در همان ابتدا هدف از شکل گیری این مجموعه، تحقق یافتن کیفی بهترین تشک موجود در کشور بود که این امر مهم به فضل و کرم خداوند متعالی و سعی و تلاش نیروهای کارآمد، تحقق یافت.

داشتن بدنی سالم، متعادل و متوازن، نتیجه ارتباطی مطلوب بین اجزای این سیستم می باشد. احساس خواب آلودگی، استرس، خستگی و گُر گرفتگی اغلب نشانه هایی از ضعف یا اختلال ارتباطی میان اجزای این سیستم است.

دکمه بازگشت به بالا